Black Adam

"De wereld had een held nodig. Het kreeg Black Adam."

Black Adam (2022)

ActieFantasieSciencefiction

Duizenden jaren geleden kreeg een man magische krachten toebedeeld van tovenaar Shazam. Nadat de man zijn gaven voor kwaadaardige doeleinden gebruikte, werd hij eeuwenlang gevangen gezet. Nu staat hij op het punt eindelijk vrij te komen.

Regiseur: Jaume Collet-Serra

Releasedatum: 2022-10-19
status: Released
Speeltijd: 124 minuten / 2:4
begroting: $200,000,000
inkomsten: $384,571,691
productiebedrijven : New Line Cinema, Flynn Picture Company, Seven Bucks Productions, DC Films
productie Landen: United States of America

IMDB


Casts

Dwayne Johnson
as Black Adam / Teth Adam
Aldis Hodge
as Hawkman / Carter Hall
Noah Centineo
as Atom Smasher / Al Rothstein
Sarah Shahi
as Adrianna Tomaz
Quintessa Swindell
as Cyclone / Maxine Hunkel
Marwan Kenzari
as Ishmael / Sabbac / King Ahk-Ton
Mo Amer
as Karim
Bodhi Sabongui
as Amon Tomaz
Pierce Brosnan
as Dr. Fate / Kent Nelson
James Cusati-Moyer
as Samir
Jalon Christian
as Hurut
Benjamin Patterson
as Skinny Teth Adam
Odelya Halevi
as Shiruta
Uli Latukefu
as The Champion
Jennifer Holland
as Emilia Harcourt
Henry Winkler
as Uncle Al
Chaim Jeraffi
as Djau
Sharon Gee
as Mrs. Farmer
Stephan Jones
as Commander
A. Manuel Miranda
as Ancient Mine Soldier
Djimon Hounsou
as Wizard
Raj Kala
as Wizard #1
E. Lloyd Napier
as Wizard #2
Kiara Rashawn
as Wizard #3
Onye Eme-Akwari
as Wizard #4
Sanna Erica
as Wizard #5
Vince Canlas
as Wizard #6
Tonea Stewart
as Wizard #7
Meghna Nagarajan
as Apartment Resident
Patrick Sabongui
as Rami
Alex Parkinson
as Chauffeur
Joseph Gatt
as Intergang Squad Leader
Kamen Casey
as Intergang Pilot #2
Dennis Dawson
as Intergang Pilot #3
Mike Senior
as Intergang Pilot #4
Jermaine Rivers
as Intergang Sniper
Regina Ting Chen
as Helicopter #1 Pilot #1
Sekou Laidlow
as Helicopter #2 Pilot #1
Cameron Moir
as Helicopter #2 Pilot #2
Donny Carrington
as Checkpoint Mercenary #1
Boone Platt
as Checkpoint Mercenary #2
Philip Fornah
as Squad Mercenary #1
Derek Russo
as Squad Mercenary #2
Angel Rosario Jr.
as Squad Mercenary #3
Tang Nguyen
as Squad Mercenary #13
Christopher Matthew Cook
as Stairwell Mercenary #1
Natasha Ellie
as Stairwell Mercenary #2
Daniel Danca
as Stairwell Mercenary #3
Yssa Mei Panganiban
as Stairwell Mercenary #4
Ben Jenkin
as Intergang Mercenary #8
Viola Davis
as Amanda Waller (uncredited)
Henry Cavill
as Clark Kent / Superman (uncredited)
Natalie Burn
as Revolutionary Mercenary #1 (uncredited)
Maurice T. Johnson
as Ancient Slave (uncredited)
Rahiem Riley
as Foreign Resident (uncredited)
Tre Ryan
as Mercenary (uncredited)
Juan Szilagyi
as Mercenary 0 (uncredited)

Crew

Sound Harry Cohen Sound Designer
Production Eric McLeod Executive Producer
Art Beat Frutiger Supervising Art Director
Camera Lawrence Sher Director of Photography
Art Stella Vaccaro Set Designer
Production Beau Flynn Producer
Art Richard F. Mays Set Designer
Production Dwayne Johnson Producer
Art Larry Dias Set Decoration
Production Toby Emmerich Executive Producer
Costume & Make-Up Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
Costume & Make-Up Deborah La Mia Denaver Makeup Designer
Costume & Make-Up Matthew W. Mungle Prosthetics
Art Scott Herbertson Set Designer
Production Walter Hamada Executive Producer
Crew Joni Jacobson Executive Visual Effects Producer
Sound James Seymour Brett Conductor
Production Richard Brener Executive Producer
Visual Effects Jean-Louis Darville Visual Effects Coordinator
Directing Jaume Collet-Serra Director
Writing Adam Sztykiel Writer
Costume & Make-Up Gary Archer Prosthetics
Costume & Make-Up Joel Harlow Makeup Department Head
