Basic Instinct 2

Basic Instinct 2 (2006)

MisdaadMysterieThriller

Schrijfster Catherine Tramell komt opnieuw in conflict met de wet, maar nu in Londen. Het openbaar ministerie wijst psychiater Andrew Glass (Morrissey) aan om haar te evalueren om zodoende te voorkomen dat ze op borgtocht vrij komt. Er slaat een vonk over tussen de twee en er begint een spel van van spanning en verleiding.

Regiseur: Michael Caton-Jones

Releasedatum: 2006-03-29
status: Released
Speeltijd: 114 minuten / 1:54
begroting: $70,000,000
inkomsten: $38,629,478
productiebedrijven : C-2 Pictures, Intermedia Films, IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. 3. Produktions KG, Kanzaman, Metro-Goldwyn-Mayer, Grosvenor Park Media
productie Landen: Germany, United Kingdom, United States of America

IMDB


Casts

Sharon Stone
as Catherine Tramell
David Morrissey
as Michael Glass
Charlotte Rampling
as Milena Gardosh
David Thewlis
as Roy Washburn
Stan Collymore
as Kevin Franks
Indira Varma
as Denise Glass
Heathcote Williams
as Jakob Gerst
Hugh Dancy
as Adam Towers
Terence Harvey
as Henry Rose
Jan Chappell
as Solicitor
Neil Maskell
as Ferguson
Ellen Thomas
as Prosecutor
Flora Montgomery
as Michelle Broadwin
Kata Dobó
as Magda
Iain Robertson
as Peter Ristedes
Charlie Simpson
as David Bard
Danielle Lydon
as Susan Bard
Christopher Brand
as Angry Patient
Charlotte Purton
as Snuffly Patient
Adam Allfrey
as Skinhead
Mark Sangster
as Court Reporter 1
Tim Berrington
as Court Reporter 2
Vee Vimolmal
as Thai Prostitute
Simon Lenagan
as Big Man in Bar
Clair Tebbut
as Big Man's Wife
Aisling O'Neill
as Screaming Woman
Martin Heathcote
as Stockbroker
Robyn Cooper
as Prostitute (uncredited)
Peter Rnic
as Drug Dealer (uncredited)
Robert Dearle
as Car Driver (uncredited)
Keith How
as Builder (uncredited)
Alexandra Staden
as Patient (uncredited)
Elizabeth Adamczyk
as Secretary (uncredited)
João Costa Menezes
as Soho Cool (uncredited)
Andre Schneider
as Policeman (uncredited)
Timo Gilbert
as Policeman (uncredited)
Robert Clarke
as Police Officer / Nightclub Customer (uncredited)
Susan Christie
as Prostitute
Elizabeth Lloyd
as Secretary
Tina Simmons
as Restaurant Patron

