Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Library/NG/Autoloader.php on line 113
Titanic


Titanic

Titanic (1997)

DramaRomantiek

De 17-jarige rijke Rose DeWitt Bukater wordt door haar familie gedwongen om zich met Cal Hockley te verloven en binnenkort te gaan trouwen. Tijdens de eerste tocht over de Atlantische zee van de Titanic, een gigantisch passagiersschip dat onzinkbaar wordt geacht, besluit ze zelfmoord te plegen.

Regiseur: James Cameron
Schrijver: James Cameron

Releasedatum: 1997-11-18
status: Released
Speeltijd: 194 minuten / 3:14
begroting: $200,000,000
inkomsten: $2,187,463,944
productiebedrijven : Paramount, 20th Century Fox, Lightstorm Entertainment
productie Landen: United States of America

IMDB


Casts

Leonardo DiCaprio
as Jack Dawson
Kate Winslet
as Rose DeWitt Bukater
Billy Zane
as Cal Hockley
Kathy Bates
as Molly Brown
Frances Fisher
as Ruth Dewitt Bukater
Gloria Stuart
as Old Rose
Bill Paxton
as Brock Lovett
Bernard Hill
as Edward Smith
David Warner
as Spicer Lovejoy
Victor Garber
as Thomas Andrews
Jonathan Hyde
as Bruce Ismay
Lewis Abernathy
as Lewis Bodine
Suzy Amis
as Lizzy Calvert
Nicholas Cascone
as Bobby Buell
Danny Nucci
as Fabrizio
Jason Barry
as Tommy Ryan
Lew Palter
as Isidor Straus
Eric Braeden
as John Astor
Ewan Stewart
as First Officer Murdoch
Bernard Fox
as Archibald Gracie
Ioan Gruffudd
as Fifth Officer Lowe
Jonny Phillips
as Second Officer Lightoller
Edward Fletcher
as Sixth Officer Moody
Scott G. Anderson
as Frederick Fleet
Martin East
as Reginald Lee
Gregory Cooke
as Jack Phillips
Alexandrea Owens
as Cora Cartmell
Seth Adkins
as Three-Year-Old Boy
Michael Ensign
as Benjamin Guggenheim
Anatoly M. Sagalevitch
as Anatoly Milkailavich
Martin Hub
as Slovakian Father
Mark Lindsay Chapman
as Chief Officer Wilde
Richard Graham
as Quartermaster Rowe
Paul Brightwell
as Quartermaster Hichens
Craig Kelly
as Harold Bride
Ron Donachie
as Master at Arms
Charlotte Chatton
as Madeleine Astor
Fannie Brett
as Madame Aubert
Jenette Goldstein
as Irish Mommy
Camilla Overbye Roos
as Helga Dahl
Linda Kerns
as Third Class Woman
Amy Gaipa
as Trudy Bolt
Martin Jarvis
as Duff Gordon
Rosalind Ayres
as Lady Duff Gordon
Rochelle Rose
as Countess of Rothes
Jonathan Evans-Jones
as Wallace Hartley
Rocky Taylor
as Bert Cartmell
Liam Tuohy
as Chief Baker Joughin
Simon Crane
as Fourth Officer Boxhall
James Lancaster
as Father Byles
Elsa Raven
as Ida Strauss
Reece P. Thompson III
as Irish Little Boy
Laramie Landis
as Irish Little Girl
Mark Rafael Truitt
as Yaley
John Walcutt
as First Class Husband
Terry Forrestal
as Chief Engineer Bell
Derek Lea
as Leading Stoker Barrett
Richard Ashton
as John Hutchinson
Sean Nepita
as Elevator Operator
Brendan Connolly
as Scotland Road Steward
David Cronnelly
as Crewman
Garth Wilton
as First Class Waiter
Richard Fox
as Steward #1
Nick Meaney
as Steward #2
Kevin Owers
as Steward #3
Mark Capri
as Steward #4
Marc Cass
as Hold Steward #1
Paul Herbert
as Hold Steward #2
Emmett James
as First Class Steward
Chris Byrne
as Stairwell Steward
Oliver Page
as Steward Barnes
James Garrett
as Porter
Erik Holland
as Olaf Dahl
Jari Kinnunen
as Bjorn Gunderson
Anders Falk
as Olaus Gunderson
Barry Dennen
as Praying Man
Vern Urich
as Man in Water
Rebecca Klingler
as Mother at Stern
Tricia O'Neil
as Woman
Kathleen S. Dunn
as Woman in Water
Romeo Francis
as Syrian Man
Mandana Marino
as Syrian Woman
Van Ling
as Chinese Man
Bjørn Olsen
as Olaf
Dan Pettersson
as Sven
Shay Duffin
as Pubkeeper
Greg Ellis
as Carpathia Steward
Diana Morgan
as News Reporter
Kris Andersson
as Dancer
Bobbie Bates
as Dancer
Aaron James Cash
as Dancer
Anne Fletcher
as Dancer
Edmond Alan Forsyth
as Dancer
Andie Hicks
as Dancer
Scott Hislop
as Dancer
Stan Mazin
as Dancer
Lisa Ratzin
as Dancer
Julene Renee
as Dancer
Brian Walsh
as Irish Man
Alexandra Boyd
as First Class Woman (uncredited)
James Cameron
as Steerage Dancer (uncredited)
Mike Butters
as Musician / Baker (uncredited)
Bruno Campolo
as First Class Man (uncredited)
Kevin De La Noy
as Third Officer Pitman (uncredited)
Tony Kenny
as Deckhand (uncredited)
Sean Lawlor
as Charles Hendrickson (uncredited)
Don Lynch
as Frederick Spedden (uncredited)
Johnny Martin
as Rescue Boat Crewman (uncredited)
Ryan McClurkin
as Second Class Passenger / Engine Room Crewman (uncredited)
Meghan McLeod
as First Class Passenger (uncredited)
Mike O'Neal
as Engine Room Crewman (uncredited)
Phil Parlapiano
as Button Accordionist (uncredited)
Steven Quale
as Engine Room Crewman (uncredited)
R. Gern Trowbridge
as Drowning Man (uncredited)
Olivia Rosewood
as Mary Marvin (uncredited)
John Slade
as Ohio Man (uncredited)