Costume & Make-Up Kelcey Fry Makeup Supervisor
Visual Effects Hanjoo Jeong Visual Effects Technical Director
Editing Michael L. Sale Editor
Sound Sean Byrne Sound Re-Recording Mixer
Sound Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Production Terri Douglas ADR Voice Casting
Production Geoff Johns Executive Producer
Sound Whit Norris Sound Mixer
Sound Knox White Boom Operator
Costume & Make-Up Charlie Dicus Set Costumer
Production Rich Delia Casting
Sound Lorne Balfe Original Music Composer
Sound Jeff Seelye ADR Recordist
Production Dave Neustadter Executive Producer
Visual Effects Robert Pik Compositing Supervisor
Production Devin Ward Production Supervisor
Production Dany Garcia Producer
Visual Effects J.D. Schwalm Special Effects Supervisor
Sound Ronald J. Webb Music Editor
Crew Kevin Riepl Additional Music
Art Anne Costa Assistant Art Director
Crew Midian Crosby Makeup Effects
Crew Stuart Michael Thomas Additional Music
Visual Effects Jo Ann Cordero Belen Visual Effects Compositor
Costume & Make-Up Stacy Horn Costume Supervisor
Production Erica Arvold Location Casting
Crew Francesco Grisi Executive Visual Effects Producer
Visual Effects Lyubomir Kirkov Visual Effects Technical Director
Visual Effects Jeff Bruneel Visual Effects Supervisor
Sound Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Directing Anna Rane Script Supervisor
Visual Effects Victor James Martinez Character Designer
Sound Tim Walston Sound Editor
Directing Jason Suhrke Additional Second Assistant Director
Art Tim Croshaw Set Designer
Sound Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Production Adrienne Wilson Extras Casting Assistant
Visual Effects Marlon Victor Bondoc VFX Artist
Art David Chow Set Designer
Art Mike Stassi Art Direction
Art Steven Melton Property Master
Visual Effects Romain Besnard Visual Effects
Art Bria Kinter Set Designer
Art Jonas Kirk Construction Coordinator
Art John Hoskins Construction Coordinator
Sound Kirsty Whalley Scoring Mixer
Sound Ann Scibelli Sound Designer
Visual Effects Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Sound David Werntz Sound Designer
Art Walter Schneider Set Designer
Sound D. Chris Smith Sound Effects Editor
Crew Thomas Nittmann Executive Visual Effects Producer
Sound Bill R. Dean Sound Designer
Sound Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Visual Effects Sean Cushing Visual Effects Producer
Art J. Bryan Holloway Sculptor
Sound Alyson Dee Moore Foley Artist
Sound Barbara McDermott Music Editor
Art Ryan Heck Set Designer
Directing Dea Cantu Script Supervisor
Visual Effects David An VFX Editor
Costume & Make-Up Scott T. Coppock Costumer
Costume & Make-Up Darryl Garcia Jr. Set Costumer
Art Brett C. Smith Leadman
Sound Ryan Murphy Sound Engineer
Editing Krisztian Majdik Additional Editing
Art David Vyle Levy Conceptual Illustrator
Sound Bruce Tanis Foley Supervisor
Costume & Make-Up Björn Rehbein Makeup Designer
Art Shari Ratliff Set Designer
Art William Groebe Storyboard Artist
Costume & Make-Up Don Rutherford Makeup Artist
Costume & Make-Up Adruitha Lee Hair Department Head
Costume & Make-Up Adruitha Lee Hair Designer
Visual Effects Derek Spears Visual Effects Supervisor
Editing Eric A. Lewy First Assistant Editor
Visual Effects Paul Story Animation Supervisor
Costume & Make-Up Susan Strubel Set Costumer
Sound Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Art Yuri Bartoli Supervising Art Director
Crew Bonnie Kanner Executive Visual Effects Producer
Art Justin O'Neal Miller Art Direction
Art Jonathan Burdeshaw Sculptor
Visual Effects Chris Morley Visual Effects Supervisor
Visual Effects Lai Lok Chau Senior Animator
