Notice: Undefined index: images in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Application/Controller/MovieController.php on line 78

Notice: Undefined index: images in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Application/Controller/MovieController.php on line 78

Notice: Undefined index: images in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Application/Controller/MovieController.php on line 80

Warning: end() expects parameter 1 to be array, null given in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Application/Controller/MovieController.php on line 80

Notice: Undefined index: base_url in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Application/Controller/MovieController.php on line 82

Notice: Undefined index: profile_sizes in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Application/Controller/MovieController.php on line 82

Notice: Undefined index: base_url in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Application/Controller/MovieController.php on line 114
Finding Nemo


Finding Nemo

Finding Nemo (2003)

AnimatieFamilie

De clownvis Marlin leidt samen met zijn enige zoon Nemo een veilig leventje in het Great Barrier Reef bij Australië. Wanneer Nemo onverwachts weggehaald wordt van zijn thuis, en in het aquarium van een tandarts belandt, is het aan Marlin om hem te redden. Hij krijgt hierbij hulp van Dory, de vis met het slechtste korte termijn geheugen en het grootste hart van de hele oceaan.

Regiseur: Andrew Stanton
Schrijvers: Andrew Stanton, Bob Peterson, David Reynolds.

Releasedatum: 2003-05-30
status: Released
Speeltijd: 100 minuten / 1:40
begroting: $94,000,000
inkomsten: $940,335,536
productiebedrijf : Pixar
productie Landen: United States of America

IMDB

http://movies.disney.com/finding-nemo


Casts

Albert Brooks
as Marlin (voice)
Ellen DeGeneres
as Dory (voice)
Alexander Gould
as Nemo (voice)
Willem Dafoe
as Gill (voice)
Brad Garrett
as Bloat (voice)
Allison Janney
as Peach (voice)
Stephen Root
as Bubbles (voice)
Austin Pendleton
as Gurgle (voice)
Vicki Lewis
as Deb / Flo (voice)
Joe Ranft
as Jacques (voice)
Geoffrey Rush
as Nigel (voice)
Andrew Stanton
as Crush (voice)
Elizabeth Perkins
as Coral (voice)
Nicholas Bird
as Squirt (voice)
Bob Peterson
as Mr. Ray (voice)
Barry Humphries
as Bruce (voice)
Eric Bana
as Anchor (voice)
Bruce Spence
as Chum (voice)
Bill Hunter
as Dentist (voice)
LuLu Ebeling
as Darla (voice)
Jordan Ranft
as Tad (voice)
Erica Beck
as Pearl (voice)
Erik Per Sullivan
as Sheldon (voice)
John Ratzenberger
as Fish School (voice)
Mickie McGowan
as Additional Voices (voice)
Jack Angel
as Additional Voices (voice)

