Rio 2

Rio 2 (2014)

AvontuurKomedieFamilieMuziekAnimatie

Blu, Jewel en hun drie kinderen hebben een perfect leven in de magische stad Rio de Janeiro. Wanneer Jewel besluit dat de kinderen moeten leren leven als echte vogels staat ze erop dat de familie naar het Amazonegebied gaat. Terwijl Blu zich probeert in te passen bij zijn nieuwe buren vreest hij dat hij Jewel en zijn kinderen verliest aan de wilde dieren.

Regiseur: Carlos Saldanha
Schrijvers: Carlos Kotkin, Yoni Brenner, Don Rhymer, Jenny Bicks.

Releasedatum: 2014-03-19
status: Released
Speeltijd: 101 minuten / 1:41
begroting: $103,000,000
inkomsten: $500,188,435
productiebedrijven : Blue Sky Studios, Twentieth Century Fox Animation
productie Landen: United States of America

IMDB

http://www.riomovies.com/


Casts

Jesse Eisenberg
as Blu (voice)
Anne Hathaway
as Jewel (voice)
Leslie Mann
as Linda (voice)
Jamie Foxx
as Nico (voice)
Andy García
as Eduardo (voice)
Bruno Mars
as Roberto (voice)
Jemaine Clement
as Nigel (voice)
Rodrigo Santoro
as Tulio (voice)
Jake T. Austin
as Fernando (voice)
Amandla Stenberg
as Bia (voice)
Pierce Gagnon
as Tiago (voice)
Rita Moreno
as Aunt Mimi (voice)
Kristin Chenoweth
as Gabi (voice)
Tracy Morgan
as Luiz (voice)
Will.i.am
as Pedro (voice)
George Lopez
as Rafael (voice)
Rachel Crow
as Carla (voice)
Bebel Gilberto
as Eva (voice)
Jason Harris
as Old Bird (voice)
Natalie Morales
as Newscaster (voice)
Janelle Monáe
as Dr. Monae (voice)
Amy Heidemann
as Rapping Sloth (as Amy Heidemann from Karmin) (voice)
Carlinhos Brown
as Audition Bird (voice)
Jim Conroy
as Capoeira Turtle (voice)
Bernardo de Paula
as Carnival Barker / Blue Sentry (voice)
Nola Donkin
as Opera Bird (voice)
Miguel Ferrer
as Big Boss (voice)
Jeffrey Garcia
as Spoonbill / Perl (voice)
Kevin W. Keane
as Obnoxious Kid (voice)
Philip Lawrence
as Felipe (voice)
Gracinha Leporace
as Swinging Audition Monkey (voice)
Sérgio Mendes
as Street Vendor (voice)
Kate Micucci
as Tiny (voice)
Pablo Ramírez
as Tapir Game Announcer (voice)
Marco Antonio Regil
as Porcupine Game Announcer (voice)
Peter Pamela Rose
as Mom (voice)
Carlos Saldanha
as Amazon Quail (voice)
Julia Scarpa Saldanha
as Kid Macaw (voice)
Manoela Scarpa Saldanha
as Lady Macaw (voice)
Rafael Scarpa Saldanha
as Kid Macaw (voice)
Sofia Scarpa Saldanha
as Kid Macaw (voice)
Cindy Slattery
as Plucked Porcupine (voice)
Randy Thom
as Logging Foreman (voice)
Claira Nicole Titman
as Claira (voice)
Miriam Wallen
as Coin Toss Bird (voice)
Claudine Barros
as Additional Voices (voice)
Mauro Blanco
as Additional Voices (voice)
Jeremy Bowker
as Additional Voices (voice)
Dennis T. Carnegie
as Additional Voices (voice)
Shanti Correa
as Additional Voices (voice)
Alberto Costa
as Additional Voices (voice)
David Cowgill
as Additional Voices (voice)
Holly Dorff
as Additional Voices (voice)
Harry Hitner
as Additional Voices (voice)
Rif Hutton
as Additional Voices (voice)
Vanessa Lemonides
as Additional Voices (voice)
Hope Levy
as Additional Voices (voice)
Henry Martin Leyva
as Additional Voices (voice)
Anselmo Martini
as Additional Voices (voice)
Renata Becker
as Additional Voices (voice)
Ron McClary
as Additional Voices (voice)
Brian Scott McFadden
as Additional Voices (voice)
Phil Miler
as Additional Voices (voice)
Edie Mirman
as Additional Voices (voice)
Heber Moreira
as Additional Voices (voice)
Leo Nobre
as Additional Voices (voice)
Mina Olivera
as Additional Voices (voice)
Jackeline Olivier
as Additional Voices (voice)
Kleber Jorge Pimenta
as Additional Voices (voice)
Byron Thames
as Additional Voices (voice)
Annie Tippe
as Additional Voices (voice)

