Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox (2009)

AvontuurAnimatieKomedieFamilie

Naar het gelijknamige kinderboek van Roald Dahl. Mr. Fox (George Clooney) en Mrs. Fox leiden een idyllisch ondergronds leventje. Twaalf "vossejaren" na de geboorte van hun zoontje Ash komen echter de instincten van Mr. Fox bovendrijven, iets wat het bestaan van hun hele dierengemeenschap in gevaar brengt. Om aan voedsel te komen berooft Mr. Fox namelijk de boerderijen van drie verschillende boeren, terwijl hij aan Mrs. Fox beloofd had dit niet meer te doen. Mr. Fox is de drie domme boeren steeds te slim af, maar als ze voor de zoveelste keer beroofd worden, komen ze bij elkaar en smeden ze een plan. Ze willen de "fantastische Mr. Fox" voorgoed uit de weg ruimen. Maar hier laat Mr. Fox het niet bij zitten. Samen met onder andere Badger, Rabbit en Weasel smeedt hij een plan om keihard terug te slaan.

Regiseur: Wes Anderson
Schrijver: Noah Baumbach

Releasedatum: 2009-10-23
status: Released
Speeltijd: 87 minuten / 1:27
begroting: $40,000,000
inkomsten: $46,471,023
productiebedrijven : Regency Enterprises, Indian Paintbrush, American Empirical Pictures, 20th Century Fox
productie Landen: United States of America

IMDB

http://www.foxsearchlight.com/fantasticmrfox/


Casts

George Clooney
as Mr. Fox (voice)
Meryl Streep
as Felicity Fox (voice)
Jason Schwartzman
as Ash Fox (voice)
Bill Murray
as Clive Badger (voice)
Willem Dafoe
as Rat (voice)
Owen Wilson
as Coach Skip (voice)
Wallace Wolodarsky
as Kylie (voice)
Eric Chase Anderson
as Kristofferson Silverfox (voice)
Michael Gambon
as Franklin Bean (voice)
Jarvis Cocker
as Petey (voice)
Wes Anderson
as Stan Weasel (voice)
Robin Hurlstone
as Walter Boggis (voice)
Hugo Guinness
as Nathan Bunce (voice)
Helen McCrory
as Mrs. Bean (voice)
Juman Malouf
as Agnes (voice)
Karen Duffy
as Linda Otter (voice)
Roman Coppola
as Squirrel Contractor (voice)
Jeremy Dawson
as Beaver's Son (voice)
Garth Jennings
as Bean's Son (voice)
Brian Cox
as Action 12 Reporter (voice)
Tristan Oliver
as Explosives Man (voice)
James Hamilton
as Mole (voice)
Steven M. Rales
as Beaver (voice)
Rob Hersov
as Pilot (voice)
Jennifer Furches
as Dr. Badger (voice)
Allison Abbate
as Rabbit's Ex-Girlfriend (voice)
Molly Cooper
as Rabbit Girl (voice)
Adrien Brody
as Field Mouse (voice)
Mario Batali
as Rabbit (voice)
Martin Ballard
as Fire Chief (voice)