Crew

Sound Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Production Mali Finn Casting
Sound James Horner Original Music Composer
Sound Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Writing James Cameron Screenplay
Directing James Cameron Director
Editing James Cameron Editor
Production James Cameron Producer
Art Peter Lamont Production Design
Editing Richard A. Harris Editor
Editing Conrad Buff IV Editor
Sound Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Sound Céline Dion Theme Song Performance
Directing Josh McLaglen First Assistant Director
Camera Russell Carpenter Director of Photography
Art Martin Laing Art Direction
Art Michael Ford Set Decoration
Costume & Make-Up Deborah Lynn Scott Costume Design
Production Grant Hill Unit Production Manager
Production Grant Hill Co-Producer
Production Jon Landau Producer
Production Jon Landau Unit Production Manager
Production Sharon Mann Unit Production Manager
Production Anna Roth Unit Production Manager
Crew Lisa Dennis Post Production Supervisor
Production Giedra Rackauskas Production Supervisor
Art Marco Niro Set Designer
Art Peter Francis Set Designer
Art Charles Dwight Lee Supervising Art Director
Lighting John Buckley Gaffer
Visual Effects Mat Beck Visual Effects Supervisor
Crew Charles A. Tamburro Pilot
Camera J. Michael Muro Steadicam Operator
Production Rae Sanchini Executive Producer
Production Emily Schweber Casting
Production Emily Schweber Casting Associate
Art Héctor Romero Assistant Art Director
Visual Effects Van Ling Visual Effects Supervisor
Camera Guillermo Rosas Camera Operator
Crew Greg Cannom Makeup Effects
Sound Scott Curtis Foley Editor
Visual Effects John Bruno Visual Effects
Camera Aaron Schneider Second Unit Director of Photography
Costume & Make-Up Lahly Poore Assistant Costume Designer
Directing Steven Quale Second Unit Director
Production Al Giddings Co-Producer
Visual Effects Robert Skotak Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Kay Georgiou Key Hair Stylist
Sound Cindy Marty ADR Editor
Camera Guy Norman Bee Camera Operator
Visual Effects Jamie Dixon Visual Effects
Crew Simon Crane Stunt Coordinator
Sound John H. Arrufat Dialogue Editor
Sound Tom Bellfort Supervising Sound Editor
Costume & Make-Up Leigh Leverett Key Set Costumer
Camera John M. Stephens Second Unit Director of Photography
Lighting J.P. Gabriel Underwater Gaffer
Costume & Make-Up Michael Mosher Makeup Artist
Crew Tim Rigby Stunts
Sound Robin Harlan Foley
Production Rudy Joffroy Casting Associate
Costume & Make-Up Sarah Touaibi Costume Supervisor
Costume & Make-Up Adolfo Ramírez Costume Supervisor
Sound Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Costume & Make-Up Ismael Jardon Key Set Costumer
Art Dominic Masters Set Designer
Crew Scott R. Fisher Special Effects Coordinator
Sound Sarah Monat Foley
Visual Effects Richard E. Hollander Visual Effects Supervisor
Sound Gwendolyn Yates Whittle Dialogue Editor
Camera Merie Weismiller Wallace Still Photographer
Sound Ethan van der Ryn Sound Effects Editor
Camera Roy Unger Second Unit Director of Photography
Sound Richard Quinn Dialogue Editor
Sound Joe E. Rand Music Editor
Visual Effects Craig Barron Visual Effects Supervisor
Sound David C. Hughes Sound Effects Editor
Visual Effects Krystyna Demkowicz Visual Effects Producer
Camera Kurt E. Soderling Camera Operator
Sound Hugh Waddell Supervising ADR Editor