Visual Effects Bill Westenhofer Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Kerry Herta Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Sarah Mays Makeup Artist
Visual Effects Shawn Broes VFX Editor
Visual Effects Paul Fedor Matte Painter
Sound Peter Cobbin Scoring Mixer
Visual Effects Rob Meyers VFX Artist
Sound Bradford Bell Sound Mix Technician
Costume & Make-Up Jennifer Hodges Hairstylist
Visual Effects Lachlan Tolley Visual Effects Compositor
Directing Greg Rementer Second Unit Director
Art David Moreau Concept Artist
Production Hiram Garcia Producer
Production Sande Alessi Extras Casting
Crew Peter G. Adams Additional Music
Sound Matt Vowles Sound Re-Recording Mixer
Sound Gabe Hilfer Music Supervisor
Sound Unsun Song Sound Mix Technician
Visual Effects Cliff Welsh Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Riki LeCotey Set Costumer
Costume & Make-Up Alexandra Casey Assistant Costume Designer
Production Patty Connolly ADR Voice Casting
Sound Joe Schiff Dialogue Editor
Sound Pete Anthony Conductor
Art Aaron Sowd Storyboard Artist
Sound Ando Johnson Sound Effects Editor
Art Kil Won Yu Set Designer
Art Lisha Hocking Set Decorating Coordinator
Sound Kevin Cerchiai Boom Operator
Sound Christopher Battaglia Sound Effects Editor
Sound Scott La Rue Boom Operator
Visual Effects Claire Callway Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Mazena Puksto Makeup Artist
Costume & Make-Up Monique Hyman Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Suzanna Boykin Hairstylist
Editing John Lee Editor
Crew Mike Meaker Visual Effects Art Director
Costume & Make-Up Donna Martin Makeup Artist
Costume & Make-Up Natasha Romanow Set Costumer
Editing Jill Bogdanowicz Senior Colorist
Crew Frank Casaceli Propmaker
Art Manuel Plank-Jorge Concept Artist
Visual Effects Nikos Kalaitzidis Visual Effects Supervisor
Art Joel Venti Storyboard Artist
Editing Laura Holeman Digital Intermediate Producer
Art Monika van Schellenbeck Set Decoration Buyer
Art Christina Myal Graphic Designer
Art Christian Scheurer Conceptual Design
Art Christian Scheurer Concept Artist
Visual Effects Aaron Eaton Visual Effects Supervisor
Visual Effects Zachary Goodson VFX Artist
Visual Effects James Milligan Visual Effects Producer
Art Jared Krichevsky Concept Artist
Visual Effects Doug Spilatro VFX Artist
Art Luca Nemolato Concept Artist
Visual Effects Valentina Biffi Visual Effects Compositor
Art Kevin Houlihan Art Direction
Directing Nick Satriano First Assistant Director
Art Josh Sheppard Storyboard Artist
Visual Effects Encho Nedevski Compositing Artist
Production Jennifer Conroy Unit Production Manager
Production Jennifer Conroy Co-Producer
Costume & Make-Up Perry Goyen Costumer
Art Daniela Medeiros Set Designer
Visual Effects John Lindstein VFX Artist
Costume & Make-Up Warren Manser Costume Illustrator
Visual Effects Gaia Bussolati Visual Effects Supervisor
Sound Allen Lee Williams III Boom Operator
Crew Rob Garlow Propmaker
Costume & Make-Up Mark D. Spain Ager/Dyer
Sound Jason Oliver ADR Mixer
Sound Darrin Mann Foley Mixer
Crew Dan Riker Armorer
Directing Brian Avery Galligan Second Unit First Assistant Director
Visual Effects Andrea Ceccarelli Visual Effects Compositor
Crew Darin Read Post Production Supervisor
Sound John Sheridan Sound Mixer
Costume & Make-Up Al Watson Additional Hairstylist
Visual Effects Daniel Perez 3D Generalist
Crew Skylar Gorrell Pyrotechnician
Art Mari Lappalainen Art Direction
Art Mari Lappalainen Assistant Art Director
Costume & Make-Up Carolina Wong Set Costumer
Costume & Make-Up Lisa Smedley Assistant Costume Designer
Visual Effects Kimberly Huston VFX Editor
Art Robert McKinnon Concept Artist