Crew

Directing Andrew Stanton Director
Production Graham Walters Producer
Production John Lasseter Executive Producer
Editing David Ian Salter Editor
Sound Thomas Newman Original Music Composer
Writing Andrew Stanton Screenplay
Writing Bob Peterson Screenplay
Writing David Reynolds Screenplay
Camera Louis Rivera Camera Supervisor
Directing Lee Unkrich Co-Director
Visual Effects Michael Parks Animation
Production Jinko Gotoh Associate Producer
Production Mary Hidalgo Casting
Art Ralph Eggleston Production Design
Art Greg Dykstra Sculptor
Camera Cosmic Don Camera Technician
Camera Sharon Calahan Director of Photography
Camera Jeremy Lasky Director of Photography
Crew Paul Cichocki Post Production Supervisor
Crew Jon Darrell Handy Production Office Assistant
Crew John Hazelton Projection
Editing Terry Claborn Color Timer
Editing Gregory Amundson Editorial Production Assistant
Editing Axel Geddes First Assistant Editor
Production Matthew Jon Beck Casting
Production Kevin Reher Casting
Production Nephi Sanchez Production Accountant
Production Lindsey Collins Production Manager
Production Marcia Gwendolyn Jones Production Supervisor
Sound Bill Bernstein Music Editor
Sound Gary Rydstrom Sound Designer
Sound Kent Brown Sound Editor
Sound Teresa Eckton Sound Effects Editor
Sound Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Sound Michael Silvers Supervising Sound Editor
Visual Effects Geefwee Boedoe Visual Development
Crew Kevin Nolting Second Film Editor
Crew David Slusser Temp Music Editor
Crew James Burgess Photoscience Manager
Editing Lee Unkrich Supervising Film Editor
Editing Noelle P. Case Editorial Coordinator
Visual Effects Jenni Tsoi Animation Manager
Visual Effects Paul Mendoza Fix Animator
Crew Dylan Brown Supervising Animator
Art Randy Berrett Art Direction
Art Ricky Nierva Art Direction
Visual Effects Andrew L. Schmidt Animation
Visual Effects Alan Barillaro Animation Director
Art Jerome Ranft Sculptor
Writing Ronnie del Carmen Storyboard
Visual Effects Laura Phillips CG Painter
Visual Effects Angus MacLane Animation
Sound E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Visual Effects Andrew Gordon Animation
Sound Steve Slanec ADR Editor
Sound Al Nelson Foley Editor
Crew Oren Jacob Supervising Technical Director
Art Robin Cooper Art Direction
Camera Jeff Wan Camera Technician
Crew Katherine Ringgold Second Film Editor
Crew Stan Webb Second Film Editor
Crew Peter T. Schreiber Production Office Assistant
Sound Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Sound Gary Rydstrom Supervising Sound Editor
Sound Shannon Mills Sound Effects Editor
Crew Dee Selby Sound Design Assistant
Sound Thomas Pasatieri Orchestrator
Visual Effects Dan Lee Character Designer
Crew Glenn McQueen In Memory Of
Writing Andrew Stanton Original Story
Art Anthony Christov Art Direction
Crew Brian Green CG Supervisor
Crew Lisa Forssel CG Supervisor
Crew Danielle Feinberg CG Supervisor
Crew David Eisenmann CG Supervisor
Crew Steve May CG Supervisor
Crew Jesse Hollander CG Supervisor
Crew Michael Fong CG Supervisor
Crew Anthony A. Apodaca CG Supervisor
Crew Michael Lorenzen CG Supervisor
Visual Effects Peter DeSève Visual Development
Visual Effects Tony Fucile Visual Development
Visual Effects Carter Goodrich Visual Development
Visual Effects Jamie Frye CG Painter
Visual Effects Bert Berry CG Painter
Visual Effects Glenn Kim CG Painter
Visual Effects Yvonne Herbst CG Painter
Visual Effects Andrea Warren CG Painter
Visual Effects D.J. Cleland-Hura Visual Development
Visual Effects George Hull Visual Development
Visual Effects Dominique Louis Visual Development
Visual Effects Simon Varela Visual Development
Visual Effects Mark Whiting Visual Development
Visual Effects Bruce Zick Visual Development
