The Italian Job

Get in. Get out. Get even.

The Italian Job (2003)

ActieMisdaad

Meesterdief Charlie Croker en zijn mentor, de kluiskraker John Bridger, bereiden hun laatste kllus voor: 35 miljoen dollar aan goudstaven uit een Italiaans palazzo. Maar een van de bendeleden gaat er met de buit vandoor en laat hen voor dood achter. Samen met Stella, de dochter van John Bridger èn kluis-expert, gaan zij hun goud terugstelen in Los Angeles.

Regiseur: F. Gary Gray
Schrijvers: Donna Powers, Wayne Powers.

Releasedatum: 2003-05-30
status: Released
Speeltijd: 110 minuten / 1:50
begroting: $60,000,000
inkomsten: $176,070,171
productiebedrijven : De Line Pictures, Working Title Films
productie Landen: United Kingdom, United States of America

IMDB

http://www.italianjobmovie.com/


Casts

Mark Wahlberg
as Charlie Croker
Charlize Theron
as Stella Bridger
Edward Norton
as Steve
Seth Green
as Lyle
Jason Statham
as Handsome Rob
Yasiin Bey
as Left Ear
Franky G
as Wrench
Donald Sutherland
as John Bridger
Olek Krupa
as Mashkov
Boris Lee Krutonog
as Yevhen
Fausto Callegarini
as Italian Guard
Stefano Petronelli
as Garbageman
Fabio Scarpa
as Garbageman
Cristiano Bonora
as Garbageman
Tiberio Greco
as Garbageman
Jimmy Shubert
as First Detective
Tammi Cubilette
as Second Detective
Mary Portser
as Stella's Receptionist
Gawtti
as Skinny Pete
Melanie Jayne
as Skinny Pete's Girl
Gregory Scott Cummins
as Ukranian
Erik Walker
as Bully