Art Gary Jamroz-Palma Concept Artist
Visual Effects Nick Irving Allen Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Susan Lee Costume Coordinator
Visual Effects Joshua Robertson Pipeline Technical Director
Visual Effects Alex Berson Visual Effects Compositor
Visual Effects Olivier Blanchet Digital Compositor
Visual Effects Robert Bock Visual Effects Supervisor
Visual Effects Sébastien Jacob Compositing Artist
Crew Kaylee Swisher Makeup Effects
Art Blade Ladish Set Dresser
Crew Jose F. Garcia Pineda Propmaker
Art Allen Coulter Set Designer
Visual Effects Lesly Cazares Visual Effects Production Manager
Sound Gary DeLeone Loop Group Coordinator
Costume & Make-Up Gildardo Tobon Ager/Dyer
Crew Greg Teegarden Digital Effects Supervisor
Costume & Make-Up Cassie Russek Key Hair Stylist
Visual Effects Dan Wilken VFX Editor
Sound Micah Loken Dialogue Editor
Visual Effects Robert Schajer Visual Effects Producer
Art Justin Trudeau Set Designer
Visual Effects Arda Uysal Animation Supervisor
Visual Effects Javier Lopez-Duprey Pre-Visualization Supervisor
Art Paul Ozzimo Conceptual Illustrator
Visual Effects Jeremy Hampton Visual Effects Supervisor
Writing C.C. Beck Characters
Writing Bill Parker Characters
Visual Effects Erik Lehmann Senior Modeller
Visual Effects Stewart Probert Visual Effects Production Manager
Visual Effects Daniele DeMaio Visual Effects Supervisor
Visual Effects Shamus Baker Modeling
Art Mark Keever Set Dresser
Costume & Make-Up Leay Cangelosi Hairstylist
Visual Effects Rodrigue El Hajj Visual Effects Technical Director
Art Andrea Onorato Conceptual Illustrator
Production Scott Sheldon Executive Producer
Crew Robert Brenner Special Effects Technician
Directing Spencer R. Williams Additional Second Assistant Director
Production Shayne Hartigan Extras Casting
Sound Abby Potts Sound Mix Technician
Art Richard Bennett Storyboard Artist
Sound Diego Perez Sound Effects Editor
Costume & Make-Up Joanie Ming Set Costumer
Crew Robin Lamontagne CG Supervisor
Costume & Make-Up Kristen Kadel Costumer
Visual Effects Martin Cicmanec Compositing Supervisor
Art Martin Charles Graphic Designer
Art Sarah Delucchi Art Direction
Visual Effects Michael Porterfield Compositing Supervisor
Art Matt Huish Property Master
Visual Effects Carrie Carnevale Visual Effects Production Manager
Art Daniel Soltis Sculptor
Visual Effects Ujwal W Dhankute 2D Supervisor
Visual Effects Gaëtan Borneuf Matte Painter
Visual Effects Aaron Barlow Senior Animator
Crew John Rosploch Special Effects Technician
Visual Effects Zachary Kinney VFX Artist
Visual Effects Stephanie Gadsden Digital Compositor
Art Ray Lai Prop Designer
Visual Effects Tosin Akinwoye Visual Effects Technical Director
Visual Effects Aaron Baudin Visual Effects Technical Director
Visual Effects Jean-Michel Cristofaro Digital Compositor
Visual Effects Yann Moalic Effects Supervisor
Editing Nicholas Winkelmann Colorist
Visual Effects Etienne Devillée Visual Effects
Visual Effects Marco Bordignon Digital Compositor
Visual Effects Yasemin Hepguler Digital Compositor
Visual Effects Charles Labbé Compositing Supervisor
Visual Effects Nicha Kumkeaw Digital Compositor
Visual Effects Patrice Poissant Visual Effects
Visual Effects Donghoon Han Visual Effects Compositor
Visual Effects John Abraham Chempil Digital Compositor
Visual Effects Matthew Bullock Modelling Supervisor
Visual Effects Myles Asseter Modelling Supervisor
Visual Effects Thomas Sing Wai Lo Modeling
Visual Effects Chris Radcliffe Modelling Supervisor
Visual Effects Peter Dudley Digital Compositor
Visual Effects Suzanne MacLennan Visual Effects Producer
Art Margaret Hungerford Assistant Set Decoration
