Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife (2010)

ActieAvontuurHorrorSciencefiction

De wereld wordt nog steeds geteisterd door het virus dat mensen in zombies veranderd. Alice (Milla Jovovich) blijft op haar pad toch steeds meer overlevenden vinden en samen zoeken ze naar een veilige haven. In haar gevecht met de 'Umbrella Corporation' krijgt Alice onverwachte hulp van een oude bekende.

Regiseur: Paul W.S. Anderson
Schrijver: Paul W.S. Anderson

Releasedatum: 2010-09-09
status: Released
Speeltijd: 97 minuten / 1:37
begroting: $60,000,000
inkomsten: $300,228,084
productiebedrijven : Screen Gems, Impact Pictures, Davis-Films, Constantin Film Produktion
productie Landen: Canada, France, Germany, United States of America

IMDB

http://www.sonypictures.com/movies/residentevilafterlife/site/


Casts

Milla Jovovich
as Alice
Wentworth Miller
as Chris Redfield
Ali Larter
as Claire Redfield
Kim Coates
as Bennett
Kacey Clarke
as Crystal
Shawn Roberts
as Albert Wesker
Sergio Peris-Mencheta
as Angel
Boris Kodjoe
as Luther West
Sienna Guillory
as Jill Valentine
Spencer Locke
as K-Mart
Norman Yeung
as Kim Yong
Ray Olubowale
as Axeman
Christopher Kano
as Sniper
Tatsuya Goke
as Sniper
Fulvio Cecere
as Wendell
Nobuya Shimamoto
as Technician #1
Peter Kosaka
as Duty Officer
Denis Akiyama
as Captain Hotaka
Kenta William Tomeoki
as Technician #2
Shin Kawai
as Umbrella Sergeant
Mika Nakashima
as J Pop Girl
Takato Yamashita
as Business Man
Hiromi Okuyama
as Kogel Girl Undead

