Allegiant

Escape the world you know.

Allegiant (2016)

AvontuurSciencefiction

In The Divergent Series: Allegiant wagen Tris en Four zich in de wereld buiten het hek. Zij worden echter al snel in hechtenis genomen door een mysterieuze organisatie, die bekend staat als 'The Bureau of Genetic Welfare'.

Regiseur: Robert Schwentke
Schrijvers: Noah Oppenheim, Adam Cooper, Bill Collage, Stephen Chbosky.

Releasedatum: 2016-03-09
status: Released
Speeltijd: 121 minuten / 2:1
begroting: $110,000,000
inkomsten: $179,246,868
productiebedrijven : Summit Entertainment, Lionsgate, Mandeville Films, Red Wagon Entertainment
productie Landen: United States of America

IMDB

http://thedivergentseries.movie


Casts

Shailene Woodley
as Beatrice "Tris" Prior
Theo James
as Tobias "Four" Eaton
Zoë Kravitz
as Christina
Miles Teller
as Peter Hayes
Naomi Watts
as Evelyn Johnson-Eaton
Ansel Elgort
as Caleb Prior
Jeff Daniels
as David
Octavia Spencer
as Johanna Reyes
Keiynan Lonsdale
as Uriah Pedrad
Daniel Dae Kim
as Jack Kang
Maggie Q
as Tori Wu
Bill Skarsgård
as Matthew
Jonny Weston
as Edgar
Nadia Hilker
as Nita
Andy Bean
as Romit
Ray Stevenson
as Marcus Eaton
Mekhi Phifer
as Max
Joseph David-Jones
as Hollis
Ashley Judd
as Natalie Prior
Xander Berkeley
as Phillip
Parisa Johnston
as Regina
Rebecca Pidgeon
as Sarah
Konrad Howard
as Jasper
Theo Howard
as Eulis
Lucella Costa
as Laura
Amy Parrish
as Zoe
Ken DuBois
as Tom
Janet McTeer
as Edith Prior
Courtney Hope
as Anna
Thomas Blake Jr.
as Fringe Father
Julie Ivey
as Fringe Parent
Kyle Russell Clements
as Factionless Guard
Hannah Alligood
as Crush Girl #2
Autumn Dial
as Groupie Babe #1

Crew

Writing Noah Oppenheim Screenplay
Writing Veronica Roth Novel
Production Lucy Fisher Producer
Production Pouya Shahbazian Producer
Production Douglas Wick Producer
Directing Robert Schwentke Director
Writing Adam Cooper Screenplay
Writing Bill Collage Screenplay
Writing Stephen Chbosky Screenplay
Camera Florian Ballhaus Director of Photography
Sound Joseph Trapanese Original Music Composer
Editing Stuart Levy Editor
Production Venus Kanani Casting
Production Mary Vernieu Casting
Art Alec Hammond Production Design
Art Scott Dougan Art Direction
Art Alex McCarroll Art Direction
Art Alan Hook Supervising Art Director
Art Kathy Lucas Set Decoration
Costume & Make-Up Marlene Stewart Costume Design
Production Mika Saito Production Supervisor
Production Riva Cahn Thompson Casting Associate
Directing Alicia Accardo Script Supervisor
Directing Jessica Kivnik Script Coordinator
Sound Sam Zeines Music Editor
Sound Randall Poster Music Supervisor
Costume & Make-Up Valerie Laven-Cooper Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Daniel J. Lester Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Richard Schoen Costume Supervisor
Costume & Make-Up Sean Haley Set Costumer
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Set Costumer
Costume & Make-Up Les Morgan Set Costumer
Costume & Make-Up Yolanda Toussieng Hair Department Head
Costume & Make-Up Ryan Trygstad Hairstylist
Costume & Make-Up Wyatt Belton Hairstylist
Costume & Make-Up Deaundra Harris-Metzger Hairstylist
Costume & Make-Up Cheryl Daniels Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Costume & Make-Up Claudia Humburg Makeup Artist
Costume & Make-Up Diane Heller Makeup Artist
Costume & Make-Up Michal Bigger Makeup Artist
Costume & Make-Up Duane Saylor Makeup Artist
Art Chloe Lipp Art Department Coordinator
Camera Thomas Lappin Camera Operator
Camera Eric Laudadio Camera Operator
Camera Preston Ryon Camera Operator
Crew Patrick Loungway Second Unit Cinematographer
Camera David J. Thompson Steadicam Operator
Camera Murray Close Still Photographer
Lighting Chris Culliton Gaffer
Lighting Joshua Davis Gaffer
Lighting Mike Tyson Rigging Gaffer
Visual Effects Josh Novak Animation Director
Visual Effects Pimentel A. Raphael Animation Supervisor
Crew Pavel Pranevsky CG Supervisor
Crew Oded Raz CG Supervisor
Crew Colin Ebbeson CG Supervisor
Crew Sebastien Francoeur CG Supervisor
Crew Raphael Letertre CG Supervisor
Crew Gabriel Saint-Aubin Sequence Supervisor
Crew Jonathan Larose Sequence Supervisor
Crew Simon Leclair Sequence Supervisor
Crew Brendan Seals Sequence Supervisor
Visual Effects Eric Frazier Special Effects Supervisor
Visual Effects Pascal Rigaud VFX Editor
Visual Effects Céline Zapater VFX Editor
Visual Effects Nick Bernardi Visual Effects Coordinator
Visual Effects Adam Pere Visual Effects Coordinator
Visual Effects Cole Darby Visual Effects Coordinator
Visual Effects Octevia Robertson Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Visual Effects Lorna Kidjo Visual Effects Coordinator
Visual Effects Louis-Charles Lapointe Visual Effects Coordinator
Crew Rachel Litz Visual Effects Editor
Visual Effects Mickey Levy Visual Effects Producer
Visual Effects Erika A. McKee Visual Effects Producer
Visual Effects Allan Magled Visual Effects Producer
Visual Effects Patrice Cormier Visual Effects Producer
Visual Effects Fabrice Lett Visual Effects Producer
Visual Effects Jason Sanford Visual Effects Producer
Visual Effects Max Leonard Visual Effects Producer
Visual Effects Claudia Butenberg Visual Effects Producer
Visual Effects Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Visual Effects Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Visual Effects Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mark Stasiuk Visual Effects Supervisor
Visual Effects Paul Butterworth Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jeremy Robert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Chris LeDoux Visual Effects Supervisor
Visual Effects Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nhat Phong Tran Visual Effects Supervisor
Visual Effects Laurent Spillemaecker Visual Effects Supervisor
Sound Lisa J. Levine ADR & Dubbing
Sound Christopher Barnett ADR & Dubbing
Editing James Spencer Dialogue Editor
Sound Ronni Brown Foley
Sound Andrea Gard Foley
Sound Margie O'Malley Foley
Sound Frank Rinella Foley
Sound Robert Shoup Sound Effects Editor
Sound David C. Hughes Sound Effects Editor
Sound Matthew Wood Supervising Sound Editor
Crew Chris O'Hara Stunt Coordinator
Editing Andy Kaplan Digital Intermediate
Editing Christian Prejza Digital Intermediate
Editing Thom Whitehead Digital Intermediate
Editing Tony Bacigalupi First Assistant Editor
Art Greg John Callas Construction Coordinator
Production Lizzy Jane Klein Researcher

Soortgelijke films