Visual Effects Ramachari Murali Visual Effects Technical Director
Visual Effects Stephen A. Gall Digital Compositor
Art Sam Balzer Concept Artist
Visual Effects Mohamed Ghouse Visual Effects Compositor
Visual Effects Vivek Karmarkar Visual Effects Compositor
Production Rhianna Shaheen Assistant Production Manager
Visual Effects Antonio Mossucca CG Artist
Directing Carley Armstrong Script Supervisor
Art Stian Dahlslett Concept Artist
Sound Danny Reeves ADR Recordist
Art Alex Nice Conceptual Illustrator
Visual Effects Ralph Reinle Compositing Supervisor
Sound Mitch Osias Sound Effects Editor
Visual Effects Liciani Vargas Compositing Lead
Art Adam Tankell Graphic Designer
Visual Effects Lindsay MacGowan Special Effects Supervisor
Art Melissa Kennedy Construction Buyer
Crew Rob Hamby Propmaker
Directing Nick Chambers Additional Second Assistant Director
Visual Effects Matt Cordero Digital Compositor
Visual Effects Emil Simeonov Senior Animator
Visual Effects Pedram Goshtasbpour Senior Animator
Visual Effects Constanza Ortega Visual Effects Compositor
Visual Effects Gabriela Pruszkowska VFX Artist
Sound Harry Brokensha Orchestrator
Directing Philip Banks Additional Second Assistant Director
Visual Effects Ankit Vajpayee Visual Effects Compositor
Visual Effects Karl Rogovin Visual Effects Technical Director
Production Adam Schlagman Executive Producer
Art Joseph Grundfast Conceptual Design
Crew Roxanne Gross Special Effects Technician
Costume & Make-Up Chris Diamantides Makeup Artist
Costume & Make-Up Chris Diamantides Key Makeup Artist
Sound Alexandra Gallo Utility Sound
Art Robert Aguirre Assistant Art Director
Costume & Make-Up Salvatore Salamone Costumer
Writing Sohrab Noshirvani Writer
Directing Josy Capkun Second Unit First Assistant Director
Directing Ryan Robert Howard Second Second Assistant Director
Production Jarin Rossiter Production Manager
Art Tom Meyer Production Design
Visual Effects Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Sound Erick Ocampo Sound Designer
Costume & Make-Up Ryan Dempsey Set Costumer
Art Amanda Cornell Set Decoration Buyer
Visual Effects Ben Warner Compositing Supervisor
Directing Megan Schmidt Second Assistant Director
Visual Effects Stephanie A. Hernandez Visual Effects Coordinator
Visual Effects Hailie Yang Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kin Yiu Visual Effects Production Manager
Visual Effects Eric Sibley Visual Effects Compositor
Crew Ben Campbell CG Supervisor
Costume & Make-Up Kurt Swanson Costume Design
Costume & Make-Up Bart Mueller Costume Design
Visual Effects Shane Christopher Wicklund Digital Compositor
Visual Effects Pier Lefebvre Visual Effects Supervisor
Directing Ryan J. Pezdirc Second Assistant Director
Directing Robert Ratner Second Second Assistant Director
Crew Matthew Dion Special Effects Technician
Visual Effects Jack Nolan Visual Effects Coordinator
Art Jeffrey Henderson Storyboard Artist
Directing Zack Annesty Second Second Assistant Director
Art David Masson Concept Artist
Art Brett Fahle Set Dresser
Visual Effects Roman Weisgerber Digital Compositor
Visual Effects Matthew McDonald VFX Artist
Art Virginia Berg Assistant Art Director
Visual Effects Lersak Bunupuradah Modeling
Visual Effects Albert Whitemore Visual Effects Coordinator
Visual Effects Robert Chapin VFX Artist
Visual Effects Guillaume Grimberghs Visual Effects Compositor
Visual Effects Merten Tremer Modeling
Art Emma Sparer Set Designer
Visual Effects Brandon Hines VFX Artist
Art Gerald D'Onofrio Sculptor
Writing Rory Haines Writer
Visual Effects Reetu Aggarwal 3D Artist
Visual Effects Glen Hombrebueno Visual Effects Coordinator
Sound Debby Ruby-Winsberg ADR Mixer