Crew

Art Maggie Gray Set Decoration
Art Norman Garwood Production Design
Sound John Murphy Original Music Composer
Costume & Make-Up Beatrix Aruna Pasztor Costume Design
Production Mario Kassar Producer
Production Joel B. Michaels Producer
Writing Joe Eszterhas Author
Camera Adrian Biddle Additional Director of Photography
Sound Michael Higham Music Editor
Production Karen Lindsay-Stewart Casting
Sound Daniel Laurie ADR Editor
Production Moritz Borman Executive Producer
Art Chris Lowe Supervising Art Director
Sound Martin Evans Supervising Sound Editor
Directing Michael Caton-Jones Director
Writing Leora Barish Author
Writing Henry Bean Author
Camera Gyula Pados Director of Photography
Editing István Király Editor
Editing John Scott Editor
Art Paul Inglis Art Direction
Production Kamel Krifa Associate Producer
Sound Rosie Straker Production Sound Mixer
Production Andrew G. Vajna Producer
Crew Andrew G. Vajna Presenter
Sound Peter Gleaves ADR Mixer
Production Matthias Deyle Executive Producer
Sound Christopher Atkinson Utility Sound
Camera Iain Mackay Clapper Loader
Sound Stephen Coleman Orchestrator
Costume & Make-Up Helen Ingham Costume Assistant
Visual Effects Mark Nelmes Visual Effects Supervisor
Production Tarn Harper Post Production Accountant
Sound Jenny Lee Wright Foley Artist
Art James Foster Art Direction
Crew Andy Bradford Stunt Coordinator
Production Mark Albela Executive Producer
Production Volker Schauz Executive Producer
Production Denise O'Dell Executive Producer
Production Aslan Nadery Producer
Art Dean Clegg Assistant Art Director
Production Laura Viederman Co-Producer
Sound Matt Dunkley Conductor
Production Carolyn McLeod Casting Associate
Costume & Make-Up James D. Brown Hairstylist
Costume & Make-Up Annie Crawford Costume Supervisor
Sound Glen Gathard Sound
Crew Jeanette Haley Post Production Supervisor
Editing Adam Inglis Additional Colorist
Crew Charles Jarman Stunt Double
Crew Robert J. Dugdale Scenic Artist
Camera Gary Spratling Camera Operator
Lighting Eddie Knight Gaffer
Sound Chris Burdon Sound Re-Recording Mixer
Camera Jaap Buitendijk Still Photographer
Directing Shaun O'Dell Second Unit Director
Camera John Marzano Aerial Director of Photography
Camera Jonathan 'Chunky' Richmond First Assistant Camera
Sound Paul Apted Sound Editor
Production Janine Modder Line Producer
Production Janine Modder Production Supervisor
Lighting Ronnie Phillips Rigging Gaffer
Camera Alessandra Sangermano Camera Trainee
Crew Demetri Jagger Video Assist Operator
Art Bruce Bigg Property Master
Directing Pat Rambaut Script Supervisor
Visual Effects Charles Howell Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Sunny Rowley Dresser
Camera Bill Kaye Additional Still Photographer
Costume & Make-Up Gabriella Loria Assistant Costume Designer
Crew Marc Wolff Pilot
Crew Barry Abbot Carpenter
Sound Ed Colyer Sound Mixer
Production Keith Hatcher Location Manager
Production Vanessa Baker ADR Voice Casting
Camera Tobias Eedy Second Assistant Camera
Art Douglas Ingram Storyboard Artist
Editing Paul Elman Assistant Editor
Crew Lloyd Bass Stunts
Art John Bohan Construction Manager
Sound Mark Berrow Musician
Art Keith Short Sculptor
Crew Paul J. Memmi Translator
Lighting Peter Casey Electrician
Crew Peter Casey Driver
Camera Chris Bain Focus Puller
Crew Richard Poet Visual Effects Editor
Production Siobhan Lyons Production Coordinator
Art Tom Roberts Standby Painter
Sound Chris Gurney Boom Operator
Production Siobhan Boyes Post Production Coordinator
Art Zoe Robertson Construction Buyer
Editing Mark Wright Negative Cutter
Costume & Make-Up Justine Warhurst Wardrobe Assistant
Production James Middleton Associate Producer
Costume & Make-Up Tracey Lee Makeup Artist
Production Gavin Milligan Unit Manager
Directing Mark Goddard First Assistant Director
Art Dean Budd Painter
Art Ged Dale Props
Crew Denis Scolan Compositor
Camera Bill Geddes Key Grip
Camera James Lewis Underwater Camera
Editing Sarah Gower Digital Intermediate Producer
Crew Daisy Caton-Jones Post Production Assistant
Crew Daisy Caton-Jones Set Runner
Art Andrew Yeo Location Scout
Production Jane Trower Production Accountant
Crew Derry Neilan Projection
Crew Clair Chrysler Stand In
Art Eamon McLoughlin Supervising Carpenter
Visual Effects Alberto Montañés Digital Compositor
Directing Fraser Fennell-Ball Third Assistant Director
Art Jack Garwood Dressing Prop
Lighting Jim Smart Electrician
Art Carol Kupisz Graphic Designer
Production Chuck Douglas Extras Casting
Directing Amy Coop Additional Third Assistant Director
Production Matthew Lee Production Assistant
Directing Paul Morris Second Assistant Director
Production Hayley Lyon Assistant Accountant
Production Adam Byles Production Runner
Crew Luke Murphy Special Effects Technician
Camera Daniel Edwards Assistant Camera
Production Elliott Meddings Assistant Location Manager
Production Paul Langford Location Assistant
Production Jake Bogert Assistant Production Coordinator
Crew Ben Broadbridge Floor Runner

Soortgelijke films