Editing Gabrielle Siegel Editorial Production Assistant
Editing Jacob Parsons Editorial Production Assistant
Visual Effects Mark A. Walsh Animation Director
Visual Effects Chris DiGiovanni Fix Animator
Crew Leeann Alameda Thanks
Crew Luis Alarcon-Cisneros Thanks
Crew Omid Amjadi Thanks
Crew Steven Argula Thanks
Crew Chris Balog Thanks
Crew Anne Barson Thanks
Crew Hal Beral Thanks
Crew Steve Bloom Thanks
Crew Colin Bohrer Thanks
Crew Shannon Brown Thanks
Crew Aaron Burt Thanks
Crew Benjamin Butcher Thanks
Crew Tom Carlisle Thanks
Crew Jeanmarie M. Carrasco Thanks
Crew Erin Cass Thanks
Crew Shelby Madeleine Cass Thanks
Crew Marlon Castro Thanks
Crew Maria Elena Magana Cervantes Thanks
Crew Kathleen Chanover Thanks
Crew Kimberly Adair Clark Thanks
Crew Mary Coleman Thanks
Crew Kenny Condit Thanks
Crew Mary Conlin Thanks
Crew Fernando Contreras Thanks
Crew Ena Chan Cratsenburg Thanks
Crew Ray Davis Thanks
Crew William de Ridder Thanks
Crew Roni Douglas Thanks
Crew Lisa Ellis Thanks
Crew Nils Erdmann Thanks
Crew Marty Eshoff Thanks
Crew Heather Feng Thanks
Crew Jonathan Flack Thanks
Crew Loretta Framsted Thanks
Crew Mark Frazitto Thanks
Crew Christine W. Freeman Thanks
Crew Joe Garcia Thanks
Crew Jody Giacomini Thanks
Crew Lola Gill Thanks
Crew Craig Gillespie Thanks
Crew Paul Gillis Thanks
Crew Timothy Glass Thanks
Crew Daniel A. Goodman Thanks
Crew Gale Gortney Thanks
Crew Roger Gould Thanks
Crew Elizabeth Greenberg Thanks
Crew Dawn Haagstad Thanks
Crew Karen Hartquist Thanks
Crew David R. Haumann Thanks
Crew Stacey Hendrickson Thanks
Crew Anne Ho Thanks
Crew Heather D.C. Jackson Thanks
Crew Dennis 'D.J.' Jennings Thanks
Crew Keith Johnson Thanks
Crew Michael Jones Thanks
Crew Paul Kim Thanks
Crew Elyse Klaidman Thanks
Crew Keith Kolder Thanks
Crew Keith Kops Thanks
Crew Renee Lamri Thanks
Crew Brandon T. Loose Thanks
Crew Emery Low Thanks
Crew Candelaria Lozano Thanks
Crew Andrew Lyndon Thanks
Crew Linda McCampbell Thanks
Crew Lisa McCampbell Thanks
Crew Cherise Miller Thanks
Crew Meagan Miller Thanks
Crew Patricia Moran Thanks
Crew Desirée Mourad Thanks
Crew Cheryl Murata Thanks
Crew Kiel Murray Thanks
Crew Maricela Navarro Thanks
Crew Molly Nealan Thanks
Crew Randy Nelson Thanks
Crew Andrea Nordemann Thanks
Crew Edgar A. Ochoa Thanks
Crew Alex Orrelle Thanks
Crew Karen Paik Thanks
Crew Craig Payne Thanks
Crew Marcia Peck Thanks
Crew Karen Perry Thanks
Crew Bill Polson Thanks
Crew Sangeeta Prashar Thanks
Crew Jose Ramirez Thanks
Crew Jonathan G. Rodriguez Thanks
Crew Alice Rosen Thanks
Crew Kristina Ruud Thanks
Crew Guillermo Segovia Thanks
Crew Osnat Shurer Thanks
Crew Dylan Sisson Thanks
Crew Joan Smalley Thanks
Crew Michele Spane Thanks
Crew Beatrice Springborn Thanks
Crew Adam P. Summers Thanks
Crew Joni Superticioso Thanks
Crew Krista Swager Thanks
Crew Wendy Dale Tanzillo Thanks
Crew Osvaldo Tomatis Thanks
Crew Chris Vallance Thanks
Crew Monica VanDis Thanks
Crew Olga Velaszquez Thanks
Crew Valerie Villas Thanks
Crew Deana Walker Thanks
Crew Annette Wang Thanks
Crew Clay Welch Thanks
Crew Sue Williams Thanks
Crew Wendy Wirthlin Thanks
Production Nils Erdmann Finance
Production Joan Smalley Administration
Production Heather Feng Administration
Production Andrea Nordemann Administration
Production Anne Ho Administration
Production Annette Wang Finance
Production Timothy Glass Finance
Production Wendy Dale Tanzillo Administration
Production Sue Williams Finance
Production Kristina Ruud Finance
Production Karen Perry Finance
Production Deana Walker Finance
Production Cheryl Murata Administration
Production Ena Chan Cratsenburg Administration
Production Heather D.C. Jackson Finance
Production Linda McCampbell Administration
Production Lisa McCampbell Administration
Production Mark Frazitto Administration
