The Nanny Diaries

The Nanny Diaries (2007)

KomedieDramaRomantiek

Annie is net afgestuurd en krijgt de kans om bij een groot bedrijf te werken en succesvol te worden, maar voor ze er aan begint krijgt ze twijfels of ze dit wel wil. Tijdens een worsteling met zichzelf over wie ze wil worden krijgt ze, door een misverstand, het aanbod om als nanny te gaan werken bij een rijk gezin. Al snel ontdekt ze dat het zoontje geen aandacht krijgt van zijn ouders en daarom zijn woede op de buitenwereld afreageert. De moeder is te druk met haar rijke leventje om de problemen in haar leven onder ogen te zien en de vader is nooit thuis en zondert zich af van zijn gezin. Wanneer Annie, die door het misverstand alleen Nanny genoemd wordt, een band begint te krijgen met het jongetje, moet ze haar privé-leven opzij zetten om dat van hem op de rails te krijgen.

Regiseurs: Shari Springer Berman, Robert Pulcini.
Schrijvers: Shari Springer Berman, Robert Pulcini.

Releasedatum: 2007-08-24
status: Released
Speeltijd: 106 minuten / 1:46
begroting: $20,000,000
inkomsten: $47,817,020
productiebedrijven : The Weinstein Company, FilmColony
productie Landen: United States of America

IMDB


Casts

Scarlett Johansson
as Annie Braddock
Laura Linney
as Mrs. X
Alicia Keys
as Lynette
Chris Evans
as Hayden “Harvard Hottie”
Donna Murphy
as Judy Braddock
Nicholas Art
as Grayer
Judith Roberts
as Milicent
Julie White
as Jane Gould
Paul Giamatti
as Mr. X
John Henry Cox
as Dean
Lewis Payton, Jr.
as Bike Messenger
Sonnie Brown
as Human Resources Director
Georgina Chapman
as TriBeCa Fashionista
Jodi Michelle Pynn
as Screeching Lady
Mike Rad
as Dude
Joanna Heimbold
as Glamour Mom
Marla Sucharetza
as Charity Mom
Phoebe Jonas
as Xanax Mom
Allison Sarofim
as Eating Disorder Mom
Tina Benko
as Shopaholic Mom
Cady Huffman
as Divorcing Mom
Kaitlin Hopkins
as Bitsy
Reathel Bean
as Doorman
Rosa Nino
as Maria
Matilda Szydagis
as Polish Nanny
Elle de Amor
as Loud Nanny
Sakina Jaffrey
as Sima
Alison Wright
as Bridget
Nate Corddry
as Calvin
Pete Heitmann
as Guitar Player
Heather Simms
as Murnel
Nina Garbiras
as Miss Chicago
Melisa McGregor
as Waitress
Rose Gonzalez
as South American Nanny
Shalonne Lee
as Jamaican Nanny
Ilana Levine
as Whiny Mom
Isabel Keating
as Paranoid Mom
Patrick Heusinger
as Carter
Brendan Griffin
as Kenny
Aaron Staton
as John
Stephen O'Reilly
as Reggie
Charlie Hewson
as JoJo
Brande Roderick
as Tanya
Nicola Barber
as Lizzie
Kevin Kraft
as Pierrot #1
Nicholas Alexiy Moran
as Pierrot #2
James Urbaniak
as Educational Consultant
Victoria Boothby
as Matriarch
James Balsamo
as Graduating Student (uncredited)
Michael Boothroyd
as Waiter (uncredited)
David Boston
as Parent at College Graduation (uncredited)
Tom Coughlin
as Graduation Crowd Member (uncredited)
Deena Eddy
as Upper East Side Shopper (uncredited)
L.J. Foley
as Kid (uncredited)
Roy William Gardner
as Golfer (uncredited)
Eli Harris
as Lewis (uncredited)
Bobby Lundon
as Darwin (uncredited)
Stella Stark
as Nanny (uncredited)
Jeremy J. Sullivan
as Man in Bar (uncredited)
Kimmy Suzuki
as Flying Nanny (uncredited)
Lynne Valley
as Mother at Meeting (uncredited)
Dany Wolf
as Yoga Teacher (uncredited)
Dianne Zaremba
as Barmaid (uncredited)

