Manolo's Magische Reis

Manolo's Magische Reis (2014)

RomantiekAnimatieAvontuurKomedieFamilieFantasie

Manolo is een jongen die twijfelt of hij zijn hart zal volgen of zal voldoen aan de verwachtingen van zijn familie. Voordat hij een van die paden kiest begint hij aan een avontuur dat hem door drie wonderbaarlijke werelden zal leiden, waarbij hij zijn grootste angsten onder ogen zal moeten zien.

Regiseur: Jorge R. Gutierrez

Releasedatum: 2014-10-01
status: Released
Speeltijd: 95 minuten / 1:35
begroting: $50,000,000
inkomsten: $97,437,106
productiebedrijven : Reel FX Creative Studios, Chatrone, Twentieth Century Fox Animation, 20th Century Fox
productie Landen: Mexico, United States of America

IMDB

http://www.bookoflifemovie.com/


Casts

Diego Luna
as Manolo (voice)
Channing Tatum
as Joaquin (voice)
Zoe Saldana
as Maria (voice)
Christina Applegate
as Mary Beth (voice)
Eugenio Derbez
as Chato (voice)
Cheech Marin
as Pancho Rodriguez (voice)
Gabriel Iglesias
as Pepe Rodriguez (voice)
Ron Perlman
as Xibalba (voice)
Kate del Castillo
as La Muerte (voice)
Ana de la Reguera
as Carmen Sánchez (voice)
Dan Navarro
as Chakal (voice)
Ice Cube
as Candle Maker (voice)
Héctor Elizondo
as Carlos Sanchez (voice)
Danny Trejo
as Skeleton Luis (voice)
Carlos Alazraqui
as General Posada / Dali / Chuy (voice)
Emil-Bastien Bouffard
as Young Manolo (voice)
Elias Garza
as Young Joaquin
Genesis Ochoa
as Young Maria (voice)
Plácido Domingo
as Skeleton Jorge (voice)
Grey DeLisle
as Grandmother (voice) (as Grey Griffin)
Trey Bumpass
as Goth Kid / Orphan
Miguel Sandoval
as Land of the Remembered Captain (voice)
Ben Gleib
as Goya / Dali (voice)
Ricardo El Mandril Sanchez
as Pablo Rodriguez (voice)
Ishan Sharma
as Sanjay
Jorge R. Gutierrez
as Skeleton Carmelo (voice)
Anjelah Johnson-Reyes
as Adelita / Nina (voice)
Kennedy Peil
as Sasha (voice)
Sandra Equihua
as Scardelita (voice)
Callahan Clark
as Jane (voice)
Gunnar Sizemore
as Ignacio (voice)
Angélica María
as Sister Ana (voice)
Eric Bauza
as Father Domingo / Cave Guardian (voice)
Aron Warner
as Thomas (voice)
Sandra Echeverría
as Claudia (voice)
Tonita Castro
as La Muerte as Old Woman (voice)
Troy Evans
as Old Man Hemingway (voice)
Guillermo del Toro
as Land of the Remembered Captain's Wife (voice)
Brad Booker
as Conductor (voice)
Rosemary Alexander
as Additional Voices (voice)
Steve Alterman
as Additional Voices (voice)
Eva Bella
as Additional Voices (voice)
Madison Carlon
as Additional Voices (voice)
Vicki Davis
as Additional Voices (voice)
Moosie Drier
as Additional Voices (voice)
Maximilian Ehrenreich
as Manolo (voice)
Cullen McCarthy
as Additional Voices (voice)
David Michie
as Additional Voices (voice)
Michelle Moores
as Additional Voices (voice)
Jonathan Nichols
as Additional Voices (voice)
Al Rodrigo
as Additional Voices (voice)
Marcelo Tubert
as Additional Voices (voice)
Lynnanne Zager
as Additional Voices (voice)
Ruth Zalduondo
as Additional Voices (voice)
Newell Alexander
as Additional Voices (voice)
Jose Alvarez
as Additional Voices (voice)
David Cowgill
as Additional Voices (voice)
Elisa Gabrielli
as Additional Voices (voice)
Richard Miro
as Additional Voices (voice)
Arthur Ortiz
as Additional Voices (voice)
Nathaniel Semsen
as Additional Voices (voice)

