Warcraft: The Beginning

Warcraft: The Beginning (2016)

ActieAvontuurFantasie

Epische verfilming van het gelijknamige computerspel. De focus van de film richt zich op de eerste ontmoeting tussen mensen en orcs, waarbij de hoofdrol voor Lothar en Durotan is weggelegd. De orcs zijn, net als in het spel, net zo menselijk in hun gedrag en gevoelens als de mensen.

Regiseur: Duncan Jones
Schrijvers: Charles Leavitt, Duncan Jones.

Releasedatum: 2016-05-25
status: Released
Speeltijd: 123 minuten / 2:3
begroting: $160,000,000
inkomsten: $433,677,183
productiebedrijven : Universal Pictures, Atlas Entertainment, Legendary Pictures, Blizzard Entertainment
productie Landen: Canada, China, Japan, United States of America

IMDB


Casts

Paula Patton
as Гарона
Travis Fimmel
as Андуин
Ben Foster
as Медив
Robert Kazinsky
as Оргрим
Dominic Cooper
as Крал Лейн
Toby Kebbell
as Дуротан
Ben Schnetzer
as Кадгар
Daniel Wu
as Гул'дан
Clancy Brown
as Blackhand
Ruth Negga
as Lady Taria Wrynn
Callum Keith Rennie
as Moroes
Ryan Robbins
as Karos
Burkley Duffield
as Callan
Donnie MacNeil
as Squire
Michael Adamthwaite
as King Magni
Dylan Schombing
as Young Varian Wrynn
Mackenzie Gray
as Delegate from Lordaeron
Terry Notary
as Grommash Hellscream
Anna Galvin
as Draka
Glenn Close
as Alodi
Dean Redman
as Varis / Caged Frostwolf
Glenn Ennis
as Compound Guard
Elena Wurlitzer
as Draenei Mother
Anna Van Hooft
as Aloman
Callan Mulvey
as Warrior
Adrian Glynn McMorran
as Officer #1
Kyle Rideout
as Officer #2
Mike Antonakos
as Officer #3
Elisabeth Rosen
as Westfall Woman
Patrick Sabongui
as Footman
Wesley MacInnes
as Gate Guard
Mackenzie Gray
as Lordaerian Delegate
Christian Sloan
as Elf Delegate
Valérie Wiseman
as Kul Tiran Delegate
Dan Payne
as Clansmen
Eugene Lipinski
as Finden
Christina Jastrzembska
as Archmage
Travis MacDonald
as Prison Mage #1
Frank C. Turner
as Prison Mage #2
Trevor Mack
as Warrior
Donavon Stinson
as Prison Soldier
Joel Sturrock
as Dwarf Messenger
Jill Morrison
as Indecisive Woman (uncredited)
G. Michael Gray
as Tower Guard (uncredited)
Raj Lal
as Knight (uncredited)
Donnie MacNeil
as Squire (uncredited)
Michael Patric
as Human Villager (uncredited)

