Unhinged

Unhinged (2020)

ActieThriller

Rachel is onderweg naar haar werk en heeft haast. Bij een verkeerslicht toetert ze naar een vreemde man. Dit is het moment waarop de man, die zich onzichtbaar voelt voor de wereld, razend wordt. Hij besluit Rachel een lesje te leren waardoor zowel haar leven als dat van haar geliefden in gevaar zijn. Het is het begin van een kat-en-muisspel.

Regiseur: Derrick Borte

Releasedatum: 2020-07-16
status: Released
Speeltijd: 90 minuten / 1:30
begroting: $33,000,000
inkomsten: $39,238,300
productiebedrijven : Solstice Productions, Burek Films, Ingenious Media
productie Landen: United States of America

IMDB

https://www.unhingedmovie.com/


Casts

Russell Crowe
as The Man
Caren Pistorius
as Rachel
Gabriel Bateman
as Kyle
Anne Leighton
as Deborah Haskell
Jimmi Simpson
as Andy
Austin P. McKenzie
as Fred
Michael Papajohn
as Cop
Sylvia Grace Crim
as Teacher
Lucy Faust
as Rosie
Stephen Louis Grush
as Leo
Gregory Hobson
as Patron
Devyn A. Tyler
as Mrs. Ayers
Samantha Beaulieu
as Cashier
Gretchen Koerner
as Neighbor
Brett Smrz
as Homeless Man
Michael Randall
as Diner Patron
Juliene Joyner
as Mary
Vivian Fleming-Alvarez
as Officer #1
Deven MacNair
as Woman-Man's Wife
Elton LeBlanc
as Driver
Cynthia LeBlanc
as School Crossing Guard
Donna DuPlantier
as Psychologist (On TV)
Tim Bell
as Man 2
Calvin Williams
as Driver
Scheryl W Brown
as Woman in Street
Kevin Howard
as Cali Kev
Timothy Hinrichs
as Driver
Richard Burden
as Freeway Cop

