Cell

Cell (2016)

HorrorSciencefictionThriller

Clay is op de luchthaven als de batterij van zijn mobiele telefoon er mee ophoudt. Geen moment te laat, want net op dat moment wordt er een signaal verspreid naar alle mobiele telefoons en veranderen de gebruikers in moorddadige wezens. De hele wereld is in chaos en Clay en een groepje overlevenden gaan op zoek naar de bron van het signaal.

Regiseur: Tod Williams
Schrijvers: Adam Alleca, Stephen King.

Releasedatum: 2016-07-06
status: Released
Speeltijd: 94 minuten / 1:34
inkomsten: $1,133,031
productiebedrijven : Cargo Entertainment, 120dB Films, Benaroya Pictures, The Genre Co., International Film Trust
productie Landen: United States of America

IMDB


Casts

John Cusack
as Clayton "Clay" Riddell
Samuel L. Jackson
as Thomas "Tom" McCourt
Isabelle Fuhrman
as Alice Maxwell
Owen Teague
as Jordan
Clark Sarullo
as Sharon Riddell
Anthony Reynolds
as Ray
Erin Elizabeth Burns
as Denise
Stacy Keach
as Charles Ardai
Alex ter Avest
as Chloe
Wilbur Fitzgerald
as Geoff
Joshua Mikel
as Raggedy Man
Catherine Dyer
as Sally
Griffin Freeman
as Mike Mattick
Ethan Andrew Casto
as Johnny Riddell
Lloyd Kaufman
as Bystander
Mark Ashworth
as Bartender
E. Roger Mitchell
as Roscoe
Gaby Leyner
as Maddy
Rey Hernandez
as Cop (Rick)
Frederick C. Johnson Jr.
as Cop's Partner
Michael Beasley
as Construction Worker
Griffin Freeman
as Teenager / Mike
Mandi Christine Kerr
as Bluetooth Woman (as Mandi Kerr)
Brian Boland
as Businessman
Alexis Humphrey
as Phoner Screamer
Tony McFarr
as Escalator Phoner
Elizabeth Davidovich
as Airport Phoner / Tavern Phoner / Chaos Phoner
Shellita Boxie
as Foot Chase Phoner
Maya Santandrea
as Foot Chase Phoner
Marcelle Coletti
as Foot Chase Phoner
Danya Bateman
as Foot Chase Phoner
John Ross
as Bored Man
Jennifer Badger
as Bored Woman
Jwaundace Candece
as Tackled Person (as Candace Jwaundace)
Greg Tresan
as TSA Agent
Remington Steele
as Kashwak Phoner
Tammie Baird
as Kashwak Phoner
Scott Loeser
as Kashwak Phoner
Damita Jane Howard
as Kashwak Phoner (as Danita Howard)