Production Marty Eshoff Administration
Production Molly Nealan Administration
Production Paul Kim Administration
Crew Candelaria Lozano Craft Service
Crew Fernando Contreras Craft Service
Crew Guillermo Segovia Craft Service
Crew Jose Ramirez Craft Service
Crew Loretta Framsted Craft Service
Crew Luis Alarcon-Cisneros Craft Service
Crew Maricela Navarro Craft Service
Crew Meagan Miller Craft Service
Crew Olga Velaszquez Craft Service
Crew Osvaldo Tomatis Craft Service
Crew Anne Barson Public Relations
Crew Benjamin Butcher Public Relations
Crew Clay Welch Public Relations
Crew Desirée Mourad Public Relations
Crew Emery Low Public Relations
Crew Jeanmarie M. Carrasco Public Relations
Crew Karen Hartquist Public Relations
Crew Kathleen Chanover Public Relations
Crew Keith Kolder Public Relations
Crew Krista Swager Public Relations
Crew Leeann Alameda Public Relations
Crew Mary Conlin Public Relations
Crew Michele Spane Public Relations
Crew Patricia Moran Public Relations
Crew Shannon Brown Public Relations
Crew Steven Argula Public Relations
Crew Chris Balog Security
Crew Jonathan G. Rodriguez Security
Crew Joni Superticioso Security
Crew Keith Kops Security
Crew Marlon Castro Security
Crew Michael Jones Security
Crew Valerie Villas Security
Art Doug Nichols Art Department Manager
Editing Phred Lender Editorial Services
Editing Jeff Whittle Editorial Services
Crew Erik Forman Information Systems Manager
Crew Alisa Gilden Information Systems Manager
Crew Warren Hays Information Systems Manager
Crew Peter Kaldis Information Systems Manager
Crew May Pon Information Systems Manager
Crew Alex Stahl Information Systems Manager
Crew Christopher C. Walker Information Systems Manager
Sound Tom MacDougall Music Supervisor
Sound Simon Rhodes Scoring Mixer
Writing Will Csaklos Script Consultant
Visual Effects Bobby Beck Animation
Visual Effects Bret 'Brook' Parker Animation
Visual Effects Dale McBeath Animation
Visual Effects Michael Berenstein Animation
Visual Effects Rodrigo Blaas Animation
Visual Effects Shawn Krause Animation
Visual Effects Tasha Wedeen Animation
Crew Lisa Forssell CG Supervisor
Editing Andra Smith Editorial Services
Sound Dennie Thorpe Foley
Sound Jana Vance Foley
Sound Frank Marocco Musician
Sound Paul Kegg Musician
Sound Jonathan Williams Musician
Sound Andrew Findon Musician
Sound Anna Noakes Musician
Sound Rachel Bolt Musician
Sound Bruce White Musician
Sound Mark Berrow Musician
Crew Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Crew Adam Woodbury Systems Administrators & Support
Crew BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Crew Cory Knox Systems Administrators & Support
Crew Edgar Quinones Systems Administrators & Support
Crew Humera Yasmin Khan Systems Administrators & Support
Crew James G. Dashe Systems Administrators & Support
Crew Jason Topolski Systems Administrators & Support
Crew Adam Wood Systems Administrators & Support
Crew Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Crew Michael O'Brien Systems Administrators & Support
Crew Neftalí Álvarez 'El Magnífico' Systems Administrators & Support
Production Joshua Hollander Unit Manager
Production Kelly T. Peters Unit Manager
Production Ethan Owen Unit Manager
Production Michael Warch Unit Manager
Production Kim Collins Unit Manager
Production A.J. Riebli III Unit Manager
Production Siouxsie Stewart Unit Manager
Crew David DiFrancesco Photoscience Manager
Crew Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor
Crew Nelson 'Rey' Bohol Production Artist
Crew David Fulp Production Artist
Crew Ellen Moon Lee Production Artist
Crew Albert Lozano Production Artist
Crew Nathaniel McLaughlin Production Artist
Crew James Pearson Production Artist
Crew Bud Thon Production Artist
Crew Heidi Cruz Schedule Coordinator