Crew

Editing Michael McCusker Editor
Production Mary Vernieu Casting
Editing Steven Mirkovich Editor
Crew Sharon Smith Holley Visual Effects Editor
Production Lisa Ellzey Producer
Costume & Make-Up Denise Wingate Costume Design
Art Freddy Waff Production Design
Production Freddy Waff Production Designer
Camera Brendan Galvin Director of Photography
Writing Carl Ellsworth Writer
Directing Steve Danton First Assistant Director
Crew Judy Dickerson Dialect Coach
Editing Tim Mirkovich Editor
Production Christopher Milburn Executive Producer
Production Andrew Gunn Producer
Production Mark Gill Producer
Costume & Make-Up Adrien Morot Makeup Artist
Production James Portolese Co-Producer
Directing Derrick Borte Director
Sound David Buckley Original Music Composer
Costume & Make-Up Stacy Kelly Makeup Department Head
Sound Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Art Nicole LaBranche Graphic Designer
Sound Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Camera Alan Caudillo Second Unit Director of Photography
Production Ryan Glorioso Local Casting
Directing Andrea Herrera Second Second Assistant Director
Costume & Make-Up Derek Sullivan Costume Supervisor
Art Leonard Marchand Property Master
Crew Paul Cullen Prop Maker
Sound Harrison Meyle Dialogue Editor
Visual Effects Justin Ball Visual Effects Supervisor
Sound Piero Mura Sound Effects Editor
Sound Jon Vogl ADR Mixer
Directing Sandy Parker Script Supervisor
Directing Nick DiRosa Script Supervisor
Lighting Nathan Tape Gaffer
Sound Elliott Koretz Sound Designer
Sound Elliott Koretz Supervising Sound Editor
Costume & Make-Up Donita Miller Hair Department Head
Camera Greg Morris Camera Operator
Costume & Make-Up Courtney Lether Key Makeup Artist
Art Markus Wittman Set Decoration
Crew Mike Smith Stunt Coordinator
Directing Mike Smith Second Unit Director
Camera Michael Applebaum Camera Operator
Crew James Allen Sheppard Video Assist Operator
Directing Kate Ransome Wilcox Second Second Assistant Director
Costume & Make-Up Dee Leveque Hairstylist
Sound Chris Navarro ADR Mixer
Production Gareth West Executive Producer
Sound Selena Arizanovic Music Supervisor
Costume & Make-Up Thayer Abaigael Set Costumer
Visual Effects Fred Pienkos Compositing Supervisor
Production Patty Connolly ADR Voice Casting
Crew Thell Reed Armorer
Visual Effects Matt Kutcher Special Effects Supervisor
Editing Sandra Grubb First Assistant Editor
Camera Skip Bolen Still Photographer
Production Mary C. Rolfes Unit Production Manager
Sound Jason Charbonneau Foley Artist
Lighting Jonathan Morrill Lighting Technician
Art Paulo Freitas Jr. Storyboard Artist
Production Mark W. McCoy Post Production Producer
Lighting Jaim O'Neil Gaffer
Editing Bart Brevé Assistant Editor
Camera Eric van der Vynckt Second Assistant "B" Camera
Sound Aidan Dykes ADR Mixer
Editing Christopher Rucinski Assistant Editor
Directing Andrew Shepherd Second Assistant Director
Costume & Make-Up Stacey Perry Makeup Artist
Visual Effects Charlotte Brancucci Digital Compositor
Art Mark Vena Storyboard Artist
Production Ami Francis Post Production Accountant
Production Anders Erdén Executive Producer
Production Ian D. Navran Production Coordinator
Crew Matthew James Kutcher Special Effects Technician
Camera Diego Montiel First Assistant Camera
Directing Angel De La Vina Second Assistant Director
Lighting Mike Nami Jr. Key Rigging Grip
Camera Duane Cooper Key Grip
Camera Michael Charbonnet First Assistant "B" Camera
Production Guy Botham Executive Producer
Art Vincent LeBlanc Leadman
Sound B.J. Lehn Sound Mixer
Crew Rick Davis Transportation Captain
Production Emma Campbell Additional Production Assistant
Production Raylin Sabo Casting
Production Mary C. Russell Unit Production Manager
Production Mary C. Russell Line Producer
Costume & Make-Up Susan Thomas Key Costumer
Production Brian Hayashi Post Producer
Production Peter Touche Executive Producer
Lighting Scott Morrison Best Boy Electric
Camera Daniel Waghorne Drone Pilot
Production Cam Owen Production Secretary
Sound Greg Junovich ADR Mixer
Camera Brandon Dauzat First Assistant "A" Camera
Camera Dan McKee First Assistant "C" Camera
Crew Lorri Bearbower Studio Teacher
Art Steffen Reichstadt Concept Artist
Art Aaron Sims Concept Artist
Art James Perry Greensman
Editing Jack Tashdjian Colorist
Production Jennifer Wilbert First Assistant Accountant
Lighting Russell Beard Rigging Gaffer
