Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/filmsacteu/domains/filmsenacteurs.nl/public_html/Library/NG/Autoloader.php on line 113
CODA


CODA

CODA (2021)

DramaMuziekRomantiek

De zeventienjarige Ruby is de enige in haar gezin die niet doof is. Elke ochtend helpt ze met haar broer mee in de visserij van haar ouders. Haar passie kan ze echter alleen kwijt wanneer ze zich op school bij het koor voegt. Ze wordt door haar leraar aangespoord om zich in te schrijven voor de muziekschool, maar het najagen van deze droom komt niet overeen met haar familiale rol.

Regiseur: Siân Heder
Schrijver: Siân Heder

Releasedatum: 2021-07-30
status: Released
Speeltijd: 112 minuten / 1:52
productiebedrijven : Vendôme Pictures, Pathé, Picture Perfect Entertainment
productie Landen: France, United States of America

IMDB

https://tv.apple.com/movie/umc.cmc.3eh9r5iz32ggdm4ccvw5igiir


Casts

Emilia Jones
as Ruby Rossi
Marlee Matlin
as Jackie Rossi
Troy Kotsur
as Frank Rossi
Eugenio Derbez
as Bernardo Villalobos
Ferdia Walsh-Peelo
as Miles
Daniel Durant
as Leo Rossi
Amy Forsyth
as Gertie
Kevin Chapman
as Brady
John Fiore
as Tony Salgado
Lonnie Farmer
as Arthur
Courtland Jones
as Ms. Simon
Molly Beth Thomas
as Audra
Ayana Brown
as Guidance Counselor
Jason Pugatch
as Doctor
Kyana Fanene
as Riff Girl
Anilee List
as Adele Girl
Stone Martin
as Harry Potter Boy
Maeve Chapman
as Shaker Girl
Stephen Caliskan
as Tall Boy
Amanda Bradshaw
as Shy Girl
Bryan Sabbag
as Broadway Boy
Kayla Caulfield
as Off Key Girl
Samidio DePina
as Suave Boy
Dominic Andersen
as Bass Boy
Jose Guns Alves
as Mondo
Owen Burke
as Jimmy
Lance Norris
as Chubs
Mark Pettograsso
as Bar Bully
Tony Viveiros
as Bartender
Armen Garo
as Gio Salgado
Jared Voss
as John Kaufman
Emilia Faucher
as Misha
Marilyn Busch
as Nina
Melissa McMeekin
as Barb
Erica McDermott
as Angela
Garrett McKechnie
as Chet Turner
Rebecca Gibel
as Joanne Biles
TJ Ciarametaro
as Coast Guard Boarding Officer
Gary Galone
as Coast Guard Officer
Nikki Kim
as Monitor #1
Mary Ann Schaub
as Monitor #2
Cassandra Berta
as Vocalist
Sarah Clarke
as Tanya
Rena Maliszewski
as Female Jury Member
David Newsom
as Male Jury Member
Kiara Pichardo
as Cashier (uncredited)
Pamela Jayne Morgan
as Shopper Woman (uncredited)