Sound Christopher Scarabosio Sound Effects Editor
Visual Effects Joyce Cox Visual Effects Producer
Visual Effects Robert Legato Visual Effects Supervisor
Visual Effects Andrea D'Amico Visual Effects Producer
Camera Steve Koster Camera Operator
Visual Effects Rebecca Marie Visual Effects
Camera John Trapman Camera Operator
Crew Chris O'Connell Visual Effects Editor
Sound Sue Fox ADR Editor
Sound Darren McQuade Sound Recordist
Costume & Make-Up Tina Earnshaw Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Rebecca Lafford Makeup Artist
Sound Scott Guitteau Sound Effects Editor
Visual Effects John Kilkenny Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Simon Thompson Key Hair Stylist
Sound Richard Corwin ADR Editor
Visual Effects Casey Cannon Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Sian Grigg Makeup Artist
Sound Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Camera Marcis Cole Steadicam Operator
Visual Effects Crystal Dowd Visual Effects Producer
Visual Effects Camille Cellucci Visual Effects Producer
Visual Effects Dave Carson Visual Effects Supervisor
Visual Effects Thad Beier Visual Effects
Sound Claire Sanfilippo Dialogue Editor
Sound Lee Lemont ADR Editor
Lighting Scotty Allan Gaffer
Crew Brian N. Bentley Compositors
Camera John Paszkiewicz Additional Photography
Production Pamela Easley Associate Producer
Directing Shelley Crawford Script Supervisor
Lighting Mike Amorelli Rigging Gaffer
Sound Randy Gerston Music Supervisor
Camera Harald Ortenburger Camera Operator
Costume & Make-Up David Le Vey Assistant Costume Designer
Sound Tammy Fearing Foley Editor
Sound Mark Ulano Sound Mixer
Visual Effects Ken Jones Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Vincenzo Mastrantonio Makeup Artist
Crew Lance Julian Marine Coordinator
Crew George Fisher Stunts
Costume & Make-Up Laura Borselli Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Polly Earnshaw Makeup Artist
Art Tony Graysmark Construction Coordinator
Art Charlotte Harper Art Department Coordinator
Art Amanda Sallybanks Art Department Coordinator
Art William Les Collins Construction Coordinator
Art Scott MacFarlane Construction Coordinator
Production Magui Jimenez Casting Associate
Production Magui Jimenez Casting Associate
Production Gemma Joffroy Casting Associate
Production Jesus Ignacio Santana Casting Associate
Costume & Make-Up Murray Lantz Key Set Costumer
Costume & Make-Up Fabiola Perez Luna Seamstress
Costume & Make-Up Amy Arnold Key Set Costumer
Costume & Make-Up Annie Townsend Key Hair Stylist
Sound Reynald Trudel Boom Operator
Art Bill Rea Art Direction
Visual Effects Tom Kennedy Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Lisa McDevitt Makeup Artist
Sound David L. Horton Jr. Foley Editor
Sound David Abrahamsen Sound Designer
Sound Ann Hadsell Sound Recordist
Visual Effects Fred Simon Visual Effects
Lighting Mark Goodwin Gaffer
Lighting Jim MacCammon Gaffer
Lighting Todd Murchie Rigging Gaffer
Crew Richard Fraser Marine Coordinator
Sound Harriet Fidlow ADR Editor
Sound Joan Chamberlain Sound Recordist
Sound Cary Stratton Sound Recordist
Visual Effects Donald Pennington Special Effects Supervisor
Art Rick Newsome Storyboard Designer
Camera Mark R. Jackson First Assistant Camera
Costume & Make-Up Giulio Pezza Makeup Artist
Art John Bratton Set Dresser
Costume & Make-Up Tom Numbers Costume Supervisor
Lighting Paul Bolton Best Boy Electrician

Soortgelijke films