Lost in Space

Lost in Space (1998)

AvontuurSciencefiction

De natuurlijke energiebronnen van planeet Aarde raken stilaan uitgeput. Een oplossing dringt zich op, want overleven op de blauwe planeet dreigt onmogelijk te worden. De Jupiter-missie om de planeet Alpha Prime te koloniseren, lijkt het enige alternatief. Wetenschapper Jack Robinson, zijn vrouw, zijn gezin en gevechtspiloot Don West zetten dan ook koers naar de enige andere planeet waarop leven mogelijk is. Hun doel is een hyperpoort rond Alpha Prime te creëren om er op die manier voor te zorgen dat alle aardbewoners snel geëvacueerd kunnen worden, zonder rekening te moeten houden met het feit dat ze eerst lichtjaren in de ruimte vast zouden zitten. Hun plannen worden echter gedwarsboomd door dokter Smith die zo zijn eigen doel heeft om de missie naar Alpha Prime te dwarsbomen.

Regiseur: Stephen Hopkins
Schrijvers: Irwin Allen, Akiva Goldsman.

Releasedatum: 1998-04-03
status: Released
Speeltijd: 130 minuten / 2:10
begroting: $80,000,000
inkomsten: $136,159,423
productiebedrijven : Saltire Entertainment, New Line Cinema, Irwin Allen Productions, Prelude Pictures
productie Landen: United States of America

IMDB


Casts

Gary Oldman
as Dr. Zachary Smith
William Hurt
as Prof. John Robinson
Matt LeBlanc
as Maj. Don West
Mimi Rogers
as Dr. Maureen Robinson
Heather Graham
as Dr. Judy Robinson
Lacey Chabert
as Penny Robinson
Jack Johnson
as Will Robinson
Jared Harris
as Older Will Robinson
Mark Goddard
as General
Lennie James
as Jeb Walker
Marta Kristen
as Reporter #1
June Lockhart
as Principal Cartwright
Adam Sims
as Lab Technician
Angela Cartwright
as Reporter #2
John Sharian
as Noah Freeman
Abigail Canton
as Annie Tech
Richard Saperstein
as Global Sedition attack pilot
Dick Tufeld
as Rambler-Crane series Robot (voice)
Gary A. Hecker
as Blarp (voice)
Edward Fox
as Businessman