Crew

Production Deborah Aquila Casting
Production Patrick Wachsberger Producer
Writing Stanislas Carré de Malberg Original Film Writer
Production Philippe Rousselet Producer
Production Hester Hargett Co-Producer
Production Jérôme Seydoux Producer
Sound Joey Waronker Musician
Production Eric Jehelmann Associate Producer
Writing Eric Lartigau Original Film Writer
Writing Thomas Bidegain Original Film Writer
Camera Jason Shepherd Second Assistant "C" Camera
Art Paul Richards Art Direction
Writing Siân Heder Screenplay
Directing Siân Heder Director
Sound Mark Robertson Musician
Art Diane Lederman Production Design
Sound Joel Shearer Musician
Production Fabrice Gianfermi Producer
Production Ged Dickersin Unit Production Manager
Production Ged Dickersin Co-Producer
Editing Geraud Brisson Editor
Production Tricia Wood Casting
Camera Paula Huidobro Director of Photography
Costume & Make-Up Brenda Abbandandolo Costume Design
Sound Marius de Vries Original Music Composer
Crew Marius de Vries Executive Music Producer
Art Chris Conroy Set Dresser
Art Vanessa Knoll Set Decoration
Crew Drew Leary Stunts
Costume & Make-Up Alyson MacInnis Key Costumer
Production Kristie Lutz Associate Producer
Costume & Make-Up Sherryn Smith Key Makeup Artist
Production Angela Peri Local Casting
Editing Mathieu Berube First Assistant Editor
Sound Martin Pinsonnault Supervising Sound Editor
Camera Bill Trautvetter "C" Camera Operator
Sound Delphine Measroch Music Editor
Production Ryan Harvie Assistant Production Coordinator
Camera Seacia Pavao Still Photographer
Production Lisa Zagoria Casting
Camera Alec Jarnagin Steadicam Operator
Camera Alec Jarnagin "A" Camera Operator
Crew Carson Bloomquist Production Office Assistant
Writing Victoria Bedos Original Film Writer
Art Peter Wilcox Construction Coordinator
Sound Simon Meilleur Foley Artist
Costume & Make-Up Juliet Loveland Makeup Department Head
Sound Alexandra Patsavas Music Supervisor
Sound Stéphane Bergeron Sound Re-Recording Mixer
Crew P.J. Haines Catering Head Chef
Camera Nolan Ball First Assistant "B" Camera
Production Feifei Ling Production Coordinator
Sound Justin Moshkevich Scoring Mixer
Visual Effects Cynthia Mourou Visual Effects Producer
Sound Jo Caron Foley Recordist
Sound Nick Jimenez Sound Re-Recording Assistant
Editing Michael LaFond Assistant Editor
Crew Chad Knorr Stunts
Production Stéphane Célérier Associate Producer
Production Valérie Garcia Associate Producer
Production Ashley Waldron Art Department Production Assistant
Sound Mary Hammond Vocal Coach
Crew Robert Fournier Stunt Double
Art Matthew Vidalis Graphic Designer
Costume & Make-Up Lisa Chavez Key Costumer
Costume & Make-Up Stephen Bruno Key Hair Stylist
Crew Nick Bellofatto Carpenter
Production Susan Haley Payroll Accountant
Art Kimmie Johnson Construction Buyer
Sound Jean McGrath ADR Recordist
Crew Wendy Overly Dialect Coach
Sound Dominic Andersen Vocals
Production Sarah Borch-Jacobsen Executive Producer
Art Justin Bliss Assistant Property Master
Sound Kelly Doran Boom Operator
Crew Michael Ricci Special Effects Coordinator
Crew Guy Langlois Post Production Supervisor
Production Cameron Zickrick Key Set Production Assistant
Costume & Make-Up Ann Bryant Assistant Costume Designer
Crew Kim Codner Charge Scenic Artist
Sound Jared Detsikas Production Sound Mixer
Sound Santino Tartaglia Boom Operator
Camera Christian J. Hollyer First Assistant "A" Camera
Production Meghan Schuman Casting Assistant
Sound Paul Col Sound Designer
Sound Thomas Brodeur Dialogue Editor
Sound Thomas Brodeur ADR Editor
Sound Thomas Brodeur ADR Supervisor
Crew Christopher Parker Stunts
Costume & Make-Up Michelle Connolly Hair Department Head