Crew

Lighting Tyler DeLisle Lighting Artist
Production Guillermo del Toro Producer
Directing Jorge R. Gutierrez Director
Writing Jorge R. Gutierrez Writer
Visual Effects Andy Hass Animation
Visual Effects Steve Cunningham Animation
Crew Devin Roth Score Engineer
Visual Effects Dixie Pizani Animation
Visual Effects Travis Tohill Animation
Writing Doug Langdale Writer
Visual Effects Tom Caulfield Character Designer
Production Brad Booker Producer
Sound Gustavo Santaolalla Original Music Composer
Editing Ahren Shaw Editor
Production Christian Kaplan Casting
Art Simon Valdimir Varela Production Design
Production Aaron Berger Producer
Production Chris DiGiovanni Associate Producer
Production Heather M. Drummons Associate Producer
Production Cary Granat Executive Producer
Production Greg Lyons Associate Producer
Production Chuck Peil Executive Producer
Production Carina Schulze Producer
Production Geoffrey Stott Co-Producer
Production Matthew Teevan Co-Producer
Production Aron Warner Executive Producer
Art Paul Sullivan Production Design
Art Paul Sullivan Art Direction
Production Kathy Cavaiola Production Manager
Production Kathy Cavaiola Production Supervisor
Crew Germaine Franco Additional Music
Sound Germaine Franco Orchestrator
Crew Jorge R. Gutierrez Additional Music
Sound Jorge R. Gutierrez Playback Singer
Visual Effects Rustam Hasanov Visual Development
Art Rustam Hasanov Conceptual Design
Editing Steven Liu Additional Editing
Crew William G. Parker Additional Music
Sound Mark A. Mangini Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Carlos Sotolongo ADR & Dubbing
Sound Michael Miller ADR & Dubbing
Sound Roy Latham ADR & Dubbing
Sound Christopher T. Welch ADR Editor
Sound Julie Feiner ADR Editor
Visual Effects Alexandre F. Kümpel Animation
Visual Effects Andrew Ford Animation
Visual Effects Angelo Sta. Catalina Animation
Visual Effects Brad Faucheux Animation
Visual Effects Chris Street Animation
Visual Effects David B. Vallone Animation
Visual Effects Derek Esparza Animation
Visual Effects Don Dixon Animation
Visual Effects Dorian Soto Animation
Visual Effects Emilie Goulet Animation
Visual Effects Gizem Gülen Animation
Visual Effects Kathy Zielinski Animation
Visual Effects Luis Martinez Animation
Visual Effects Manuel Almela Animation
Visual Effects Matt Thurman Animation
Visual Effects Monica Aston Animation
Visual Effects Morgan R. Kelly Animation
Visual Effects Naveen Syed Animation
Visual Effects Pete Paquette Animation
Visual Effects Ray Chase Animation
Visual Effects Robert Fox Animation
Visual Effects Robert Lazzarini Animation
Visual Effects Shaun Freeman Animation
Visual Effects Travis Simon Animation
Visual Effects Wing Ni Chung Animation
Visual Effects Allison Harbin Animation Department Coordinator
Visual Effects Lea Kocurek Animation Production Assistant
Art David Mouser Art Department Coordinator
Editing Ian McNeny Assistant Editor
Editing Johnson Cheng Assistant Editor
Editing Amy Grieshaber Associate Editor
Editing Joseph R. Thygesen Associate Editor
Production Micah Dahlberg Casting Associate
Crew Glo Minaya CG Supervisor
Crew Mike Fortner CG Supervisor
Visual Effects Andy Bialk Character Designer
Visual Effects Carlos Luzzi Character Designer
Visual Effects Jorge R. Gutierrez Character Designer
Visual Effects Sandra Equihua Character Designer
Visual Effects Sylvain Deboissy Character Designer
Crew Jake Albers Compositors
Crew Lori Williams Compositors
Art Tod Polson Conceptual Design
Sound Tim Davies Conductor
Directing Tiffany Renee Shreve Continuity
Editing Craig Price Digital Intermediate
Editing Zara Park Digital Intermediate
Editing Lilly Sechrist Editorial Coordinator
Production Paul Ohrt Executive In Charge Of Production
Production Pete Herzog Executive Producer
Editing Todd Zongker First Assistant Editor
Sound Jessie Pariseau First Assistant Sound Editor
Sound Blake Collins Foley
Sound Dan O'Connell Foley
Sound James Ashwill Foley
Sound John Guentner Foley
Sound John T. Cucci Foley
Directing Lorenzo Russell Bambino Layout