Directing Taylor Newman Second Second Assistant Director
Art Paul Luther Jackson Art Direction
Crew Paul Ferretti Special Effects Technician
Camera Daniel Thomas King Second Assistant "C" Camera
Production Mary Huber Background Casting Director
Production Mary Huber Extras Casting
Costume & Make-Up Clara Diaz Tailor
Art Christian Huntington Set Dresser
Lighting Louis Benjamin Rigging Grip
Art Susan Smits Art Department Coordinator
Production Victoria Pearse Location Coordinator
Art Hannah May Roark Property Master
Camera Nick Ramey Aerial Camera
Camera Joshua J. Bagnall Steadicam Operator
Camera Taylor L. Perry Second Assistant Camera
Directing Jared Swidzinski Second Second Assistant Director
Production Evelyn Ray Additional Production Assistant
Production Fernando Malabet Production Assistant
Camera Ken Smith Dolly Grip
Production Blossom Peters Background Casting Director
Production Blossom Peters Extras Casting
Editing Brandee Wyse Digital Intermediate Assistant
Art Brad Johnson Set Decoration Buyer
Art Michelle Lacayo Set Dresser
Art Anamarys Perez Set Dresser
Art Jonathan Perkins Set Decoration
Art Dylan Weaver Set Dresser
Production Susan Favrot Art Department Production Assistant
Art Chris Cado Construction Coordinator
Art Ashley Wetwiski Construction Foreman
Art Alexander Eldimiati Greensman
Art Emily Anderson Painter
Art Francis G. Ford Painter
Art Jessica Keli Govea Assistant Property Master
Art Morgan Mayberry Assistant Property Master
Crew Juan Cabrera Prop Maker
Crew Michael G. Carriere Prop Maker
Crew Llewellyn Evans Prop Maker
Crew Dan Rinenbach Prop Maker
Crew Patricia Rowsey Prop Maker
Costume & Make-Up Ortensia Ontiveros Additional Hairstylist
Costume & Make-Up Bailey Lavin Additional Hairstylist
Lighting Mike Grace Best Boy Electric
Camera Justin Crawfod Best Boy Grip
Camera Helen Cho Anthos Camera Operator
Camera Kevin Key Digital Imaging Technician
Camera Justin Beard Dolly Grip
Camera Joseph Blankinship Libra Head Technician
Lighting Jared Ruiz Rigging Grip
Lighting Christian Waghorne Rigging Grip
Lighting Scott Whitemore Rigging Grip
Lighting Richard Ruiz Rigging Grip
Lighting Barry Williamson Rigging Grip
Camera Chad Taylor Second Assistant "A" Camera
Costume & Make-Up Allison Parker Costume Supervisor
Production Sadie Sieroty Casting Assistant
Production Jonathan Voluck Casting Associate
Crew John C. Bush Special Effects Coordinator
Crew Troy Collins Jr. Special Effects Technician
Visual Effects Sean M. Scott CG Animator
Crew Artyom Belikovetski Compositor
Crew Kevin Colina Compositor
Crew Jeffrey I. Kaplan Compositor
Visual Effects Justin Verwiel Visual Effects
Visual Effects Fabian Barreto Visual Effects Producer
Visual Effects Daniel Lee Visual Effects Supervisor
Sound Brandon Kotfila ADR Recordist
Sound Mike Pazos Boom Operator
Sound Brad J. Bakelmun Foley Editor
Crew Aaron Pigg Transportation Coordinator
Directing Georgianna Whitley Second Assistant Director
Crew Raymond Slack Generator Operator
Crew Francis D. Robinson Generator Operator
Lighting Nicholas Santos Rigging Grip
Lighting Ronald D. Renshaw jr. Rigging Grip
Camera Joe Allegro Libra Head Technician
Production Marcia Matthew Production Accountant
Production Margaret Broach Extras Casting Assistant
Art Chris George Set Dresser
Art Mark Curtis Greensman
Art Luke Watson Greensman
Costume & Make-Up Issac Fenter Set Costumer
Crew Juan Echavarria II Picture Car Coordinator
Production Mila Danton Production Assistant
Production Baili McPheeters Production Assistant
Production Brandon Jolicoeur Production Assistant
Production Russell Ward Production Assistant
Production Nathaniel Villaire Production Assistant
Production Katherine Heneghan Additional Production Assistant
Production Zach Adams Additional Production Assistant
Production Anna Donnell Additional Production Assistant
Production Abby Heckenlively Additional Production Assistant
Production Charles Huff Additional Production Assistant
Production David Lichenstein Additional Production Assistant
Production Jean Pierre Boudreaux Additional Production Assistant
Production Zachery Scherer Additional Production Assistant
Directing Jeremey Phoenix Second Unit First Assistant Director
Lighting Sergio A. Villegas Additional Gaffer
Lighting Kayla Jane Adams Electrician
Lighting David R. McGowan II Electrician
Art Rachel Geiger Art Department Coordinator

Soortgelijke films