Visual Effects Ian Blewitt Visual Effects Compositor
Editing Emily Freund First Assistant Editor
Production Erin Rose Kelly Casting Assistant
Visual Effects Valentin Cottenye VFX Artist
Crew Amir Wahid Eleswy CG Supervisor
Art Erin Ochi Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Darla Wigley Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Duncan Shirah Costumer
Visual Effects Kulbhushan Kale Digital Compositor
Sound Patricia Nedd Foley Artist
Crew Dino Doane Special Effects Technician
Visual Effects Ben Bigiel Modeling
Visual Effects Jim Steel Compositing Supervisor
Art Kat Rodriguez Assistant Property Master
Costume & Make-Up Tonilee Marrone Makeup Artist
Costume & Make-Up Para Malden Makeup Artist
Costume & Make-Up Bill McCoy Makeup Artist
Visual Effects Fabrizio Fioretti VFX Artist
Visual Effects Margo Smith Visual Effects
Sound Jamison Rabbe ADR Mixer
Crew Jim Meyer Propmaker
Visual Effects Ross Nakamura Compositing Supervisor
Visual Effects Khizer Diwan Modeling
Visual Effects Constantin von Zitzewitz Compositing Lead
Visual Effects Erik Omar Digital Compositor
Visual Effects Gak Gyu Choi Senior Modeller
Art Silvia Mahapatra Set Designer
Visual Effects Tony Marioni Digital Compositor
Editing Chase Commins Dailies Operator
Visual Effects Kerem Ogan Visual Effects Compositor
Art Kevin Gilbert Art Direction
Visual Effects Jesse Forsey Digital Compositor
Art Jen Knight Leadman
Art Nick Forman Set Dresser
Art Zach Kilpatrick Set Decorating Coordinator
Costume & Make-Up Henri Trinh Costume Assistant
Visual Effects Samuel Blouin Digital Compositor
Costume & Make-Up Heather Benson Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Irenia Vail Hairstylist
Costume & Make-Up Michael Shawn McCracken Prosthetics
Visual Effects Jev Belyaev Visual Effects
Crew Anthony Delacruz Special Effects
Sound Can Yesilyurt Sound Mixer
Visual Effects Jalal Jemison Visual Effects Compositor
Costume & Make-Up Haile Werntz Makeup Artist
Editing Lindsay Tessier Assistant Editor
Visual Effects Alexander T.H. Browne Visual Effects
Visual Effects Yan Weitlauff Visual Effects Technical Director
Visual Effects Aldo Martinez Calzadilla Modeling
Visual Effects Sam Winkler Visual Effects Compositor
Visual Effects Kay Hoddy Rotoscoping Artist
Visual Effects Patrick Bacon Visual Effects
Visual Effects Mykhailo Slavov Digital Compositor
Visual Effects Alex Klotz Animation
Visual Effects Taylor M. Potts Animation
Costume & Make-Up Tiffany McKitrick Set Costumer
Sound Nicole Auringer ADR Recordist
Visual Effects David Hemphill Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Kate Loftis Hairstylist
Costume & Make-Up Day Ramphal Costumer
Visual Effects Joshua Tong Rotoscoping Artist
Visual Effects Elisabetta Rocca Visual Effects Producer
Visual Effects Andrea Lorusso Visual Effects Technical Director
Production Chris Pan Executive Producer
Costume & Make-Up Lia Malamo Makeup Artist
Costume & Make-Up Amani Durrani Makeup Artist
Crew Jason Sheriff Special Effects Technician
Art Erik Bergrin Textile Artist
Production Madison Landis Location Casting
Editing Esmeralda Fernandez Assistant Editor
Sound Josh Millman ADR Recordist
Costume & Make-Up Bjørn Rabben Makeup Artist
Costume & Make-Up Amanda Sprunger Makeup Artist
Visual Effects William Wright Anderson Visual Effects Producer
Visual Effects Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio Visual Effects Supervisor
Visual Effects Austin Beaulier Visual Effects
Art Cheyenne A. Bell Set Designer
Art Joseph Ramiro Set Designer
Visual Effects Faizan Munawar Varya Key Animation
Directing Arielle DePace Second Second Assistant Director
Production Miguel Victorio Production Manager