Crew Susan T. Tatsuno Supervisor of Production Resources
Crew Domenic Allen Systems Administrators & Support
Crew James Bartel Systems Administrators & Support
Crew Jennifer Becker Systems Administrators & Support
Crew Gabriel Benveniste Systems Administrators & Support
Crew Bryan Bird Systems Administrators & Support
Crew Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Crew Ross Dickinson Systems Administrators & Support
Crew Miles Egan Systems Administrators & Support
Crew Edward Escueta Systems Administrators & Support
Crew Sandy Falby Systems Administrators & Support
Crew Grant Gatzke Systems Administrators & Support
Crew Joshua Grant Systems Administrators & Support
Crew Bethany Jane Hanson Systems Administrators & Support
Crew Jason B. Hendrix Systems Administrators & Support
Crew Ling Hsu Systems Administrators & Support
Crew Kenneth 'Yo' Huey Systems Administrators & Support
Crew Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Crew Elise Knowles Systems Administrators & Support
Crew Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Crew Jessica Giampietro McMackin Systems Administrators & Support
Crew Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Crew Jeanie T. Oh Systems Administrators & Support
Crew Mark Pananganan Systems Administrators & Support
Crew Kathleen H. Parmelee Systems Administrators & Support
Crew Will Phan Systems Administrators & Support
Crew M.T. Silvia Systems Administrators & Support
Crew Nelson Siu Systems Administrators & Support
Crew Elle Yoko Suzuki Systems Administrators & Support
Crew Andy Thomas Systems Administrators & Support
Crew Chuck Waite Systems Administrators & Support
Crew Jay Weiland Systems Administrators & Support
Crew Ian Westcott Systems Administrators & Support
Directing Adam Bronstein Script Coordinator
Directing Rachel Raffael-Gates Script Coordinator
Directing Dan Jeup Script Supervisor
Directing Jason Katz Script Supervisor
Visual Effects Carlos Baena Animation
Visual Effects Ben Catmull Animation
Visual Effects Scott Clark Animation
Visual Effects Brett Coderre Animation
Visual Effects Tim Crawfurd Animation
Visual Effects David DeVan Animation
Visual Effects Doug Dooley Animation
Visual Effects Ike Feldman Animation
Visual Effects Stephen Gregory Animation
Visual Effects Travis Hathaway Animation
Visual Effects Jimmy Hayward Animation
Visual Effects Steven Clay Hunter Animation
Visual Effects Rob Jensen Animation
Visual Effects Nancy Kato Animation
Visual Effects Karen Kiser Animation
Visual Effects Wendell Lee Animation
Visual Effects Matt Majers Animation
Visual Effects Daniel Mason Animation
Visual Effects Amy McNamara Animation
Visual Effects Jon Mead Animation
Visual Effects Billy Merritt Animation
Visual Effects Cameron Miyasaki Animation
Visual Effects Dave Mullins Animation
Visual Effects James Ford Murphy Animation
Visual Effects Peter Nash Animation
Visual Effects Victor Navone Animation
Visual Effects Bobby Podesta Animation
Visual Effects Brett Pulliam Animation
Visual Effects Rich Quade Animation
Visual Effects Roger Rose Animation
Visual Effects Gini Cruz Santos Animation
Visual Effects Doug Sheppeck Animation
Visual Effects Patty Kihm Stevenson Animation
Visual Effects Ross Stevenson Animation
Visual Effects Doug Sweetland Animation
Visual Effects David Tart Animation
Visual Effects J. Warren Trezevant Animation
Visual Effects Michael Venturini Animation
Visual Effects Adam Wood Animation
Visual Effects Kureha Yokoo Animation
Visual Effects Ron Zorman Animation
Visual Effects Kearsley Higgins Animation Department Coordinator
Visual Effects Graham Moloy Animation Department Coordinator
Sound Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Sound Juan Peralta Sound Mix Technician
Visual Effects Louis Gonzales CG Artist

Soortgelijke films