Crew

Directing Paul W.S. Anderson Director
Production Paul W.S. Anderson Producer
Production Jeremy Bolt Producer
Production Don Carmody Producer
Production Bernd Eichinger Producer
Production Samuel Hadida Producer
Production Robert Kulzer Producer
Editing Niven Howie Editor
Camera Glen MacPherson Director of Photography
Writing Paul W.S. Anderson Screenplay
Production Hiroyuki Kobayashi Producer
Production Victor Hadida Executive Producer
Production Martin Moszkowicz Executive Producer
Sound tomandandy Original Music Composer
Production Robin D. Cook Casting
Art Arvinder Grewal Production Design
Production Suzanne M. Smith Casting
Costume & Make-Up Denise Cronenberg Costume Design
Costume & Make-Up Azalia Snail Costume Design
Costume & Make-Up Leslie A. Sebert Makeup Department Head
Crew Jo-Ann MacNeil Makeup Effects
Costume & Make-Up Vincent Sullivan Hair Department Head
Costume & Make-Up Carol Hartwick Key Hair Stylist
Art Brandt Gordon Art Direction
Art Carolyn 'Cal' Loucks Set Decoration
Costume & Make-Up Christina Smith Makeup Artist
Directing Nadia Guglieri Script Supervisor
Directing Dug Rotstein Script Supervisor
Crew Charles Taylor Armorer
Crew Al Vrkljan Armorer
Costume & Make-Up Arthur Rowsell Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Renee Fontana Assistant Costume Designer
Art Collingwood Brown Art Department Coordinator
Production Ronald Gilbert Production Manager
Crew Gregor Hutchison Post Production Supervisor
Art William Cheng Set Designer
Art Tucker Doherty Set Designer
Art Vladislav Fyodorov Set Designer
Art Sorin Popescu Set Designer
Art James Blacker Location Scout
Production Jonathan Matthews Location Manager
Art Tracey Savein Location Scout
Sound Kevin Banks Music Editor
Production Melissa Girotti Production Coordinator
Production Brian Kobo Production Coordinator
Crew Dave Tommasini Pilot
Camera Jim Holmes Best Boy Grip
Camera Michael Carella Camera Operator
Camera Keith Murphy Camera Operator
Camera Roger Finlay Camera Operator
Camera Perry Hoffman Camera Operator
Camera Carly Brenner Camera Trainee
Camera Julia Seidman Camera Trainee
Camera Jeff Hicks Camera Trainee
Camera Dan Grease White Camera Trainee
Camera Vern Nobles Aerial Director of Photography
Camera David Franco Second Unit Director of Photography
Camera Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Camera Ron Renzetti Dolly Grip
Camera John Colavecchia First Assistant Camera
Camera Mark Cyre First Assistant Camera
Camera Colin Akoon First Assistant Camera
Camera Marcel Janisse First Assistant Camera
Camera Brian White First Assistant Camera
Lighting Michael Galbraith Gaffer
Lighting Gary Deneault Gaffer
Camera Robert Johnson Key Grip
Camera Michael E. Matteson Key Grip
Lighting Tom Starnes Rigging Gaffer
Lighting Jim Krauter Rigging Grip
Camera Benjamin Smith Second Assistant Camera
Camera Michael Carr Second Assistant Camera
Camera Brian Cassar Second Assistant Camera
Camera Amanda Wojtaszek Second Assistant Camera
Camera Patrick King Dolly Grip
Camera Rafy Still Photographer
Camera Brent Robinson Underwater Camera
Costume & Make-Up Sondra Treilhard Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Burton J. LeBlanc Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Cliona Furey Hairstylist
Costume & Make-Up Jo-Ann MacNeil Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Sandra Wheatle Makeup Artist
Costume & Make-Up Graham Chivers Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Jason Detheridge Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Chris Devitt Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Kyle Glencross Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Iantha Goldberg Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Shane Zander Prosthetic Makeup Artist
Crew Patrick Baxter Makeup Effects
Crew Kelly Kavanagh Makeup Effects
Crew Neil Morrill Makeup Effects
Crew Kelly O'Leary Makeup Effects
Crew Rocky Faulkner Makeup Effects
Crew Richard Redlefsen Makeup Effects
Sound Travis MacKay ADR Mixer
Sound Wade Barnett ADR Recordist
Sound Adam Horley ADR Recordist
Sound Andy Schlegel ADR Recordist
Sound Alan Zielonko Boom Operator
Sound Jill Purdy Dialogue Editor
Sound Steve F.B. Smith Dolby Consultant
Sound Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Sound Steve Baine Foley Artist
Sound Peter Persaud Foley Recordist
Sound Sean Paul Armstrong Boom Operator
Sound John J. Thomson Sound
Sound Coll Anderson Sound Designer
Sound Alex Bullick Sound Effects Editor
Sound Thomas Hayek Sound Recordist
Sound Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Sound Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Sound Mark Zsifkovits Sound Re-Recording Mixer
Sound Stephen Barden Supervising Sound Editor
Visual Effects Hanung Lee Animation
Visual Effects Frankie Stellato Animation
Visual Effects Mehta Apul Animation
Visual Effects Peter Dydo Animation
Visual Effects Gavin Soares Animation
Visual Effects Emrah Gonulkirmaz Animation
Visual Effects Daniel Rhein CG Artist
Visual Effects Gabriel Tremblay-Beauvais CG Artist
Crew Craig Calvert CG Supervisor
Crew Dominic Remane CG Supervisor
Crew Louis Katz CG Supervisor
Visual Effects Robert Greb Compositing Supervisor
Crew Ovidiu Cinazan Compositor
Crew Kaitlyn Lovatt Compositor
Crew Prasenjit Mukherjee Compositor
Crew Chris Ryan Compositor
Crew Kamal Kumar Tiwari Compositor
Crew Mrityunjay Singh Compositor
Art Mahapatro Kalpana Concept Artist
Art Mark Fordham Concept Artist
Crew Sébastien Moreau Digital Effects Supervisor
Lighting Engin Arslan Lighting Artist
Lighting Allan Henderson Lighting Artist
Lighting Brian Dignadice Lighting Artist
Visual Effects Mathew Borrett Matte Painter
Visual Effects Ken McCuen Matte Painter
Visual Effects Ravindra Tamhankar Matte Painter
Visual Effects Peter Toufidis Matte Painter
Visual Effects Milan Schere Matte Painter
Visual Effects Tracey McLean Matte Painter
Visual Effects Stéphan Brisson Matte Painter
Visual Effects Marilyne Fleury Matte Painter
Visual Effects Éric Hamel Matte Painter
Visual Effects Ludovic Iochem Matte Painter
Visual Effects Moika Sabourin Matte Painter
Visual Effects Frederic St-Arnaud Matte Painter
Visual Effects Robin Tremblay Matte Painter
Visual Effects Joell Xin Zhow Matte Painter
Visual Effects Kevin Labanowich Senior Animator
Crew Mathieu Raynault Visual Effects Art Director
Visual Effects Becca Donohoe Visual Effects Coordinator
Visual Effects Leann Harvey Visual Effects Coordinator
Visual Effects Benjamin Mossman Visual Effects Coordinator
Visual Effects Julien Tremblay Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sarah Barber Visual Effects Coordinator
Visual Effects Josiane O'Rourke Visual Effects Coordinator
Crew Mike Barber Visual Effects Editor
Crew Florian Vera Visual Effects Editor
Visual Effects Eric J. Robertson Visual Effects Producer
Visual Effects Tavia Charlton Visual Effects Producer
Visual Effects Justin Smith Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Geneviève Morin Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Gabriel Roy Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Lee Ann Simard Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Mike Borrett Visual Effects Production Manager
Visual Effects Eric Robinson Visual Effects Production Manager
Visual Effects Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Visual Effects Ian Hunter Visual Effects Supervisor
Visual Effects Wojciech Zielinski Visual Effects Supervisor
Visual Effects Tom Turnbull Visual Effects Supervisor
Editing Lara Johnston Assistant Editor
Editing Harry Muller Color Timer
Editing Chris Wallace Digital Intermediate Colorist
Editing Motassem Younes Digital Intermediate Editor
Editing Peter Armstrong Digital Intermediate Producer
Editing Lee Hughes Digital Intermediate
Editing Ben Howdeshell First Assistant Editor
Editing Dawn M. Stoliar First Assistant Editor

Soortgelijke films