Production Jazmyn Tanski Associate Producer
Art Frank Piercy Paint Coordinator
Art Rachel Aguirre Assistant Art Director
Visual Effects Jefrin Antony VFX Artist
Visual Effects Rajneesh Bahukhandi Digital Compositor
Visual Effects Luigi Baggio Pipeline Technical Director
Visual Effects Rohan Bansie Modeling
Visual Effects Davide Battiston Visual Effects Compositor
Visual Effects Rohan Bediskar Visual Effects Supervisor
Visual Effects Tarun Behal VFX Lighting Artist
Visual Effects Youcef Bessaa VFX Artist
Visual Effects Akansha Bhagat Matte Painter
Visual Effects Manthan Bhayani Visual Effects Compositor
Visual Effects Patcha Binginapalli Visual Effects
Visual Effects David Blanco Castillero VFX Artist
Visual Effects Federico Bonato Visual Effects Compositor
Visual Effects Kevin Brosseau Rotoscoping Artist
Visual Effects Tristan Brown Digital Compositor
Visual Effects Christina Bruce Visual Effects Technical Director
Visual Effects Lisieux Calandro VFX Artist
Visual Effects Shannon Cameron Visual Effects Coordinator
Visual Effects Eloise Cameron-Smith Visual Effects Coordinator
Visual Effects Angel Carrasco VFX Artist
Visual Effects Arijit Chatterjee Visual Effects Compositor
Visual Effects Nilesh Chhadimali VFX Artist
Visual Effects Jack Chiu Visual Effects Compositor
Visual Effects Edoardo Compagnucci Visual Effects Technical Director
Visual Effects Aaron Cornwall Visual Effects
Visual Effects Tony D'Aurio Animation
Visual Effects Gentry Davidson Rotoscoping Artist
Visual Effects Daniel Enrique De Leon VFX Artist
Visual Effects Vera Dementchouk Matte Painter
Visual Effects Spencer Dinney Visual Effects Compositor
Visual Effects Chris DiPaola Modeling
Visual Effects Roland Dobson Visual Effects Compositor
Visual Effects Nico Duce Visual Effects Technical Director
Visual Effects Tosh Elliott Modelling Supervisor
Crew Brett Ellis CG Supervisor
Visual Effects Adam Endrodi VFX Artist
Visual Effects Cederic Estevao Rotoscoping Artist
Visual Effects Kevin Estey Senior Animator
Visual Effects Darby Faccinto VFX Artist
Visual Effects Rogiero Fernández Visual Effects Compositor
Visual Effects Paolo Forni VFX Artist
Visual Effects Emily Hoi Ying Fung Visual Effects Technical Director
Visual Effects Silvia Fusetti Matte Painter
Visual Effects James Gaczkowski Visual Effects Technical Director
Visual Effects Ramiro Galan VFX Artist
Visual Effects Vikas Ganer Visual Effects Compositor
Visual Effects Nathan Gardner Visual Effects Compositor
Visual Effects Martin Gorbea Sanchez Visual Effects
Visual Effects Maryna Goretti Matte Painter
Visual Effects Tarn Greenlaw Modeling
Visual Effects Shreyas Gujrati Digital Compositor
Visual Effects Robert J. Hall Digital Compositor
Visual Effects Heiðrún Tinna Haraldsdóttir Digital Compositor
Visual Effects Max Hicks VFX Artist
Visual Effects Andrew Hofman VFX Artist
Visual Effects Mike Hsu VFX Artist
Visual Effects Vincent Ren Haur Hsu VFX Artist
Visual Effects Deokmun Jeong VFX Artist
Visual Effects Khiew Jit Chun Modeling
Visual Effects Tomas Kalhous 2D Supervisor
Visual Effects Kirill Kalitukha Digital Compositor
Visual Effects Sanjeev Kandulna Compositing Artist
Visual Effects Khitish Shekhar Karua Rotoscoping Artist
Visual Effects Emad Khalili VFX Artist
Visual Effects Euna Kho Digital Compositor
Visual Effects Colton Kirkegaard Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects John Kitching Digital Compositor
Visual Effects Kristina Krasteva Matte Painter
Visual Effects Daniel Labossiere Visual Effects Technical Director
Visual Effects Marie-Eve Lecours VFX Artist
Visual Effects Yuyoung Lim VFX Artist
Visual Effects Fredrick Lyn VFX Artist