Crew

Production Christian Kaplan Casting
Writing Carlos Kotkin Screenplay
Writing Yoni Brenner Screenplay
Directing Carlos Saldanha Director
Production Bruce Anderson Producer
Production John C. Donkin Producer
Writing Don Rhymer Screenplay
Writing Carlos Saldanha Story
Visual Effects Tony Mecca Animation
Visual Effects Erik Baker Animation
Editing Harry Hitner Editor
Production Chris Wedge Executive Producer
Writing Jenny Bicks Screenplay
Sound John Powell Original Music Composer
Camera Renato Falcão Director of Photography
Sound Thomas A. Carlson Music Editor
Sound Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Sound Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Sound Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Sound Mac Smith Sound Effects Editor
Sound Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Sound Brian Tarlecki Sound Recordist
Production Ashini Shah Executive Producer
Editing Randy Trager Editor
Art Thomas Cardone Art Direction
Art Isaac Holze Set Decoration
Visual Effects Sangjun Lee Lead Character Designer
Sound Neel Hammond Musician
Sound Germaine Franco Musician
Sound Germaine Franco Orchestrator
Sound Leff Lefferts Additional Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Burke Roane Animation
Visual Effects Valerie Scheiber Animation
Crew Anthony B. Willis Additional Music
Crew Paul Mounsey Additional Music
Lighting Daniel Naughton Lighting Artist
Crew David Raghavan Compositors
Crew Chris 'Pinkus' Wesselman Compositors
Sound Jose Serebrier Conductor
Crew Sérgio Mendes Executive Music Producer
Art Shaun Cusick Sculptor
Visual Effects Motoko Wada Visual Development
Sound Paul S. Henning Musician
Visual Effects Bryan Useo Pre-Visualization Supervisor
Production Katie Hasleham Co-Producer
Production Patrick Worlock Production Supervisor
Camera Kevin Estrada Still Photographer
Crew Andrew Beddini Technical Supervisor
Crew Christopher Moore Technical Supervisor
Crew Kirk Garfield CG Supervisor
Crew Heather Barrons Compositors
Crew Jake Albers Compositors
Crew Julia Correnti Compositors
Crew Morgan C. Griffiths Compositors
Crew Zoe Peck-Eyler Compositors
Crew Aubrie Goslin Production Intern
Crew Kristine Familletti Schedule Coordinator
Crew Daniel Patrick O'Brien Sequence Leads
Crew Joe Bonomo Systems Administrators & Support
Crew Matthew Jurczyk Systems Administrators & Support
Editing Erin Crackel Additional Editing
Editing Carlos Rojas Assistant Editor
Editing William Michals Assistant Editor
Editing Vandana Pulijaal Editorial Coordinator
Editing Jason Fricchione Editorial Manager
Editing Jennifer Margaret Nordmark Editorial Production Assistant
Editing Jorge Lucas Editorial Production Assistant
Lighting Kristina Hall Lighting Coordinator
Lighting Sophia Ohara Lighting Coordinator
Lighting Justin Leach Rigging Supervisor
Production Holly Dorff ADR Voice Casting
Production Jason Harris ADR Voice Casting
Production Gina Grasso Assistant Production Manager
Production Paul Ohrt Executive In Charge Of Production
Production Alexis Jallad Production Accountant
Production Laurel Elmendorf Production Accountant
Production Sean M. Murphy Production Manager
Production Joshua Spencer Production Supervisor
Sound Charleen Richards ADR & Dubbing
Sound Michael Miller ADR & Dubbing
Sound James Spencer Apprentice Sound Editor
Sound Cheryl Nardi Dialogue Editor
Sound Chris Manning Foley
Sound Dennie Thorpe Foley
Sound Jana Vance Foley
Sound Pascal Garneau Foley Editor
Sound Brandon Gilliard Musician
Sound George Doering Musician
Sound Nick Ariondo Musician
Sound Andrew Kinney Orchestrator
Sound Brad Dechter Orchestrator
Sound Dave Metzger Orchestrator