Camera Scott Lebeda "B" Camera Operator
Art William J. Hopper Graphic Designer
Sound Kayla Caulfield Vocals
Sound Eldad Guetta Music Programmer
Crew Mark Pettograsso Stunt Coordinator
Production Jill Sacco Production Supervisor
Camera Mike Moad Dolly Grip
Production Ardavan Safaee Executive Producer
Camera Todd England Nicodemus Dolly Grip
Art Deborah Kehs Set Dresser
Camera Rob Thorp Grip
Camera Mike Henry Grip
Sound Annie Bouvrette Assistant Foley Artist
Production Howard Baral Post Production Accountant
Production Lisa Lobel Local Casting
Art Chantal Birdsong Art Designer
Lighting Sam Robinson Electrician
Directing David Mendoza First Assistant Director
Crew Eduardo Covarrubias Actor's Assistant
Crew Kyli Zion Acting Double
Sound Cole Stewart Musician
Costume & Make-Up Adam Roffman On Set Dresser
Camera Robert Knowles Best Boy Grip
Camera Joe Battista Grip
Crew John Alpaio Driver
Art Thyra Heder Set Dresser
Art Thyra Heder Storyboard Artist
Sound Gabrielle Labelle Joly Foley Editor
Editing Yannick Gamache Project Manager
Visual Effects Marc-André Roy Visual Effects Compositor
Crew Richard Cambria Carpenter
Camera Felix Giuffrida Second Assistant "B" Camera
Directing Jillian Roache Script Supervisor
Camera Frank Montesanto Key Grip
Crew Chris Malenfant Loader
Camera Chuck Moya Second Assistant "A" Camera
Sound Alexandra Fehrman Sound Re-Recording Mixer
Crew Amber Primm Scenic Artist
Sound Ben Haven Taylor Utility Sound
Crew Edward Gabree Stunt Double
Crew David Burr Scenic Artist
Lighting Ben Heald Gaffer
Editing Marc Lussier Digital Colorist
Production Marie de Cenival Co-Producer
Directing Pete Waterman Second Assistant Director
Art C. Kent Lanigan Property Master
Camera Leonard A. Mazzone Digital Imaging Technician
Art Robert Schleinig Leadman
Art Abby Spencer Props
Crew Tara Sattler Legal Services
Production Virginia Prasad Post Production Accountant
Costume & Make-Up Krystle Poulin Makeup Artist
Art Joshua Manning Set Dresser
Crew Ian Halter Generator Operator
Crew Josef Boreland Marine Coordinator
Production Raphael Rainville Finishing Producer
Editing Eric Losier Online Editor
Editing Raphael Demers Digital Intermediate
Editing Rafael Yamin Ronzani Digital Intermediate
Visual Effects François Trudel Visual Effects Compositor
Sound Alyssa Park Musician
Sound Tim Loo Musician
Sound Nick Baxter Music Producer
Art Michael Mardo Props
Crew Jack Cooper Set Production Assistant
Crew Patrick Campbell Scenic Artist
Sound Victoria Theodore Musician
Costume & Make-Up Courtney Stephens Costume Supervisor
Sound Julie Bourdon Sound Post Production Coordinator
Production Melissa Morris Casting Associate
Directing Cameron K. Morton Second Second Assistant Director
Sound Kyana Fanene Vocals
Sound Anilee List Vocals
Sound Stone Martin Vocals
Sound Maeve Chapman Vocals
Sound Stephen Caliskan Vocals
Sound Amanda Bradshaw Vocals
Sound Bryan Sabbag Vocals
Sound Samidio DePina Vocals
Crew Kathryn Goedecke Stunt Double
Camera Mark Hill Still Photographer
Lighting Patrick Hines Best Boy Electrician
Lighting Jack Rohner Electrician
Crew Jay Nelson Generator Operator
Camera Steve Hanson Grip
Sound Matthew Glover Boom Operator
Art Natalia Rozengard Art Department Coordinator
Production Mikhail Lavrentyev Art Department Production Assistant
Art Dylan Sheridan Graphic Designer
Art Mazie Biswell Set Decoration Buyer
Art Christina Bauer Set Decoration Buyer
Art Sara Itkis Set Decoration Buyer
Art Steven Coutts Set Dresser
Art Christopher Doig Set Dresser
Art James Giovannucci Set Dresser
Art Jamie Joseph Set Dresser
Art Chris Sawtelle Set Dresser
Art Layla Calo-Fee Set Dresser
Art Setha Phongsavan Set Dresser
Art Collin Williams Set Dresser
Art Jonathan Langeveld Set Dresser