Crew

Directing Wes Anderson Director
Writing Noah Baumbach Screenplay
Writing Roald Dahl Novel
Crew Michael Chabon Thanks
Visual Effects Tim Allen Animation
Visual Effects Elie Chapuis Animation
Visual Effects Timon Dowdeswell Animation
Visual Effects Daniel Gill Animation
Visual Effects Mark Gustafson Animation Director
Visual Effects Will Hodge Animation
Visual Effects Michael Hughes Animation
Visual Effects Ray Lewis Animation
Visual Effects Caroline Maure Animation
Visual Effects Jody Meredith Animation
Visual Effects Leo Nicholson Animation
Visual Effects Andrew Salter Animation
Visual Effects Patricia Sourdes Animation
Visual Effects Andy Spilsted Animation
Visual Effects Kevin Walton Animation
Visual Effects Mark Waring Animation Supervisor
Crew Jeannine Berger Post Production Supervisor
Art Chris Appelhans Art Department Manager
Writing Wes Anderson Writer
Sound Alexandre Desplat Music
Crew Tristan Oliver Cinematography
Production Allison Abbate Producer
Production Molly Cooper Co-Producer
Production Jeremy Dawson Producer
Production Arnon Milchan Executive Producer
Production Simon Quinn Line Producer
Production Steven M. Rales Executive Producer
Production Scott Rudin Producer
Editing Ralph Foster Editor
Editing Stephen Perkins Editor
Editing Andrew Weisblum Supervising Film Editor
Art Nelson Lowry Production Design
Art Francesca Maxwell Art Direction
Production Fred De Bradeny Production Supervisor
Production Charlotte Owen Production Manager
Directing Ben Barrowman Second Assistant Director
Directing Alice Dunseath Third Assistant Director
Directing James Emmott Third Assistant Director
Directing Greg Furber Third Assistant Director
Directing Kev Harwood First Assistant Director
Directing Dan Pascall Second Assistant Director
Art Tom Aizlewood Art Department Assistant
Crew Alice Bamford Thanks
Crew Donald Chaffin Thanks
Crew Cameron Crowe Thanks
Crew Liccy Dahl Thanks
Crew Maya Forbes Thanks
Crew Iris Keitel Thanks
Crew Jody Klein Thanks
Crew Steve Kloves Thanks
Crew Juman Malouf Thanks
Crew Angel McConnell Thanks
Crew Nancy Meyers Thanks
Crew Mike Nichols Thanks
Crew Wallace Wolodarsky Thanks
Visual Effects Brad Schiff Key Animation
Visual Effects Andy Biddle Key Animation
Visual Effects Anthony Farquhar-Smith Key Animation
Visual Effects Chris Tichborne Key Animation
Visual Effects Chuck Duke Key Animation
Visual Effects Daniel Alderson Key Animation
Visual Effects Jason Stalman Key Animation
Visual Effects Jeff Riley Key Animation
Visual Effects Jens Jonathan Gulliksen Key Animation
Visual Effects Kim Keukeleire Key Animation
Visual Effects Malcolm Lamont Key Animation
Visual Effects Payton Curtis Key Animation
Visual Effects Peter Dodd Key Animation
Visual Effects Tobias Fouracre Key Animation
Visual Effects Trey Thomas Key Animation
Editing Claire Dodgson First Assistant Editor
Sound Alexandre Desplat Orchestrator
Visual Effects Amy Horwell Modeling
Visual Effects Andre Masters Modeling
Visual Effects Angela Kyriacou Modeling
Visual Effects Barry Jones Modeling
Visual Effects Celia Garrard Modeling
Visual Effects Charles Fletcher Modeling
Visual Effects Christine Jones Modeling
Visual Effects Clare Kinross Modeling
Visual Effects Colin Armitage Modeling
Visual Effects Darren Fitzsimons Modeling
Visual Effects Elizabeth Quinton Modeling
Visual Effects Emma Pickard Modeling
Visual Effects Gavin Richards Modeling
Visual Effects Georgie Everard Modeling
Visual Effects Grant Humberstone Modeling
Visual Effects Holly Blenkins Modeling
Visual Effects Jim Barr Modeling
Visual Effects Joe Vassallo Modeling
Visual Effects Joe Vettese Modeling
Visual Effects Karl Wardle Modeling
Visual Effects Laura Treen Modeling
Visual Effects Lorna Cashmore Modeling
Visual Effects Maggie Haden Modeling
Visual Effects Marie Parsons Modeling
Visual Effects Mark Gunning Modeling
Visual Effects Mick Chippington Modeling
Visual Effects Paul Marsh Modeling
Visual Effects Roy Bell Modeling
Visual Effects Samuel Leake Modeling
Visual Effects Sarah Wells Modeling
Visual Effects Terry Whitehouse Modeling
Visual Effects Thecla Mallinson Modeling
Visual Effects Thomas Wignall Modeling
Visual Effects Tony Travis Modeling
Visual Effects William Sumpter Modeling
Sound Frank Ricotti Musician
Sound Helen Keen Musician
Sound John Parricelli Musician
Sound Maurice Murphy Musician
Sound Steve Browell Sound Re-Recording Mixer
Sound Steve Browell Sound Effects Editor
Art Lucy Begent Art Department Assistant
Art Mark Woollard Art Department Coordinator
