Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Library/NG/Autoloader.php on line 113
The Harder They Fall


The Harder They Fall

The Harder They Fall (2021)

Western

Nat Love wil wraak en slingert zich met zijn bende in het zadel om vijand Rufus Buck uit te schakelen, een meedogenloze misdaadbaas die net is bevrijd uit de gevangenis.

Regiseur: Jeymes Samuel
Schrijvers: Boaz Yakin, Jeymes Samuel.

Releasedatum: 2021-10-22
status: Released
Speeltijd: 139 minuten / 2:19
productiebedrijf : Overbrook Entertainment
productie Landen: United States of America

IMDB

https://www.netflix.com/title/81077494


Casts

Jonathan Majors
as Nat Love
Idris Elba
as Rufus Buck
Regina King
as Trudy Smith
Zazie Beetz
as Stagecoach Mary
Delroy Lindo
as Bass Reeves
Danielle Deadwyler
as Cuffee
Lakeith Stanfield
as Cherokee Bill
Edi Gathegi
as Bill Pickett
RJ Cyler
as Jim Beckwourth
Deon Cole
as Wiley Escoe
Julio Cedillo
as Jesus Cortez
Damon Wayans Jr.
as Monroe Grimes
Woody McClain
as Clyde Grimes
Jacobi Howard
as Angel
Tait Fletcher
as Biggest Man on the Train
Dylan Kenin
as General Abbott
Andria B Langston
as Bank Teller
Ernest Marsh
as Cowboy
Chanel Mack
as Lady of the Night
Tracy Obonna
as Lady of the Night
Howard Ferguson Jr.
as Prison Lieutenant
Bonita King
as Bank Patron
Mickey Dolan
as Jake Abbott
Michael Beach
as Mr. Love
DeWanda Wise
as Eleanor Love
Chase W. Dillon
as Young Nat
Marissa Freeman
as Lady of the Night
Sadiqua Bynum
as Eleanor Love
Zacciah Hanson
as Prisoner Guard
DyNiesha Lysette Whitfield
as Lady of the Night
David Hight
as Train Server
Stephanie Hill
as Train Passenger
Vic Browder
as Prison Guard
Ivan Lee Holmes
as Shopkeeper
Michael E. Stogner
as Maysville Citizen
Angie Jenkins
as Lady of the Night
Steve Corona
as Maysville Bank Manager
Peyton Jackson
as Woody
J. Nathan Simmons
as Maysville Citizen
Terrence Clowe
as Zeke
Manny Rubio
as Father Esparza
Nicholas G. Sims
as Douglastown Cowboy (uncredited)
Aahkilah Cornelius
as Blue Lady

Crew

Production Lawrence Bender Producer
Production Victoria Thomas Casting
Art Jay Hart Set Decoration
Sound Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Art Greg Papalia Set Designer
Sound Roland N. Thai Sound Effects Editor
Production G. Mac Brown Executive Producer
Production James Lassiter Producer
Writing Boaz Yakin Screenplay
Art Martin Whist Production Design
Camera Mihai Malaimare Jr. Director of Photography
Art Phil Shirey Leadman
Sound David Bach Dialogue Editor
Production Jay-Z Producer
Production Jay-Z Executive Producer
Sound Douglas Shamburger Boom Operator
Art Cynthia La Jeunesse Set Decoration
Writing Jeymes Samuel Screenplay
Directing Jeymes Samuel Director
Production Jeymes Samuel Producer
Sound Jeymes Samuel Music
Directing G. A. Aguilar Second Unit Director
Crew Richard Bucher Stunt Coordinator
Art Gregory S. Hooper Art Direction
Crew Brian Brown Utility Stunts
Art Roberta Marquez Seret Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Antoinette Messam Costume Design
Costume & Make-Up Claudia Sarbu Costume Supervisor
Art Lorrie Campbell Set Designer
Art Matthew Gatlin Art Direction
Sound Richard King Sound Designer
Sound Richard King Supervising Sound Editor
Sound Clint Bennett Music Editor
Sound Anthony Ortiz Sound Mixer
Sound Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Sound Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Visual Effects David P.I. James Visual Effects Producer
Sound Thomas Jones Dialogue Editor
Costume & Make-Up Maria Bentfield Key Costumer
Editing Tom Eagles Editor
Art Severino Gonzales Props
Costume & Make-Up Araxi Lindsey Hair Department Head
Art Jack Blanchard Leadman
Sound Mike Horton Foley Artist
Lighting Lamarr Gray Gaffer
Production Rebecca Puck Stair Location Manager
Costume & Make-Up Jon Shroyer Makeup Artist
Art Loren Schoel Set Painter
Costume & Make-Up Michelle Kelly Set Costumer
Visual Effects Chris F. Moore Visual Effects
Production Lindsay Feldman Production Manager
Costume & Make-Up Shutchai Tym Buacharern Makeup Department Head
Costume & Make-Up Colin Zaug On Set Dresser
Sound Michelle Kuznetsky Music Supervisor
Crew Brandon K. McLaughlin Special Effects Technician
Visual Effects Steven Mates VFX Editor
Crew Moore Brian Special Effects Technician
Costume & Make-Up Brian Barela Set Costumer
Crew Quinn Early Stunts
Crew Rebecca Adams Post Production Supervisor
Art Rowan Stanland Location Scout
Sound Randy Torres Sound Editor
Art Darryl Henley Storyboard Artist
Visual Effects Kris Wood Visual Effects Supervisor
Art Eric Fehlberg Set Designer
Camera Colin Montgomery Grip
Sound Jeffrey Roy ADR Mixer
Directing Kate Hennessy Second Assistant Director
Visual Effects Sara Pedramnia Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Robert Kato DeStefan Makeup Artist
Art Cierra Madison Set Designer
Camera Mackie Roberts Key Grip
Crew Dylan Hice Stunts
Crew Gene Freeman Utility Stunts
Costume & Make-Up Sage Emmett Connell On Set Dresser
Crew Darrell Burgess Special Effects Technician
Camera Denise Brady Best Boy Grip
Editing Samuel James Bellamy Assistant Editor
Costume & Make-Up Sabrina Cruz Castro Key Makeup Artist
Art Sarah Iha Set Dresser
Art Dale Lotreck Painter
Costume & Make-Up Jill Machlis Key Costumer
Camera Jazmin Harvey Camera Loader
Crew Sandy Fletcher Utility Stunts
Art Chris Painter Set Dresser
Directing Ricky R. Weaver Second Second Assistant Director
Costume & Make-Up Nysh Yellowhorse Makeup Artist
Visual Effects Yusuf Hasan Digital Compositor
Camera Ryan Bushman Drone Cinematographer
Crew Denisha Gillespie Utility Stunts
Costume & Make-Up Drew Burrell Additional Hairstylist
Costume & Make-Up Tayari Edwards Hairstylist
Costume & Make-Up Sincere Gilles Hairstylist
Costume & Make-Up Amber Glasrud Assistant Makeup Artist
Crew Ron Novak Propmaker
Art Eileen Reynolds Set Painter
Art Dwayne Turner Storyboard Artist
Art Tom Wagman Set Designer
Visual Effects Shawn Wayman Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Audrey Eisner Costumer
Lighting Scott Kuipers Lighting Technician

Soortgelijke films