Art Alys Vincent Lead Set Dresser
Costume & Make-Up Ben Ravazi Costume Coordinator
Costume & Make-Up Matt Passerelli Costumer
Costume & Make-Up Penny Cariolo Tailor
Production Kyle Crand Extras Casting
Sound Elaine Overholt Vocal Coach
Production Tim Gorman Location Manager
Production Frankie Ferrari Assistant Location Manager
Art Neale Brown Location Scout
Production Chris Stavre Location Assistant
Production Sarah Dizio Location Production Assistant
Production Sabrina Joseph Production Accountant
Production Tameka Howe First Assistant Accountant
Production Sam Reynolds Production Secretary
Crew Ruth Jiang Production Office Assistant
Crew Ashley Hughes Set Production Assistant
Crew Dylan Rykerson Set Production Assistant
Crew Tyler Cox Set Production Assistant
Crew Anna Bassett Set Production Assistant
Production Gabrielle Geneste Producer's Assistant
Production Kim Miller Producer's Assistant
Art Sean McDermott Construction Foreman
Crew David Puhl Carpenter
Crew Tyler Snitko Carpenter
Crew Joseph Elwell Carpenter
Crew Richard Meehan Carpenter
Crew David D. Garner II Carpenter
Crew Bob Smedley Carpenter
Crew Russell Cioe Carpenter
Crew James Leitch Carpenter
Crew Mark Mello Carpenter
Crew Roberto Gallo Scenic Artist
Crew Brian Manning Scenic Artist
Crew Romina Diaz-Brarda Scenic Artist
Crew Ruth Hautala Scenic Artist
Crew Brian Denahy Scenic Artist
Crew Maxx Manfre Scenic Artist
Crew Jackie Kempe Scenic Artist
Art Kenneth Smith Greensman
Art Garrett Dion Greensman
Crew Keith Leahy Transportation Coordinator
Crew Sean Burns Transportation Captain
Crew Paul Allen Driver
Crew Michael Autiello Driver
Crew Dennis Bird Driver
Crew Robert Bonia Driver
Crew James Brandon Driver
Crew John Burns Driver
Crew Timothy Davis Driver
Crew Michael Donahue Driver
Crew John Ferreira Driver
Crew Joseph Fournier Driver
Crew Sean Gross Driver
Crew Peter Haines Driver
Crew Gregory Harris Driver
Crew Brian Hatch Driver
Crew Michael Indelicato Driver
Crew Brian Lacey Driver
Crew Jeffrey Lemieux Driver
Crew Don Lund Driver
Crew Stephen Maguire Driver
Crew Joseph Maloney Driver
Crew Matthew McManus Driver
Crew Paul Meaney Driver
Crew Panagiotis Nikolakakis Driver
Crew Brian Noone Driver
Crew Gerald Poliskey Driver
Crew Justin Powers Driver
Crew Curtis Rand Driver
Crew Alexandre Scheffer Driver
Crew Mario Sganga Driver
Crew David Smith Driver
Crew Scott Stockbridge Driver
Crew Timothy Teehan Driver
Crew Joseph Travers Driver
Crew Joseph Fantasia Craft Service
Crew Cathy Rooney Assistant Craft Service
Crew Mark Meagher Set Medic
Production Francesca Visconti Supervising Producer
Sound David Tremblay Sound Effects Editor
Sound Phil Levine ADR Recordist
Sound Kevin McLaughlin ADR Recordist
Sound David Stanley Pierre Sound Re-Recording Assistant
Sound Célia Perrier Sound Post Production Coordinator
Visual Effects Isabelle Clermont I/O Manager
Visual Effects Marion Gasqui I/O Manager
Visual Effects Sylvain Thibodeau I/O Manager
Visual Effects Evelyne Coté Visual Effects Compositor
Visual Effects Thomas Bacanu Visual Effects Compositor
Visual Effects Zhavier Dumont Visual Effects Compositor
Visual Effects Cécile Morel Visual Effects Producer
Visual Effects Julie Pagé Visual Effects Producer
Visual Effects Mariève St-Laurent Visual Effects Producer
Editing Maxime Taimiot Digital Intermediate
Editing Dany Landry Digital Intermediate
Sound Jacob Masters Music Programmer
Sound Kelly Miller Music Coordinator
Sound Dean Parks Musician
Sound Nick Harper Musician
Sound Andrew Duckles Musician
Crew Alan Grodin Legal Services
Production Marynes Mierez Post Production Accountant
Production Jonathan Young Post Production Accountant

Soortgelijke films