Visual Effects Kristina Maevskaya Visual Effects Technical Director
Visual Effects Siddharth Malviya Visual Effects Compositor
Visual Effects Ron Marelli Visual Effects Compositor
Visual Effects Luis Martino VFX Editor
Visual Effects Kym McCann Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chad Meire Digital Compositor
Visual Effects Peter Mercell Digital Compositor
Visual Effects Jacob Metcalf VFX Artist
Visual Effects Oscar Michell Rotoscoping Artist
Visual Effects Jacob Curtis Miller VFX Artist
Visual Effects James Milligan Visual Effects Producer
Visual Effects Deepika Mistri Visual Effects Coordinator
Visual Effects Yan Morin-Dubuisson Animation
Visual Effects Hugo R.A. Morris Visual Effects Producer
Visual Effects Gabriele Motta Compositing Supervisor
Visual Effects Ryan E. Murphy Visual Effects
Visual Effects Truptesh Naik Visual Effects Compositor
Visual Effects Joy Nguyen Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karina Nunes Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Carlos Oceguera Animation
Visual Effects Erdem Ogel Visual Effects Compositor
Visual Effects Anthony Vincent Papillo Visual Effects Coordinator
Visual Effects Maxime Parent-Michaud Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Caitlin Parker Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Tim Parsons Visual Effects Compositor
Visual Effects Yash S. Pathak VFX Artist
Visual Effects Emma Pelliciari Visual Effects Compositor
Visual Effects Francesco Pepe Visual Effects Director
Visual Effects Maddalena Perfetti Animation
Visual Effects Monika Peulic Visual Effects Coordinator
Visual Effects James Pollard Visual Effects Compositor
Visual Effects Aditya Ponguri Visual Effects Compositor
Visual Effects Dale Pretorius Digital Compositor
Visual Effects Diego Zura Puntaroni Visual Effects Compositor
Visual Effects Prashant Raj Digital Compositor
Visual Effects Velmurugan Rajamani Visual Effects Compositor
Visual Effects Davee Ramos-San Diego Digital Compositor
Visual Effects Francesca Restelli Animation
Visual Effects Alessandra Restivo Animation
Visual Effects Vinay Krishan Rohilla VFX Artist
Visual Effects Guillem Rovira Matte Painter
Visual Effects Randy Ruan Compositing Supervisor
Visual Effects Ron Schab Visual Effects Technical Director
Visual Effects Gerardo Schiavone Visual Effects Compositor
Visual Effects William J. Shaw Rotoscoping Artist
Visual Effects Federico Sibella Compositing Artist
Visual Effects John Can Simsek Matte Painter
Visual Effects Evraam Soliman Digital Compositor
Visual Effects Wonchan Song VFX Artist
Visual Effects Pamela Souza Visual Effects Coordinator
Visual Effects Matthew Wade Stokes Visual Effects Coordinator
Visual Effects Justin Strong Visual Effects
Visual Effects Vinay Sudhindran Animation
Visual Effects Shermaine Toh Digital Compositor
Visual Effects Imre Toke Visual Effects Technical Director
Visual Effects Jesse Turnbull Visual Effects Technical Director
Visual Effects Shevina Valentina VFX Artist
Visual Effects Victor Van De Velde VFX Artist
Visual Effects Francesco Vassora Visual Effects Technical Director
Visual Effects Mathieu Vezina VFX Artist
Visual Effects Matthias Villemont Visual Effects
Visual Effects Pol Villà Trilla Visual Effects Technical Director
Visual Effects Jacob Wan Visual Effects Compositor
Visual Effects Ryan S. Westphal VFX Editor
Visual Effects Amy Wetzler Matte Painter
Visual Effects Natalie Narin Yoo Rotoscoping Artist
Visual Effects Hiromu Yoshida VFX Artist
Visual Effects Gabrielle Garam You Rotoscoping Artist
Crew Riccardo Zoccarato CG Supervisor
Visual Effects William B. Lim VFX Artist
Visual Effects Roland Torda Digital Compositor

Soortgelijke films