Arthur Christmas

Arthur Christmas (2011)

DramaAnimatieFamilieKomedie

Arthur houdt van alles wat met kerst te maken heeft, sterker nog: hij is de enige in zijn familie die nog steeds is gefascineerd door de ware magie van dit feest. En dat wil wat zeggen, want hij is de zoon van de kerstman! Zijn broer Steve heeft het kerstgebeuren de efficiëntie van een militaristische operatie meegegeven, terwijl de kerstman zelf alleen maar dénkt dat hij de boel runt...

Regiseurs: Sarah Smith, Barry Cook.
Schrijvers: Sarah Smith, Peter Baynham.

Releasedatum: 2011-02-22
status: Released
Speeltijd: 97 minuten / 1:37
begroting: $10,000,000
productiebedrijven : Columbia Pictures, Aardman Animations, Sony Pictures Animation
productie Landen: United Kingdom, United States of America

IMDB

http://www.arthurchristmas.com/


Casts

James McAvoy
as Arthur (voice)
Hugh Laurie
as Steve Claus (voice)
Bill Nighy
as Grandsanta (voice)
Jim Broadbent
as Santa (voice)
Imelda Staunton
as Mrs. Santa (voice)
Ashley Jensen
as Bryony (voice)
Marc Wootton
as Peter (voice)
Laura Linney
as North Pole Computer (voice)
Eva Longoria
as Chief De Silva (voice)
Ramona Marquez
as Gwen (voice)
Michael Palin
as Ernie Clicker (voice)
Dominic West
as Lead Elf #1 (voice)
Joan Cusack
as Lead Elf #2 (voice)
Sanjeev Bhaskar
as Lead Elf #3 (voice)
Robbie Coltrane
as Lead Elf #4 (voice)
Rhys Darby
as Lead Elf #5 (voice)
Jane Horrocks
as Lead Elf #6 (voice)
Iain McKee
as Lead Elf #7 (voice)
Andy Serkis
as Lead Elf #8 (voice)
Peter Baynham
as Elf (voice)
Stewart Lee
as Elf (voice)
Kevin Eldon
as Elf (voice)
Danny John-Jules
as Elf (voice)
Bronagh Gallagher
as Elf (voice)
Rich Fulcher
as Elf (voice)
Cody Cameron
as Elf (voice)
Kevin Cecil
as Elf (voice)
Emma Kennedy
as Elf (voice)
Sarah Smith
as Elf (voice)
Pete Jack
as Elf (voice)
Seamus Malone
as Elf (voice)
Kris Pearn
as Elf (voice)
Alan Short
as Elf (voice)
Adam Tandy
as Elf (voice)
Seeta Indrani
as Elf (voice)
Finlay Duff
as French Boy (voice)
Ryan Patrick Donahoe
as Pedro (voice)
Rich Hall
as Idaho Man (voice)
Clint Dyer
as Reporter (voice)
Donnie Long
as Reporter (voice)
Jerry Lambert
as N.O.R.A.D (voice)
David Schneider
as General (voice)
Deborah Findlay
as General (voice)
Ian Ashpitel
as UNFITA OPS (voice)
Julia Davis
as UNFITA OPS (voice)
Kerry Shale
as UNFITA OPS (voice)
Tamsin Greig
as Additional Voices
Alistair McGowan
as Additional Voices
David Menkin
as Elf (voice, uncredited)
Naomi McDonald
as Elf (voice, uncredited)
Seeta Indrani
as Indian Elf (voice, uncredited)
Alistair McGowan
as Additional Voices (voice)
Tamsin Greig
as Additional Voices (voice)