Crew

Directing F. Gary Gray Director
Production Tim Bevan Executive Producer
Production Donald De Line Producer
Production James Dyer Executive Producer
Production Eric Fellner Executive Producer
Production Wendy Japhet Executive Producer
Camera Wally Pfister Director of Photography
Editing Richard Francis-Bruce Editor
Editing Christopher Rouse Editor
Writing Donna Powers Screenplay
Writing Wayne Powers Screenplay
Production Guido Cerasuolo Line Producer
Production Sheila Jaffe Casting
Art Charles Wood Production Design
Editing Paul Carrera First Assistant Editor
Production Lynsey Jones Associate Producer
Production James Dyer Unit Production Manager
Art Doug J. Meerdink Art Direction
Art Mark Zuelzke Art Direction
Art Denise Pizzini Set Decoration
Costume & Make-Up Mark Bridges Costume Design
Art Beth Bajuk Art Department Coordinator
Art Jon Billington Assistant Art Director
Art Michael Diersing Construction Coordinator
Art Scott E. Handt Construction Foreman
Art Robert Lucas Leadman
Art Katherine Dorrer Location Scout
Art Sandro Ercolini Painter
Art Darlene Salinas Set Decoration
Art James R. Bayliss Set Designer
Art Andrea Bari Standby Painter
Camera Brooks P. Guyer Camera Operator
Camera Tiziano Casanova First Assistant Camera
Camera Al Cerullo Helicopter Camera
Camera P. Scott Sakamoto Steadicam Operator
Camera Claudette Barius Still Photographer
Costume & Make-Up John Casey Costume Supervisor
Costume & Make-Up Sterfon Demings Hair Designer
Costume & Make-Up Enzo Angileri Hairstylist
Costume & Make-Up Andrea Jackson Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Christalee Makeup Artist
Costume & Make-Up Fran Allgood Set Costumer
Crew T.J. Lindgren Additional Music
Crew Craig Byrom Carpenter
Crew Markus Kurtz CG Supervisor
Crew Michael Shand CGI Supervisor
Crew Richard Cody Craft Service
Crew Chris Arnold Driver
Crew John Dietrick Post Production Assistant
Crew Kiki Morris Post Production Supervisor
Crew Jerry Brooks Propmaker
Crew Hunter Lee Soik Set Production Assistant
Crew Stefano Corridori Special Effects Coordinator
Crew Bill Cleavelin Stand In
Crew Kenny Bates Stunt Coordinator
Crew Robin Lynn Bonaccorsi Stunts
Crew Shawn Wallbridge Systems Administrators & Support
Crew Alex Ongaro Technical Supervisor
Crew Shane Greedy Transportation Captain
Crew Rich Bennetti Transportation Co-Captain
Crew Cid Swank Unit Publicist
Crew Dean Bailey Utility Stunts
Crew Shane Brott Video Assist Operator
Crew Scott Anderson Visual Effects Editor
Directing Alex Corven Caronia Assistant Director
Directing Rebecca Robertson Script Supervisor
Editing Jim Passon Color Timer
Editing Michael Eaves Digital Intermediate
Lighting Jeffrey A. Johnson Best Boy Electric
Lighting Kevin Cadwallader Electrician
Lighting Cristiano Giavedoni Gaffer
Lighting Hanoi De La Paz Lighting Technician
Lighting Charlie McIntyre Rigging Gaffer
Lighting Tim Alatorre Rigging Grip
Production Meg Morman Casting Associate
Production Billy Arrowood Location Manager
Production Tish Johnson Production Accountant
Production B. Ted Deiker Production Coordinator
Production Enrico Ballarin Production Manager
Production Matthew J. Birch Production Supervisor
Sound Raul A. Bruce Boom Operator
Sound Fred Burke Foley
Sound Thomas A. Carlson Music Editor
Sound Kathy Nelson Music Supervisor
Sound Elizabeth Finch Orchestrator
Sound Douglas B. Arnold Production Sound Mixer
Sound Alan Meyerson Scoring Mixer
Sound Bryan Bowen Sound Editor
Sound Michael Kamper Sound Effects Editor
Sound Fernando Ascani Sound Mixer
Sound Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
Visual Effects Matt Broeska 3D Supervisor
Visual Effects Jason Booth Digital Compositors
Visual Effects Antonio Corridori Special Effects Supervisor
Visual Effects Scott Harper Visual Effects
Visual Effects Geoffrey Baumann Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sarah Coatts Visual Effects Producer
Visual Effects Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Writing Chris Buchinsky Storyboard
Editing Mark Fitzgerald Additional Editing
Production Laura Cappato Unit Manager
Crew Jeff Bowler Thanks
Sound Julianne Jordan Music Supervisor
Writing Troy Kennedy Martin Original Story
Art Rick Chavez Assistant Property Master
Art Michael A. Belgrave Set Dresser
Art Garson Yu Title Designer
Camera Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Camera Daniel C. McFadden Camera Loader
Camera David Pearlberg Dolly Grip
Camera Richard Mall Key Grip
Camera Jeff Andrus Grip
Camera Pete Romano Underwater Director of Photography
Costume & Make-Up Christine Orth Key Costumer
Costume & Make-Up Eileen Kastner-Delago Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Catherine Buyse Dian Wardrobe Supervisor
Directing Doug Metzger First Assistant Director
Directing Brian Steward Second Assistant Director
Directing Marco Zanon Third Assistant Director
Lighting Cory Geryak Chief Lighting Technician
Production Barbara Harris ADR Voice Casting
Production Gretel Twombly Assistant Production Coordinator
Production Stefano Dalla Lana Assistant Production Manager
Production Tiziana Kinkela Casting Assistant
Sound Tammy Fearing ADR Editor
Sound Victor Ray Ennis Assistant Sound Editor
Sound George Doering Musician
Sound Christopher T. Welch Supervising ADR Editor
Sound Mike Szakmeister Supervising Dialogue Editor
Sound Gail Carroll-Coe Utility Sound
Crew Lynn Johnson Set Medic
Sound Mark Gordon Dialogue Editor
Sound Frank Fleming Sound Recordist
Sound John Powell Original Music Composer
Art Daniel Bacciu Property Master

Soortgelijke films