Art Melissa Rogers Art Department Coordinator
Art Alice Bird Assistant Art Director
Sound Eric McAllister Assistant Sound Editor
Sound Brett Rothfeld Boom Operator
Crew Nic Birmingham CG Supervisor
Visual Effects Huy Vu Character Designer
Visual Effects Victor Georgiev Character Designer
Crew Ben Hicks Compositors
Crew Cristina Puente Compositors
Crew Grainne Freeman Compositors
Crew Marc Hutchings Compositors
Crew Nic Hodgkinson Compositors
Crew Qian Han Compositors
Crew Rachel Wright Compositors
Crew Wendy Seddon Compositors
Directing Claire Watson Continuity
Sound Gerald Donlan Dialogue Editor
Sound Tony Currie Dialogue Editor
Sound Tony Martinez Dialogue Editor
Visual Effects Angela Stanley Digital Compositors
Visual Effects Blake Winder Digital Compositors
Visual Effects Chris Elson Digital Compositors
Visual Effects Glen Pratt Digital Compositors
Visual Effects Matt Foster Digital Compositors
Visual Effects Naomi Butler Digital Compositors
Visual Effects Natalie MacDonald Digital Compositors
Visual Effects Rich Nosworthy Digital Compositors
Visual Effects Simon J. Allen Digital Compositors
Sound James Seddon Dolby Consultant
Art Alexandra Walker Draughtsman
Art Hannah Moseley Draughtsman
Art Poppy Luard Draughtsman
Lighting James Foreman Electrician
Lighting Paulo Fernandes Electrician
Sound Jay Peck Foley
Sound Peter Burgis Foley
Sound Harry Barnes Foley Editor
Sound Stuart Stanley Foley Editor
Lighting Toby Farrar Gaffer
Visual Effects Brian Leif Hansen Key Animation
Visual Effects William Hodge Key Animation
Visual Effects Félicie Haymoz Lead Character Designer
Crew Graham Pettit Lighting Camera
Crew James Lewis Lighting Camera
Crew Jeremy Hogg Lighting Camera
Crew Toby Howell Lighting Camera
Sound Peter Clarke Music Editor
Sound Randall Poster Music Supervisor
Sound Alison Stephens Musician
Sound Anna Noakes Musician
Sound Annabel Djalili Musician
Sound Anne Villette Musician
Sound Bill Lockhart Musician
Sound Chris Baron Musician
Sound Chris Laurence Musician
Sound Christophe Morin Musician
Sound Darren Smith Musician
Sound Dave Bishop Musician
Sound Dave Stewart Musician
Sound David Arch Musician
Sound David Coulter Musician
Sound David Fuest Musician
Sound David Pyatt Musician
Sound Dominique Lemonnier Musician
Sound Dudley Bright Musician
Sound Estelle Vilotte Musician
Sound Felix Wareing Musician
Sound Gary Kettel Musician
Sound Glyn Matthews Musician
Sound Gregoire Garrigues Musician
Sound Jean Touitou Musician
Sound Jamie Talbot Musician
Sound Jean-Yves Lozac'h Musician
Sound Jill Kemp Musician
Sound Mike Hext Musician
Sound Mitchell Dalton Musician
Sound Nicholas Bucknall Musician
Sound Nigel Gomm Musician
Sound Nigel Woodhouse Musician
Sound Nina Robertson Musician
Sound Owen Slade Musician
Sound Paul Clarvis Musician
Sound Phil Todd Musician
Sound Philippa Davies Musician
Sound Philippe Noharet Musician
Sound Piers Adams Musician
Sound Ralph Salmins Musician
Sound Richard Addison Musician
Sound Richard Berry Musician
Sound Richard Edwards Musician
Sound Richard Watkins Musician
Sound Rod Franks Musician
Sound Sam Walton Musician
Sound Stephen Henderson Musician
Sound Tracey Edwards Musician
Sound Tristan Fry Musician
Sound Jean-Pascal Beintus Orchestrator
Sound Marie-Christine Desplat Orchestrator
Production Jeffrey Broom Production Accountant
Production Jules Collings Production Coordinator
Crew Edward Bursch Production Intern
Crew Emily Brick Production Intern
Crew Francesca Ackerson Production Intern
Crew Sean Elligers Production Intern
Crew Andrew Dudman Score Engineer
Crew Peter Cobbin Score Engineer
Crew Sam Okell Score Engineer
Crew Joe Naftalin Set Production Assistant
Sound Andy Kennedy Sound Effects Editor
Sound Brian Emrich Sound Effects Editor
Sound Stefan Henrix Sound Effects Editor
Sound Jeff Dalmaine Sound Engineer
Sound Joe Maher Sound Engineer
Sound Mike King Sound Engineer
Sound Paul Jarvis Sound Engineer
Sound John Camino Sound Re-Recording Mixer
Sound Sven Taits Sound Re-Recording Mixer
Sound Gerard McCann Supervising Music Editor
Sound David Evans Supervising Sound Editor
Sound Jacob Ribicoff Supervising Sound Editor
Art Greg M. Silverman Title Designer
Visual Effects Tim Ledbury VFX Supervisor
Visual Effects Tom Collier VFX Supervisor
Visual Effects Samantha Tracey Visual Effects Coordinator
Crew Daryl Jordan Visual Effects Editor
Visual Effects Liz Chan Visual Effects Producer
Visual Effects Sally Spencer Visual Effects Producer
Sound Andie Derrick Foley
Camera Laura Howie Assistant Camera

Soortgelijke films