Assassins

Assassins (1995)

ActieAvontuurMisdaadThriller

Robert Rath is de beste huurmoordenaar die er is, maar hij wil ermee kappen. Miguel Bain, daarentegen, een gedreven doder, wil de numero uno van zijn schimmige beroep worden door Rath te elimineren.

Regiseur: Richard Donner
Schrijvers: Brian Helgeland, Lilly Wachowski, Lana Wachowski.

Releasedatum: 1995-10-06
status: Released
Speeltijd: 132 minuten / 2:12
begroting: $50,000,000
inkomsten: $30,303,072
productiebedrijven : Dino De Laurentiis Company, Silver Pictures, Evansgideon/Lazar, Warner Bros. Pictures, Canal+, Donner/Shuler-Donner Productions
productie Landen: France, United States of America

IMDB


Casts

Sylvester Stallone
as Robert Rath
Antonio Banderas
as Miguel Bain
Julianne Moore
as Electra
Anatoli Davydov
as Nicolai Tashlinkov
Muse Watson
as Ketcham
Steve Kahan
as Alan Branch
Kelly Rowan
as Jennifer, Electra's Neighbor
Reed Diamond
as Bob
Kai Wulff
as Remy
Kerry Skalsky
as Buyer with Remy
James Douglas Haskins
as Buyer with Remy
Stephen Liska
as Cop
John Harms
as Cop
Edward J. Rosen
as Cemetery Caretaker
Christina Orchid
as Dowager
Bruce R. Orchid
as Cabbie
James Oliver
as Customs Officer
Sue Carolyn Wise
as Obnoxious Woman in Elevator
Ron Ben Jarrett
as Maintenance Man at Marriott Hotel
Marian Collier
as Eugene & Danny's Pet Supply Lady
Dave Young
as Male Guard
Ragna Sigrun
as Female Guard
Mark Woodford
as Room Service Waiter
Anibal O. Lleras
as Cabbie
Marta Labatut
as Cemetery Woman
Choco Orta
as Cemetery Woman
Ivonne Piazza
as Bank Teller
Ángel Vázquez
as Bank Official
Axel Anderson
as Bank President
David Dollase
as Bodyguard
Jim Graham
as Bodyguard
Wally Dalton
as Priest
Paul Tuerpe
as Reporter #1
John Procaccino
as Reporter #2
Nerissa E. Williams
as Reporter #3
Juan Manuel Lebrón
as Puerto Rican Cafe Waiter
Eddie Bellaflores
as Fruit Vendor
Thomas Helgeland
as Soloist
James W. Gavin
as Police Helicopter Pilot
Scott Stuber
as Parking Attendant at Marriott Hotel
Richard Blum
as Watcher
Michael DeCourcey
as Cabbie
Whitey Shapiro
as Cop
Stefan Enriquez
as Cop
Fulvio Cecere
as Cop
Shirley Oliver
as Cop
Eric Sather
as Cab Customer
Wally Gudgell
as Upset Passenger
J. Mills Goodloe
as Newlywed Man
Peter Sebastian Lackaff
as Singer
John Lamar
as Money Hungry Man
Ernie Hall
as Cop
Calli Medved
as Cop
Robert Sanders
as Monorail Driver
Rhonda J. Osborne
as Police Dispatcher
Christina Herrera
as Pro Choice Woman
Cary Sanchez
as Bank Receptionist
Frank R. Jimenez Jr.
as Towel Boy
Jeff King
as Helicopter Pilot
David "Shark" Fralick
as Buyer with Remy
Bob Minor
as Cop