Crew

Production Bob Weinstein Executive Producer
Production Harvey Weinstein Executive Producer
Sound David Boulton ADR Mixer
Costume & Make-Up Michael Wilkinson Costume Design
Production Ann Goulder Casting
Production Dany Wolf Producer
Production Dany Wolf Unit Production Manager
Production Richard N. Gladstein Producer
Art Susan Ogu Set Decoration Buyer
Writing Shari Springer Berman Screenplay
Directing Shari Springer Berman Director
Writing Robert Pulcini Screenplay
Directing Robert Pulcini Director
Editing Robert Pulcini Editor
Camera Terry Stacey Director of Photography
Costume & Make-Up Catherine George Assistant Costume Designer
Sound James Seymour Brett Orchestrator
Crew Patricia Birch Choreographer
Art Mark Ricker Production Design
Production Matt Landon Co-Producer
Sound Ron Bochar Sound Re-Recording Mixer
Sound Marko Costanzo Foley Artist
Sound Lee Dichter Sound Re-Recording Mixer
Sound Ruth Hernandez ADR Editor
Sound Marissa Littlefield ADR Editor
Sound Nicholas Renbeck Supervising Sound Editor
Sound Nicholas Renbeck Sound Re-Recording Mixer
Writing Emma McLaughlin Novel
Production Kelly Carmichael Executive Producer
Sound Mark Suozzo Original Music Composer
Sound Mark Suozzo Orchestrator
Sound Mark Suozzo Conductor
Sound Mark Suozzo Music Programmer
Sound Mark Suozzo Music Producer
Lighting Jeremy Knaster Electrician
Production Gary Binkow Co-Producer
Sound Craig Kyllonen ADR Recordist
Crew Blaise Corrigan Stunts
Crew Stephen A. Pope Stunts
Art Andrew Baseman Set Decoration
Sound George A. Lara Foley Mixer
Crew G. A. Aguilar Stunt Coordinator
Art Amy Fritz Art Department Coordinator
Sound Irwin Fisch Orchestrator
Sound Irwin Fisch Music Programmer
Crew Jeffrey Lee Gibson Stunts
Costume & Make-Up Mindy Hall Makeup Department Head
Costume & Make-Up David Davenport Costume Supervisor
Crew Samantha MacIvor Stunts
Art Ben Barraud Art Direction
Art John J. Ciccimarro Construction Foreman
Sound Michael Barry Sound Re-Recording Mixer
Directing Jessica Lichtner Script Supervisor
Costume & Make-Up Heba Thorisdottir Makeup Artist
Lighting Jack Coffen Rigging Gaffer
Sound Daniel Brennan ADR Mixer
Art Ann Miller Property Master
Art Pierre Rovira Construction Coordinator
Lighting Steve Ramsey Gaffer
Lighting Michael J. Maurer Best Boy Electric
Costume & Make-Up Nathan J. Busch II Hairstylist
Sound Allan Zaleski Sound Effects Editor
Sound John M. Davis Music Editor
Art Dick Tice Leadman
Lighting Charles Meere III Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Mary Jo McGrath Costume Supervisor
Costume & Make-Up Barbara Olvera Hairstylist
Sound Branka Mrkic Dialogue Editor
Camera John Keating Grip
Crew Jill Brown Stunts
Crew Ian Mclaughlin Stunts
Sound Robert Elhai Orchestrator
Directing Eric Richard Lasko Second Second Assistant Director
Sound Shawn Pelton Music Programmer
Art Kate Yatsko Assistant Set Decoration
Art Blythe R.D. Quinlan Assistant Art Director
Art Robert Pyzocha Assistant Art Director
Costume & Make-Up Michael Kriston Hair Department Head
Directing Timothy Bird First Assistant Director
Sound Michael Miller ADR Mixer
Sound Steven Visscher Foley Supervisor
Sound Sonny Kompanek Orchestrator
Sound Allan Byer Sound Mixer
Camera Rossana Rizzo Second Assistant "B" Camera
Crew Geoffrey Dowell Stunts
Sound E. Gedney Webb Music Editor
Camera George Bianchini Steadicam Operator
Camera George Bianchini "B" Camera Operator
Crew Mike Easter Transportation Co-Captain
Camera John Mazzoni Dolly Grip
Crew Kenny Gaskins Transportation Captain
Production Michele Giordano Assistant Production Manager
Camera Luke Owen Camera Loader
Sound Alfredo Viteri Boom Operator
Art Joan Finlay Leadman
Production Ellen Athena Catsikeas Assistant Location Manager
Camera Brendan Quinlan Dolly Grip
Crew Bob Colletti Stunts
Sound Lidia Tamplenizza Assistant Sound Editor
Sound Philip Rothman Orchestrator
Production Diana Ascher Post Production Accountant
Directing Linda Perkins Second Assistant Director
Editing Chi-Yoon Chung Assistant Editor
Camera Kevin Lowry Grip
Lighting Mike Montgomery Rigging Grip
Crew Stuart Macphee Post Production Supervisor
Camera Gregory Cahill Best Boy Grip
Camera Joe Collins "A" Camera Operator
Costume & Make-Up Ashunta Sheriff Makeup Artist
Sound Carlie Bergman ADR Recordist
Camera Laura Hudock Second Assistant "A" Camera
Sound Courtney Bishop ADR Recordist
Sound Brian Gallagher ADR Recordist
Production Nadine F. Wilson Production Supervisor
Camera Antonio Ponti First Assistant "B" Camera
Camera Craig Pressgrove First Assistant "A" Camera
Costume & Make-Up Kate Quinlan Costumer
Production Greg Highsmith Assistant Accountant
Crew James C. Allen Carpenter
Production Yana Collins Lehman Post Production Accountant
Editing Shelly Westerman Additional Editor
Production Christian Brockey Production Coordinator
Production Jelani Atu Wilson Location Assistant
Costume & Make-Up Cindy Gardner Key Makeup Artist
Lighting Rory Walsh Key Rigging Grip
Art Valerie Nolan Set Decoration Buyer
Lighting Frank Schumo Rigging Grip
Production Yorgo Stathopoulos Location Assistant
Production John Whitley Payroll Accountant
Art Mark Paul Selemon Greensman
Camera Charles Sherron Key Grip
Costume & Make-Up Amy S. Habacker Costumer
Writing Nicola Kraus Novel
Lighting Howard J. Cournoyer Electrician
Lighting Joseph Ori Electrician
Camera Sean Malone Grip
Camera Perry Unjang Grip
Production Ana S. Pelaez Assistant Production Coordinator
Production Thomas J. Whelan Location Manager
Production Phuong-Thuy Pham Location Coordinator
Production Sarah Follett Location Assistant
Directing Thomas K. Lee Second Second Assistant Director
Editing Brooks Larsen Assistant Editor
Production Michael Meere First Assistant Accountant

Soortgelijke films