Crew

Directing Tod Williams Director
Writing Adam Alleca Screenplay
Writing Stephen King Novel
Writing Stephen King Screenplay
Production Shara Kay Producer
Production Brian Witten Producer
Editing Jacob Craycroft Editor
Production Chase Paris Casting
Art John Collins Production Design
Production Michael Benaroya Producer
Production Richard Saperstein Producer
Production James Lejsek Co-Producer
Production Ben Insler Co-Producer
Production Alex Banuelos Associate Producer
Camera Michael Simmonds Director of Photography
Production Tara Feldstein Casting
Art Alex McCarroll Art Direction
Art Kristen McGary Set Decoration
Costume & Make-Up Lorraine Coppin Costume Design
Crew Forrest Hill Makeup Effects
Crew Matthew Silva Makeup Effects
Crew André Freitas Makeup Effects
Production Armen Aghaeian Executive Producer
Production Paddy Cullen Executive Producer
Production Laurence Freed Executive Producer
Production Xavier Gens Executive Producer
Production Marina Grasic Executive Producer
Production Tyler A. Hawes Executive Producer
Production Jan Korbelin Executive Producer
Production Edward Mokhtarian Executive Producer
Production Brian Pope Executive Producer
Production Ben Sachs Executive Producer
Production Geno Tazioli Executive Producer
Sound Andy Ross Music Supervisor
Production Mark Leyner Co-Producer
Production John Cusack Executive Producer
Production Stephen Hays Executive Producer
Production Peter Graham Executive Producer
Costume & Make-Up Shunika Terry Hair Department Head
Costume & Make-Up Lawrence Davis Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Suzanna Boykin Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Kimberly Jones Makeup Department Head
Costume & Make-Up Tracy Ewell Makeup Artist
Art Andi Crumbley Art Department Coordinator
Sound Gareth Rhys Jones Foley
Sound Warren Shaw Sound Designer
Sound Michael Barry Sound Re-Recording Mixer
Sound Warren Shaw Supervising Sound Editor
Crew Caius Man Special Effects Coordinator
Visual Effects Carlye Archibeque Visual Effects Coordinator
Visual Effects Matthew Waterson Visual Effects Producer
Visual Effects Tammy Sutton Visual Effects Supervisor
Camera Jeff Crumbley Camera Operator
Camera Bob Gorelick Steadicam Operator
Camera Richard Foreman Jr. Still Photographer
Lighting Mike Pearce Gaffer
Directing Gail Hunter Script Supervisor
Crew Greg Tresan Animal Wrangler
Crew Carol Tresan Animal Wrangler
Production Latisha Fortune Production Coordinator
Production Malika R. Cohen Production Coordinator
Crew Paul Bednarz Set Medic
Sound Philip Rothman Orchestrator
Sound Justin Moshkevich Scoring Mixer
Sound Debora Lilavois Assistant Sound Editor
Sound Sonny Kompanek Orchestrator
Sound Mark Bächle Orchestrator
Sound Marcus Bagala Sound Designer
Production Mac Gordon Location Manager
Production Dustin Pitan Location Manager
Crew Jason Fournet Post-Production Manager
Crew David Hollingsworth Post-Production Manager
Crew Aron Koszeg Post Production Assistant
Editing James Lesage Assistant Editor
Costume & Make-Up Iliana Sanchez Key Costumer
Costume & Make-Up Askia Won-Ling Jacob Costume Consultant
Production Bruce Winant ADR Voice Casting
Production Dann Fink ADR Voice Casting
Camera Greg Waddle Grip
Camera Mary F. Stankiewicz First Assistant Camera
Lighting David McLendon Lighting Technician
Camera Matthew McGinn Additional Camera
Camera Chile' Manuel Grip
Camera Steve Kupfer Key Grip
Camera Adam Kogelman Grip
Camera Tom Jordan First Assistant Camera
Camera Bob Gorelick Second Unit Director of Photography
Lighting Victor Bland Lighting Technician
Camera Irie Bailey Grip
Crew Maya Santandrea Stunts
Crew Remington Steele Stunts
Crew Dawson Towery Stunts
Crew Russell Towery Stunt Coordinator
Crew Taylor Towery Stunts
Crew Andy Rusk Stunts
Crew Bayland Rippenkroeger Stunts
Crew Jay Pearson Stunts
Crew Jessica Merideth Stunts
Crew Tony McFarr Stunts
Crew David Paul Lord Stunts
Crew Jake Whitney Special Effects
Crew Robert Trammell Special Effects
Sound Allen Lee Williams III Boom Operator
Production Chris Whiteside ADR Voice Casting
Sound Warren Shaw Sound Re-Recording Mixer
Sound Julien Pirrie Foley
Sound Brian Langman Foley Editor
Sound Brian Bowles ADR Editor
Production Dianne Ashford Production Supervisor
Production Paddy Cullen Production Manager
Directing Chip Signore First Assistant Director
Directing Matthew Goodwin Second Assistant Director
Art Tam O'Brien Set Dresser
Art Chuck McCourt Set Dresser
Art Rob McCallum Conceptual Design
Art Patrick Johnson Sr. Set Dresser
Art Kip Jamison Set Dresser
Art Jenny Hicks Set Dresser
Writing Craig Gilmore Storyboard
Art Ben Dishun Set Dresser
Art Jason Davis Property Master
Crew Matthew Silva Special Effects Coordinator
Costume & Make-Up Dionne Pitsikoulis Makeup Artist
Costume & Make-Up Micah Laine Makeup Artist
Costume & Make-Up Forrest Hill Makeup Effects Designer
Costume & Make-Up André Freitas Makeup Effects Designer
Costume & Make-Up Tracy Ewell Key Makeup Artist
Crew Anderson Martin Stunts
Sound Brian Bowles Dialogue Editor
Sound Aron Siegel Production Sound Mixer
Sound Marcelo Zarvos Original Music Composer

Soortgelijke films