Crew

Directing Stephen Hopkins Director
Writing Irwin Allen Screenplay
Writing Akiva Goldsman Screenplay
Production Carla Fry Producer
Production Akiva Goldsman Producer
Production Stephen Hopkins Producer
Production Mark W. Koch Producer
Sound Bruce Broughton Original Music Composer
Camera Peter Levy Director of Photography
Production Allison Cowitt Casting
Production Mike Fenton Casting
Production Mary Selway Casting
Art Steven Lawrence Art Direction
Art David Lee Art Direction
Art Nick Palmer Art Direction
Art Anna Pinnock Set Decoration
Costume & Make-Up Vin Burnham Costume Design
Editing Ray Lovejoy Editor
Art Peter Bowen Painter
Art Alan Greenham Standby Painter
Camera Mike Roberts Camera Operator
Camera Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Camera Steve Shapland Underwater Camera
Crew Sarah Robinson Craft Service
Camera Colin Manning Key Grip
Crew Brian Atkinson Driver
Crew Derek Walker Loader
Visual Effects Michael Schlingmann Animation
Production Chris Carreras Associate Producer
Production Michael De Luca Executive Producer
Production Tim Hampton Co-Producer
Production Michael Ilitch Jr. Co-Executive Producer
Production Mace Neufeld Executive Producer
Production Robert Rehme Executive Producer
Production Richard Saperstein Executive Producer
Production Kris Wiseman McIntyre Co-Producer
Art Norman Garwood Production Design
Production Sharon Lark Line Producer
Camera Jack English Still Photographer
Crew Steve Alder Carpenter
Art Keith Pain Supervising Art Director
Art Kirstie Stephenson Art Department Coordinator
Art Sue Hausner Construction Coordinator
Art Julian Caldow Production Illustrator
Art Kim Amis Sculptor
Costume & Make-Up Nigel Egerton Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Robert Bell Costume Design
Costume & Make-Up Rosemary Burrows Costume Supervisor
Costume & Make-Up Jane Body Hairstylist
Costume & Make-Up Yvonne Coppard Makeup Artist
Costume & Make-Up David White Prosthetic Supervisor
Crew Phil Attfield Digital Effects Supervisor
Crew Rodney Bowers Post Production Assistant
Crew Bruce Everett Post Production Supervisor
Crew Elena Azuola Production Controller
Crew Michelle Corney Production Office Assistant
Crew Dennis Davidson Public Relations
Crew Carmila Gittens Special Effects Coordinator
Crew Anne-Marie Challen Stand In
Crew Graeme Crowther Stunt Coordinator
Crew Sarah Franzl Stunts
Crew Keith Barton Systems Administrators & Support
Crew Patric Scott Unit Publicist
Crew Lee Millham Utility Stunts
Crew Ben Koeller Video Assist Operator
Crew Kevin Ahern Visual Effects Editor
Directing Nikki Clapp Script Supervisor
Editing John Heath Color Timer
Editing Stefna Borges First Assistant Editor
Lighting Billy Merrell Best Boy Electric
Lighting Jerry Connelly Electrician
Lighting Mike McGillivray Gaffer
Lighting Simon Lucas Rigging Gaffer
Production Martin Gabriel Production Coordinator
Production Tim Field Production Manager
Production Gina De Ferrer Researcher
Sound Clive Copland Boom Operator
Sound Paul Apted First Assistant Sound Editor
Sound Brent Brooks Music Editor
Sound Bruce Babcock Orchestrator
Sound Ronald Eng Sound Editor
Sound Scott G.G. Haller Sound Effects Editor
Sound Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Sound Eddy Joseph Supervising Sound Editor
Visual Effects Iain Anderson 3D Supervisor
Visual Effects Uli Meyer Animation Supervisor
Visual Effects Colin Alway Digital Compositors
Visual Effects Tim Caplan I/O Supervisor
Visual Effects Nick Allder Special Effects Supervisor
Visual Effects Cheryl Bickerton Visual Effects Coordinator
Visual Effects Andy Fowler Visual Effects Producer
Visual Effects Angus Bickerton Visual Effects Supervisor
Writing Robb Bihun Storyboard
Crew David Combs Studio Teachers
Crew Peter Talbot Lighting Camera
Sound Thom 'Coach' Ehle Dolby Consultant
Production Scott Sidey Unit Manager
Directing Chris Carreras First Assistant Director
Crew Paul Grace Technical Supervisor
Art Pauline Hume Title Designer
Camera Gary Hutchings Grip
Costume & Make-Up Julie Wright Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Lee Clayton Tailor
Crew Deanna Gould Digital Effects Producer
Directing Cliff Lanning Second Assistant Director
Directing Robert Grayson Third Assistant Director
Production Louis Elman ADR Voice Casting
Production Clare Macdonald Assistant Production Coordinator
Sound Philip Alton ADR Editor
Sound Peter Holt Foley Editor
Sound Steve Mair Musician
Sound Renée Tondelli Supervising ADR Editor
Visual Effects Andrew Daffy CG Animator
Visual Effects Tom Debenham Visual Effects Designer
Sound Suhail Kafity Dialogue Editor
Sound David A. Arnold Dialogue Editor
Sound Teri E. Dorman Dialogue Editor
Art David Balfour Property Master
Sound Ed Colyer Foley Mixer
Directing John Stephenson Second Unit Director
Sound Paula Boram Foley Artist
Sound Patricia Carlin Music Editor
Sound Pauline Griffiths Foley Artist
Production Nik Korda Unit Production Manager
Visual Effects Ed Hawkins Compositing Supervisor

Soortgelijke films