Crew

Sound Rick Alexander Sound Re-Recording Mixer
Production Joel Silver Producer
Art Thomas E. Sanders Production Design
Production Bruce A. Evans Producer
Production Raynold Gideon Producer
Editing Richard Marks Editor
Production Marion Dougherty Casting
Sound Virginia Cook-McGowan Dialogue Editor
Writing Brian Helgeland Screenplay
Camera Michael A. Jones Camera Operator
Costume & Make-Up Elizabeth McBride Costume Design
Production Dino De Laurentiis Executive Producer
Directing Richard Donner Director
Production Richard Donner Producer
Production Lauren Shuler Donner Executive Producer
Art Lisa Dean Set Decoration
Writing Lilly Wachowski Screenplay
Writing Lilly Wachowski Author
Writing Lana Wachowski Screenplay
Writing Lana Wachowski Author
Sound Zigmund Gron Supervising Music Editor
Sound Mark Mancina Music
Art Steve Arnold Art Direction
Camera Vilmos Zsigmond Director of Photography
Art Nathan Crowley Art Direction
Art Daniel T. Dorrance Supervising Art Director
Sound Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Production Jim Van Wyck Producer
Directing Jim Van Wyck First Assistant Director
Editing Tia Nolan First Assistant Editor
Production Andrew Lazar Producer
Art Gilbert Wong Set Designer
Editing Lawrence Jordan Editor
Crew Joy Ellison Dialect Coach
Production John M. Woodward Production Supervisor
Directing Vicente Juarbe First Assistant Director
Costume & Make-Up Deborah K. Larsen Makeup Artist
Costume & Make-Up Scott H. Eddo Makeup Artist
Costume & Make-Up Cha Blevins Costume Supervisor
Art Leticia Stella Art Direction
Crew Kent H. Johnson Supervising Armorer
Sound Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Sound Kevin E. Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Sound David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Sound Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Sound John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Art Noelle King Set Designer
Lighting Bob E. Krattiger Gaffer
Sound Kevin Bartnof Foley
Sound Marshall Winn Dialogue Editor
Camera Andrew Cooper Still Photographer
Sound John F. Reynolds Dialogue Editor
Sound Peggy McAffee Sound Effects Editor
Sound Les Fresholtz Sound Re-Recording Mixer
Camera Gary Holt Second Unit Director of Photography
Costume & Make-Up Charlene Johnson Hairstylist
Costume & Make-Up Charlene Johnson Hair Department Head
Art Wendy Skerritt Art Department Coordinator
Art Erik L. Nelson Property Master
Art Chad Griffin Set Designer
Art Alan Manzer Set Designer
Art Steven Curtis Husch Leadman
Art Michael McCombe Greensman
Sound Catherine Flynn Dialogue Editor
Sound Robert G. Henderson Supervising Sound Editor
Sound Catherine Rowe Foley
Crew Dick Hancock Stunt Coordinator
Camera Ray De La Motte Camera Operator
Camera Neal Norton Camera Operator
Camera Frank M. Holgate Helicopter Camera
Camera Frank M. Holgate Aerial Camera
Camera Robin Buerki Additional Camera
Lighting Ian Jennings Lighting Technician
Lighting David R. Kohn Lighting Technician
Lighting Raul J. Marin Lighting Technician
Costume & Make-Up Eva Prappas Set Costumer
Costume & Make-Up Sally Roberts Set Costumer
Production Patricia Fay Location Manager
Crew Peter J. Silbermann Unit Publicist
Camera Raphy Molinary Best Boy Grip
Camera Paul M. Pollard Camera Operator
Editing Jeff Smithwick Color Timer
Editing Bob Kaiser Color Timer
Lighting Angel Pastrana Electrician
Camera Bob Webeck First Assistant Camera
Production Tina Kerr Extras Casting
Art Helen Kozora Set Decoration Buyer
Crew Paloma Suau Production Office Assistant
Art David M. Bowen Set Dresser
Costume & Make-Up Suzanne Krim Costumer
Crew Randal R. Groves Prop Maker
Crew Dennis Petersen Special Effects Coordinator
Production Douglas Wright Casting Associate
Crew Rafael Pérez Special Effects Coordinator
Camera Jerry C. Deats Best Boy Grip
Camera Ken Nishino First Assistant Camera
Production Ricki L. Stein Production Accountant
Directing J. Tom Archuleta First Assistant Director
Art Mark Sakamoto Set Dresser
Art Brady J. Condit Set Dresser
Directing Karen Thorndike Script Supervisor
Camera Joseph E. Thibo Camera Operator
Camera Dennis Seawright First Assistant Camera
Art Eric Ramsey Storyboard Artist
Art Audrey A. Johnson Assistant Property Master
Crew John Giuliano Prop Maker
Lighting Michael E. Matteson Key Rigging Grip
Lighting Wes Houle Electrician
Camera Steve Itano First Assistant Camera
Costume & Make-Up Marienne O'Brien Set Costumer
Costume & Make-Up Tammy Baker Makeup Supervisor
Lighting Robert SummerStone Electrician
Lighting Andy Reynolds Electrician
Production Heather Murphy Production Coordinator
Production Jeff J. Davis Researcher
Directing Kay Taylor Script Supervisor

Soortgelijke films