Passchendaele

Passchendaele (2008)

DramaRomantiekOorlogHistorisch

Op 31 juli 1917 begon het enorme bombardement van de Geallieerde artillerie tijdens de Slag om Passchendaele. Er volgde een gigantisch bloedige strijd met meer dan een miljoen slachtoffers aan beide zijden. Gevechtseenheden vanuit het gehele Britse rijk werden ingeschakeld. Deze film vertelt het verhaal van de Canadezen die in deze hel terechtkwamen.

Regiseur: Paul Gross

Releasedatum: 2008-10-17
status: Released
Speeltijd: 114 minuten / 1:54
productiebedrijven : Bell Broadcast and New Media Fund, Damberger Film & Cattle Co, Rhombus Media, Whizbang Films
productie Landen: Canada

IMDB

http://www.passchendaelethemovie.com


Casts

Paul Gross
as Michael Dunne
Caroline Dhavernas
as Sarah Mann
Joe Dinicol
as David Mann
Meredith Bailey
as Cassie Walker
Adam J. Harrington
as Colonel Ormand
Gil Bellows
as Royster
James Kot
as Skinner
Jesse Frechette
as Peters
Robert Nogier
as Mr Harper
David LeReaney
as Colonel McAndrew
Jayson Therrien
as MP

Crew

Directing Paul Gross Director
Writing Paul Gross Writer
Production Francis Damberger Producer
Production Niv Fichman Producer
Production Paul Gross Producer
Production Frank Siracusa Producer
Production Rhonda Fisekci Casting
Costume & Make-Up Wendy Partridge Costume Design
Editing David Wharnsby Editor
Art Carol Spier Production Design
Art Janice Blackie-Goodine Set Decoration
Costume & Make-Up Gail Kennedy Makeup Department Head
Art Kimberley Zaharko Assistant Art Director
Sound Jane Tattersall Supervising Sound Editor
Sound Roderick Deogrades Sound Effects Editor
Crew James Paradis Special Effects Coordinator
Visual Effects Christopher Elke Visual Effects Producer
Visual Effects Ralph Maiers Visual Effects Supervisor
Crew Kirk Jarrett Stunt Coordinator
Camera Dale H. Jahraus Camera Operator
Camera Chris Large Still Photographer
Sound Kevin Banks Music Editor
Production Peter Horn Location Manager
Camera Gregory Middleton Director of Photography
Sound Jan A.P. Kaczmarek Original Music Composer
Sound Christopher Kennedy Music Editor
Sound Barry Gilmore Dialogue Editor
Art Dean Goodine Property Master
Directing Francis Damberger Second Unit Director
Sound Andy Malcolm Foley Artist
Sound Jack Heeren Foley Mixer
Sound Brent Planiden ADR Recordist
Sound Garrell Clark Sound Mixer
Sound Lou Solakofski Sound Re-Recording Mixer
Sound Steve Foster Sound Re-Recording Mixer
Costume & Make-Up Angela McIntosh Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Rochelle Pomerleau Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Joanne Preece Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Sharon Toohey Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Jeanette Stawiarski Hairstylist
Costume & Make-Up Chris Harrison-Glimsdale Key Hair Stylist
Production Linda Rogers-Ambury Production Manager
Art Cody Baker Art Department Trainee
Art Jordy Wihak Assistant Property Master
Art Sean McGee Assistant Property Master
Art Amber Humphries Assistant Set Decoration
Art Tom Johnson Paint Coordinator
Art Corinna Johnston Painter
Art Jason Webster Painter
Art Kelly Wills Props
Art Candice Husum Set Dresser
Art Megz Reynolds Set Dresser
Art Greg Chown Storyboard Artist
Visual Effects Pete Dionne 3D Supervisor
Visual Effects Tong Zhou CG Artist
Visual Effects John Fukushima Compositing Supervisor
Crew Noel Wright Compositor
Visual Effects Austin Basile Digital Compositor
Visual Effects Dan Brittain Digital Compositor
Visual Effects Vicki Silva Digital Compositor
Visual Effects Patrick Thompson Digital Compositor
Visual Effects Matt Yeoman Digital Compositor
Visual Effects Michael Stewart Digital Compositor
Visual Effects Chris Van Dyck Digital Compositor
Crew Erik Nordby Digital Effects Supervisor
Camera Kenneth MacKenzie Digital Imaging Technician
Visual Effects Romain Bayle Matte Painter
Visual Effects Jeremy Price Visual Effects
Visual Effects Dmitry Vinnik Visual Effects
Visual Effects Derek Wolfe Visual Effects
Visual Effects Ryan Kuba Visual Effects Coordinator
Crew Maurice Routly Special Effects Assistant
Crew Amanda Paller Special Effects Technician
Camera Grizz Salzl Assistant Camera
Camera Alison J. Stewart Best Boy Grip
Camera Peter Wilke Camera Operator
Camera Luke Towers Camera Trainee
Camera Tim Milligan Dolly Grip
Lighting Marcel Wassink Electrician
Camera Robin Lindala First Assistant "A" Camera
Camera Larry Portmann Focus Puller
Lighting Mike Kolafa Gaffer
Crew Andrew Thom Generator Operator
Camera Rhett Miller Grip
Lighting Matt Eakin Lighting Technician
Lighting Jordan Easton Lighting Technician
Lighting Rob Turko Lighting Technician
Lighting Joshua Whitford Lighting Technician
Camera Danny Nowak Second Unit Director of Photography
Camera Christa Holten Second Assistant Camera
Camera Clayton Richard-Long Second Assistant Camera
Production Marcy Dichter Extras Casting
Production Greg Cox Extras Casting Assistant
Production Curtis Cripps Extras Casting Assistant
Costume & Make-Up Nancy Jones Costume Set Supervisor
Costume & Make-Up Heather Moore Costume Set Supervisor
Costume & Make-Up Caroline Delaney Costumer
Costume & Make-Up Tracy Murray Costumer
Costume & Make-Up Christine Yanish Costumer
Costume & Make-Up Colleen Bryant Tailor
Editing Frank Biasi Digital Intermediate Editor
Editing Rob Gyorgy Digital Intermediate Editor
Sound Alex Pauk Conductor
Sound Marek Szpakiewicz Musician
Crew Grant McPhee Transportation Coordinator
Production Eva MacGregor Assistant Accountant
Production Cameron Chapman Assistant Production Coordinator
Crew Chantal Teasdale Craft Service
Crew Gilles Levesque Pilot
Production John Lacroix Production Accountant
Production Andrew Campbell Production Assistant
Production David B. Guthrie Production Assistant
Production Jacey Mah Production Assistant
Crew Emily O'Banion Set Medic
Crew Brian Sepanzyk Set Production Assistant
Crew Cynthia Amsden Unit Publicist

Soortgelijke films