Crew

Visual Effects Pascal Rigaud VFX Editor
Directing Duncan Jones Director
Writing Chris Metzen Story
Writing Charles Leavitt Screenplay
Visual Effects Katrina Taylor VFX Editor
Visual Effects Guillaume Poulin VFX Editor
Crew David Marsh Sequence Supervisor
Production Alex Gartner Producer
Production Jon Jashni Producer
Production Charles Roven Producer
Production Thomas Tull Producer
Editing Paul Hirsch Editor
Production Tessa Ross Producer
Production Stuart Fenegan Executive Producer
Production Michael Morhaime Executive Producer
Production Paul W. Sams Executive Producer
Production Jillian Share Executive Producer
Production Chris Metzen Co-Producer
Production Lindsay Graham Casting
Production Mary Vernieu Casting
Art Gavin Bocquet Production Design
Art Dan Hermansen Art Direction
Art Margot Ready Art Direction
Art Grant Van Der Slagt Art Direction
Art Elizabeth Wilcox Set Decoration
Costume & Make-Up Mayes C. Rubeo Costume Design
Production Leeann Stonebreaker Unit Production Manager
Crew Simon Bright Sound Design Assistant
Crew James Forrester Production Office Assistant
Production Brent O'Connor Executive Producer
Visual Effects Scott Dace Animation
Visual Effects Gerald Clevy Animation
Visual Effects Mike Dharney Animation
Sound Michael K. Bauer Music Editor
Lighting Drew Davidson Gaffer
Lighting Keith Woods Rigging Gaffer
Sound Ramin Djawadi Original Music Composer
Camera Simon Duggan Director of Photography
Directing Jessica Clothier Script Supervisor
Art Helen Jarvis Supervising Art Director
Camera Stewart Whelan Director of Photography
Writing Duncan Jones Screenplay
Art Iain McCaig Art Direction
Art Shannon Courte Art Department Coordinator
Art Harrison Yurkiw Assistant Art Director
Art John Dale Construction Coordinator
Production Michelle Allen Casting
Production Jaceson Mann Casting Associate
Costume & Make-Up Liz Krause Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Stacy Caballero Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Courtney Daniel Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Jana MacDonald Costume Supervisor
Costume & Make-Up Patrice Yapp Seamstress
Costume & Make-Up Jenn Touchie Seamstress
Costume & Make-Up Margaret Jenkins Seamstress
Costume & Make-Up Tina Ning Hsu Seamstress
Costume & Make-Up Wendy Foster Seamstress
Costume & Make-Up Nicola Ryall Set Costumer
Costume & Make-Up Lyne Talbot Set Costumer
Costume & Make-Up Mary Wiseman Set Costumer
Costume & Make-Up Emma Clarke Hairstylist
Costume & Make-Up Sharon Markell Hairstylist
Costume & Make-Up Jessica Rain Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Adrien Morot Makeup Department Head
Costume & Make-Up Gitte Axen Makeup Artist
Costume & Make-Up Jaime Danielian Makeup Artist
Costume & Make-Up Rebeccah Delchambre Makeup Artist
Costume & Make-Up Sarah Bergeest Still Makeup Artist
Costume & Make-Up Connie Parker Makeup Designer
Costume & Make-Up Stacey Butterworth Wigmaker
Visual Effects Hal T. Hickel Animation Supervisor
Visual Effects Wong Joe Animation
Visual Effects Kevin Labanowich Animation
Crew Javier Mansilla CG Supervisor
Crew Fabrice Vienne CG Supervisor
Crew Lafleche Dumais CG Supervisor
Crew Nicolas-Alexandre Noel CG Supervisor
Visual Effects Cameron Waldbauer Special Effects Supervisor
Crew Tom Martinek Sequence Supervisor
Visual Effects Arnaud Brisebois VFX Supervisor
Crew Justin Shaw Visual Effects Editor
Crew Joey Santana Visual Effects Editor
Visual Effects Chad Cortvriendt Visual Effects Producer
Visual Effects Jill E. Hughes Visual Effects Producer
Visual Effects Mark G. Soper Visual Effects Producer
Visual Effects Dane Allan Smith Visual Effects Producer
Visual Effects Louise Bertrand Visual Effects Producer
Visual Effects Cabral Rock Visual Effects Producer
Visual Effects Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Visual Effects Philippe Theroux Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jason Smith Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jeff White Visual Effects Supervisor
Camera Stephen Maier Camera Operator
Camera Chris Harris Camera Operator
Camera Tony Mirza Camera Operator
Camera Wendy Bown Camera Operator
Crew Stewart Whelan Second Unit Cinematographer
Camera Taylor Matheson First Assistant Camera
Camera Dean Morin First Assistant Camera
Camera Sean Elliott First Assistant Camera
Camera Paul Guenette First Assistant Camera
Camera Hans Bjerno Helicopter Camera
Camera Richard Roles Helicopter Camera
Camera Peter Wilke Steadicam Operator
Camera Doane Gregory Still Photographer
Camera Joseph Arena Additional Photography
Lighting James M. McClure Gaffer
Sound Peter Myles Music Editor
Sound Margaret Yen Music Supervisor
Sound Peter Afterman Music Supervisor
Sound Rick Owens Foley
Sound Gary A. Hecker Foley
Sound Lauren Hadaway Sound Effects Editor
Sound Sylvain Lasseur Sound Effects Editor
Sound Dror Mohar Sound Effects Editor
Sound Jackie Zhou Sound Effects Editor
Editing Eric Hoehn Dialogue Editor
Sound Eric Batut Sound Mixer
Sound Nerses Gezalyan Sound Mixer
Sound Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Sound Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Sound Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Sound Tom Bellfort Supervising Sound Editor
Sound Wylie Stateman Supervising Sound Editor
Editing Shae Salmon First Assistant Editor
Editing Mark Tuminello First Assistant Editor
Visual Effects Jacqueline M. Lopez Visual Effects Producer
Crew Brandon Campbell Additional Music
Camera Jeff Cassidy First Assistant Camera
Crew Crystal Mudry Stunts

Soortgelijke films