Visual Effects Byron Slaybaugh Lead Animator
Visual Effects Eric Burnett Lead Animator
Visual Effects Eric Drobile Lead Animator
Visual Effects Ernesto Bottger Lead Animator
Visual Effects Jackie Koehler Lead Animator
Visual Effects Jason Petrocelli Lead Animator
Visual Effects Jess Morris Lead Animator
Visual Effects Vitor Vilela Lead Animator
Lighting Alberto Beguerie Lighting Artist
Lighting Billy Burson III Lighting Artist
Lighting Daniel Guindi Lighting Artist
Lighting Ed Whetstone Lighting Artist
Lighting Esther Parobek Lighting Artist
Lighting Garrett Moring Lighting Artist
Lighting Kathleen Tran Lighting Artist
Lighting Keaton Kramer Lighting Artist
Crew Kevin Lu Compositors
Lighting Michael Cacciamani Lighting Artist
Lighting Nicholas Naugle Lighting Artist
Lighting Nick Shirsty Lighting Artist
Lighting Peter McCord Lighting Artist
Lighting Randall Manning Lighting Artist
Lighting Robyn Ducharme Lighting Artist
Lighting Thomas DesJardins Lighting Artist
Visual Effects Connor McCampbell Modeling
Visual Effects Elias Glasch Modeling
Visual Effects Lino Cristofaro Modeling
Visual Effects Liz Paradis Modeling
Visual Effects Ryan Trammell Modeling
Visual Effects Sing Khamnouane Modeling
Visual Effects Tom M. Jordan Modeling
Sound Charles Martin Inouye Music Editor
Sound Jeff Carson Music Editor
Sound John Houlihan Music Supervisor
Sound Chris Garrick Musician
Sound David Arch Musician
Sound Mark Berrow Musician
Sound Nicholas Bucknall Musician
Sound Rachel Bolt Musician
Sound Roger Argente Musician
Sound Roger Linley Musician
Sound Steve Mair Musician
Sound James McWilliam Orchestrator
Sound Julia Zuzanna Sokolowska Orchestrator
Sound Rick Giovinazzo Orchestrator
Sound Ryan Humphrey Orchestrator
Sound Susie Bench Orchestrator
Crew Jonas Thaler Post Production Supervisor
Production Lara Blasingame Production Accountant
Production Andrew McTighe Production Coordinator
Production Bridget Kieffer Production Coordinator
Production Kyle Lawson Production Coordinator
Production Rob Thomson Production Coordinator
Production Jasmine Johnson Production Manager
Production Katie Hasleham Production Manager
Lighting Eric Baker Rigging Supervisor
Sound Casey Stone Scoring Mixer
Costume & Make-Up Sean Ryan McEwan Set Dressing Artist
Sound Stephen P. Robinson Sound Designer
Sound Tim Walston Sound Designer
Sound Masanobu 'Tomi' Tomita Sound Effects Editor
Sound Peter Zinda Sound Effects Editor
Sound Scott Wolf Sound Effects Editor
Sound Frank Pittenger Sound Recordist
Sound Jesse Johnstone Sound Recordist
Sound Andy King Sound Re-Recording Mixer
Sound Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Sound Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Erich Turner Special Effects Supervisor
Camera Kevin Estrada Still Photographer
Crew Bill Haller Supervising Animator
Crew Louis Jones Supervising Animator
Sound Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
Crew T.J. Callaway Temp Sound Editor
Visual Effects Anthony Fung VFX Artist
Visual Effects Chas Naylor VFX Artist
Visual Effects Chris Rasch VFX Artist
Visual Effects Connon Carey VFX Artist
Visual Effects Ehsan Parizi VFX Artist
Visual Effects Jake Rusch VFX Artist
Visual Effects N. Joseph Burnette VFX Artist
Visual Effects Nick Ilyin VFX Artist
Visual Effects Shu Liu VFX Artist
Visual Effects Will Nicholson VFX Artist
Visual Effects Augusto Schillaci VFX Supervisor
Visual Effects Alison Donato Visual Development
Visual Effects Bryan Gregg LaShelle Visual Development
Visual Effects Dustin D'Arnault Visual Development
Visual Effects Elise Hatheway Visual Development
Visual Effects Frederick J. Gardner III Visual Development
Visual Effects Jordan Lamarre-Wan Visual Development
Visual Effects Sarah Marino Visual Development
Visual Effects Shane Richardson Visual Development
Visual Effects Travis Koller Visual Development
Visual Effects Yashar Kassai Visual Development
Visual Effects William Scott McCullough Visual Effects
Visual Effects Ellyn Klein Golub Visual Effects Coordinator

Soortgelijke films