Crew

Directing Sarah Smith Director
Writing Sarah Smith Screenplay
Writing Peter Baynham Screenplay
Production Peter Lord Producer
Directing Anthony Di Ninno Layout
Lighting Dan Haring Lighting Artist
Visual Effects Sue Houston Safianoff Animation
Visual Effects Daniele Zannone Animation
Visual Effects Joel Foster Animation
Directing Barry Cook Director
Visual Effects Till Nowak Visual Development
Production Steve Pegram Producer
Production Carla Shelley Producer
Production David Sproxton Producer
Production Cheryl Abood Co-Executive Producer
Production Peter Baynham Co-Executive Producer
Production Chris Juen Co-Producer
Visual Effects Jennifer Avery Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chrissy Callahan Visual Effects Coordinator
Sound Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Editing John Carnochan Editor
Editing James Cooper Editor
Art Evgeni Tomov Production Design
Costume & Make-Up Yves Barre Costume Design
Production Sarah Crowe Casting
Sound Simon Ellegaard Sound Re-Recording Mixer
Sound Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Sound Doug Cooper Sound Re-Recording Mixer
Sound James Boyle Sound Designer
Sound Joseph Stracey Sound Effects Editor
Sound Ben Meechan Sound Effects Editor
Editing Zak Melemendjian Dialogue Editor
Production Osnat Shurer Consulting Producer
Crew Jericca Cleland Cinematography
Art Olivier Adam Art Direction
Production Theresa Bentz Production Manager
Production Ryan Gilleland Production Manager
Production Michael Killoren Associate Producer
Production Timothy Loughran Assistant Production Manager
Production Victoria Mowlam Assistant Production Manager
Production Stephen Nixon Assistant Production Manager
Production Jordan Soles Production Manager
Crew Michael Solinger Post-Production Manager
Visual Effects Bjorn-Erik Aschim Visual Development
Art Paul Bolger Storyboard Designer
Visual Effects Tim Browning Visual Effects Designer
Art Oliver Carroll Draughtsman
Visual Effects Sergio Casas Color Designer
Art Gregory Fangeaux Set Designer
Visual Effects George Hull Visual Development
Art Jess Jackson Storyboard Designer
Visual Effects Michael Kurinsky Key Animation
Visual Effects Buck Lewis Character Designer
Crew Alex McDowell Visual Effects Design Consultant
Art Kris Pearn Storyboard Designer
Art Troy Quane Storyboard Designer
Visual Effects Armand Serrano Visual Development
Visual Effects Henrik Tamm Visual Development
Art Jean-Paul Vermeulen Storyboard Designer
Art Tim Watts Art Direction
Sound Dafydd Archard Sound Mixer
Sound Martim Crawford Dialogue Editor
Sound Nick Del-Molino Sound Mixer
Sound Mark Appleby Sound Mixer
Sound Peter Gleaves Sound Mixer
Sound Arthur Graley Foley Editor
Sound Peter Burgis Foley
Sound Adam Horley Sound Recordist
Sound Simon Diggins Sound Recordist
Sound Andrea King Foley
Sound Howard London Sound Mixer
Sound David Mackie Assistant Sound Editor
Sound Dan Morgan Supervising ADR Editor
Sound Dan Morgan Supervising Dialogue Editor
Sound Keith Partridge Foley
Sound David Peacock Sound Recordist
Sound Kevin Penney Sound Effects Editor
Sound Johnathan Rush Sound Mixer
Sound Julian Slater Supervising Sound Editor
Sound Barnaby Smyth Foley
Sound Andrew Stirk Dialogue Editor
Sound Jason Swanscott Foley
Visual Effects Hunter Athey Animation
Visual Effects Mark Anthony Austin Animation
Lighting Chad Belteau Lighting Artist
Lighting Chad Belteau Rigging Gaffer
Visual Effects Laurent Ben-Mimoun Visual Development
Lighting Brian Blasiak Lighting Director
Visual Effects Rob Bredow Chief Technician / Stop-Motion Expert
Visual Effects Rahul Dabholkar Lead Animator
Costume & Make-Up Michelle Dean Hair Setup
Visual Effects Michelle Dean Cloth Setup
Costume & Make-Up Mark DeSousa Hair Supervisor
Visual Effects Mark DeSousa Cloth Setup
Visual Effects Kent Estep Digital Compositors
Visual Effects Gregory Galliani Lead Character Designer
Crew Alastair Grimshaw Visual Effects Editor
Lighting Dan Haring Lighting Director
Visual Effects Doug Ikeler Visual Effects Supervisor
Crew Noriaki Kaneko Motion Capture Artist
Visual Effects Kevin Kitchel Visual Effects Technical Director
Lighting Daniel Kruse Lighting Director
Lighting Hee Kwon Ju Lighting Director
Visual Effects Roger Liu Visual Effects
Lighting David B. Menkes Lighting Director
Visual Effects Stuart Mintz Visual Effects
Visual Effects Aaron Pfau Animation
Visual Effects Eric Provan Animation
Crew Mandy Tankenson Digital Producer
Visual Effects Corey Turner Stereoscopic Coordinator
Lighting Terry Ziegelman Lighting Director
Visual Effects Shad Bradbury Animation
Visual Effects Stéphane Couture Animation
Visual Effects Anthony Di Ninno 3D Tracking Layout
Visual Effects Benoit Bargeton Animation
Visual Effects Robert Fox Animation
Visual Effects Luis Grané Character Designer
Crew Boris Hiestand Supervising Animator
Visual Effects Eric Huang Animation
Visual Effects Ethan Hurd Animation
Visual Effects Aaron Jonas Animation
Visual Effects Stefan Klauss Animation
Visual Effects Timothy Loughran Animation Production Assistant
Visual Effects Christophe Lourdelet Character Designer
Crew Seamus Malone Supervising Animator
Visual Effects Patrick Rossano Animation
Visual Effects Philip Rudolph Animation
Crew Alan Short Supervising Animator
Visual Effects Craig Simpson 3D Tracking Layout
Visual Effects Alexander Snow Animation
Visual Effects Carolyn Vale Animation
Visual Effects Roger Vizard Animation
Visual Effects Tim Watts Animation
Visual Effects Shaofu Zhang Animation
Production Abigail Barbier ADR Voice Casting
Production Louis Elman ADR Voice Casting
Editing Tom Doggart Assistant Editor
Editing Rob Farris Digital Intermediate
Editing Patrick Malone Digital Intermediate
Editing Gregory F. Plotts Assistant Editor
Crew Laurent Treherne Technical Supervisor
Sound Chris Bacon Additional Soundtrack
Sound Becky Bentham Music Supervisor
Sound Mark Berrow Musician
Sound Peter Boyer Orchestrator
Sound David Buckley Additional Soundtrack
Sound Halli Cauthery Additional Soundtrack
Sound Peter Cobbin Scoring Mixer
Sound Meri Gavin Music Editor
Sound Jennifer Hammond Orchestrator
Sound Robert Houston Music Editor
Sound Tony Lewis Music Editor
Sound Steve Mair Musician
Sound Ladd McIntosh Orchestrator
Sound Geoff Stradling Orchestrator
Sound Martin Tillman Musician
Sound Kirsty Whalley Music Editor
Sound Bruce White Musician
Visual Effects Peter DeSève Character Designer

Soortgelijke films