Sound Gregory Jamrok Orchestrator
Sound Jeff Atmajian Orchestrator
Sound John Ashton Thomas Orchestrator
Sound Nicholas Pike Orchestrator
Sound Randy Kerber Orchestrator
Sound Rick Giovinazzo Orchestrator
Sound Victor Pesavento Orchestrator
Sound Brad Haehnel Scoring Mixer
Visual Effects Adam Singer Animation
Visual Effects Adam Strick Animation
Visual Effects Amanda Wagner Animation
Visual Effects Andrew Atteberry Animation
Visual Effects Andrew Feliciano Animation
Visual Effects Bertrand Chung Animation
Visual Effects Byoung Ho Kang Animation
Visual Effects Christopher D. Williams Animation
Visual Effects Christopher Silva Animation
Visual Effects Dan Segarra Animation
Visual Effects David Crispino Animation
Visual Effects David Nasser Animation
Visual Effects David W. Zach Animation
Visual Effects Drew Winey Animation
Visual Effects Elena Ortego Animation
Visual Effects Emanuele Pavarotti Animation
Visual Effects Eric Prah Animation
Visual Effects George Schermer Animation
Visual Effects Graham Silva Animation
Visual Effects Hector Godoy Garcia Animation
Visual Effects James Young Jackson Animation
Visual Effects Jamie Giger Animation
Visual Effects Jason Ho Animation
Visual Effects Jeff Gabor Animation
Visual Effects Jeremy Lazare Animation
Visual Effects Jin Kum Animation
Visual Effects Joerg Volk Animation
Visual Effects Julen Santiago Animation
Visual Effects Justin Weg Animation
Visual Effects Ken Huling Animation
Visual Effects Ken Kaiser Animation
Visual Effects Louaye Moulayess Animation
Visual Effects Matthew Hasselmann Animation
Visual Effects Michael Berardini Animation
Visual Effects Miurika Valery Animation
Visual Effects Pako Bagur Animation
Visual Effects Patrick Giusiano Animation
Visual Effects Pete Devlin Animation
Visual Effects Richard A. Fournier Animation
Visual Effects Scott Farrell Animation
Visual Effects Scott McWhinnie Animation
Visual Effects Stephen Dahler Animation
Visual Effects Tab Burton Animation
Visual Effects Theresa Adolph Animation
Visual Effects Thom Roberts Animation
Visual Effects Tingting Liu Animation
Visual Effects Todd Elliott Animation
Visual Effects Tom Grevera Animation
Visual Effects Tony Bonilla Animation
Visual Effects Trevor Young Animation
Visual Effects Vincent Gorman Animation
Visual Effects Wee Brian Animation
Visual Effects YuehChih Eric Lin Animation
Visual Effects Zala Linea Rutar Animation
Visual Effects Dana Lynn Bennett Animation Department Coordinator
Visual Effects Glen Young Animation Department Coordinator
Visual Effects José Manuel Fernández Oli Character Designer
Visual Effects David V. Mei Character Modelling Supervisor
Visual Effects Christopher M.K. Hill Creature Technical Director
Visual Effects Daniel Sampaio Lima Creature Technical Director
Visual Effects James Gu Creature Technical Director
Visual Effects Marin Petrov Creature Technical Director
Visual Effects Ashleigh Abramovich Digital Compositors
Visual Effects Claudio Gonzalez Digital Compositors
Visual Effects Joseph Antonuccio Lead Animator
Visual Effects Lluis Llobera Lead Animator
Visual Effects Raymond Ross Lead Animator
Visual Effects Jason Sadler Lead Character Designer
Visual Effects Adam McMahon Modeling
Visual Effects Christian Haniszewski Modeling
Visual Effects Dinis 'Dennis' Morais Modeling
Visual Effects Jonathan Lin Modeling
Visual Effects Krzysztof Fus Modeling
Visual Effects Ramón López Seco de Herrera Modeling
Visual Effects Aimee Johnson VFX Artist
Visual Effects Peter Chan Visual Development
Visual Effects Bela Brozsek Visual Effects
Writing Laurie Craig Script Consultant
Art Moroni Taylor Additional Storyboarding

Soortgelijke films