Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Geen ervaring nodig.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves (2023)

AvontuurFantasieKomedie

Een charmante dief en een bende avonturiers wagen zich aan een spectaculaire overval om een verloren relikwie te stelen. Maar als ze de verkeerde mensen tegen zich in het harnas jagen, loopt alles gigantisch uit de hand.

Regiseurs: John Francis Daley, Jonathan Goldstein.
Schrijvers: John Francis Daley, Michael Gilio, Jonathan Goldstein.

Releasedatum: 2023-03-23
status: Released
Speeltijd: 134 minuten / 2:14
begroting: $151,000,000
inkomsten: $208,177,026
productiebedrijven : Entertainment One, Paramount, Allspark Pictures, Sierra/Affinity
productie Landen: Canada, United States of America

IMDB

https://www.dungeonsanddragonsfilm.nl


Casts

Chris Pine
as Edgin Darvis
Michelle Rodriguez
as Holga Kilgore
Regé-Jean Page
as Xenk Yendar
Justice Smith
as Simon Aumar
Sophia Lillis
as Doric
Hugh Grant
as Forge Fitzwilliam
Chloe Coleman
as Kira Darvis
Daisy Head
as Sofina the Red Wizard
Kyle Hixon
as Guard
Jason Wong
as Dralas
Bradley Cooper
as Marlemin
Hayley-Marie Axe
as Gwinn
Ian Hanmore
as Szass Tam
Kenneth Collard
as Din Caldwell
Richie Wilson
as Toke Horgath
Philip Brodie
as Stanhard Grimwulf
Michael Redmond
as Sven Salafin
Daniel Campbell
as Ven Salafin
Sharon Blynn
as Dimitra Flass
Jude Hill
as Boy in Stands
Niamh McCormack
as Rogue Contestant
Anton Simpson-Tidy
as Ranger Contestant
Edd Osmond
as Cleric Contestant
Fionnlagh Allan
as Barbarian Contestant
Jeanne Nicole Ní Áinle
as Wizard Contestant
Richard Croxford
as Lord Neverember
Rylee Neilly-Large
as Young Forge
Rylan Jackson
as Young Xenk
Richard Hall
as Dragonborn Contestant
Clayton Grover
as Chancellor Jarnathan
Emer McDaid
as Sheila
Spencer Wilding
as Gorg
Will Irvine
as Tobias
Nicholas Blane
as Chancellor Anderton
Bryan Larkin
as Chancellor Norixius / Dragonborn Vagrant
Sarah Amankwah
as Baroness Torbo
Colin Carnegie
as Elvin High Harper
Georgia Landers
as Zia
Sophia Nell Huntley
as Young Kira
San Shella
as Barkeep
Barry O'Connor
as Blackwood
Avril Murphy
as Triboar Heckler
Neil Stoddart
as Triboar Heckler
Adam Behan
as Triboar Heckler
Dan Poole
as Executioner
Natali Servat
as Wood Elf Prisoner
Paul Bazely
as Porb Piradost
Darren Kent
as 'Yes' Corpse
Claude Starling
as Toke Horgath Corpse / Sven Salafin Corpse
Paul Lancaster
as Stanhard Grimwulf Corpse / Ven Salafin Corpse
Appy Pratt
as Ishira
David Durham
as Ethereal Plane Sorcerer
Harriet Barrow
as Castle Guard
Justice Ritchie
as Castle Guard
Adrian Christopher
as Driftwood Tavern Guard
Richard Hall
as Dragonborn Contestant
Luke Bennett
as Bobby
Moe Sasegbon
as Diana
Trevor Kaneswaran
as Eric
Seamus O'Hara
as Presto
Edgar Abram
as Hank
Tom Morello
as Kimathi Stormhollow
R.F. Daley
as Harbourmaster Jimn
David Sobolov
as Special Creature Voice (voice)
Jeff Bottoms
as Special Creature Voice (voice)
David Stanbra
as Special Creature Voice (voice)
Matthew Waterson
as Special Creature Voice (voice)
John Francis Daley
as Special Creature Voice (voice)
KIm Chapman
as Forge's Mother (uncredited)
Tom Mason Duffy
as Ramsay Windfall (uncredited)
Mark Epstein
as Guard (uncredited)
Garry Harper
as Guard (uncredited)
Gavin Lee Lewis
as Contestant (uncredited)
Laura Przybilla
as Thayan Mom (uncredited)
Aidan Rhys
as Civilian (uncredited)
Gordon Tarpley
as Undead (uncredited)

Crew

Production Victoria Thomas Casting
Costume & Make-Up Ed French Makeup Artist
Editing Dan Lebental Editor
Production Denis L. Stewart Executive Producer
Production Brian Goldner Producer
Art Harry Pain Set Designer
Writing John Francis Daley Screenplay
Directing John Francis Daley Director
Production John Francis Daley Executive Producer
Sound John Francis Daley Songs
Camera Barry Peterson Director of Photography
Sound David Grimaldi Sound Effects Editor
Sound Warren Hendriks Supervising Sound Editor
Sound Warren Hendriks Sound Re-Recording Mixer
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Production Chris Pine Executive Producer
Production Jeremy Latcham Producer
Production Greg Mooradian Executive Producer
Costume & Make-Up Nana Fischer Makeup Artist
Writing Chris McKay Story
Directing Brad Martin Second Unit Director
Writing Michael Gilio Screenplay
Writing Michael Gilio Story
Sound Lorne Balfe Original Music Composer
Crew Peter Dillon Stunts
Art Ray Chan Production Design
Production Zev Foreman Executive Producer
Costume & Make-Up Jennifer Aspinall Key Makeup Artist
Writing Jonathan Goldstein Screenplay
Directing Jonathan Goldstein Director
Production Jonathan Goldstein Executive Producer
Sound Jonathan Goldstein Songs
Art Naomi Moore Set Decoration
Costume & Make-Up Kevin Haney Makeup Artist
Costume & Make-Up John Blake Makeup Department Head
Sound Dan O'Connell Foley Artist
Sound Chris Diebold Sound Designer
Art Serban Rotariu Assistant Art Director
Costume & Make-Up Ned Neidhardt Makeup Artist
Camera Fabrizio Sciarra Steadicam Operator
Visual Effects Diana Giorgiutti Visual Effects Producer
Camera Joseph V. Cicio Camera Operator
Crew Cosmo Sarson Scenic Artist
Lighting Jonathan Spencer Gaffer
Art Mary Pike Set Designer
Directing Gregg Smrz Second Unit Director
Costume & Make-Up Marta Roggero Makeup Department Head
Costume & Make-Up Teressa Hill Hair Department Head
Camera Tyler Allison Camera Operator
Crew Erica Akin Special Effects Technician
Editing Laurence Johnson Assistant Editor
Crew Hannah Betts Stunts
Art Sophie Hervieu Set Dresser
Costume & Make-Up Cristina Waltz Makeup Supervisor
Art Shira Hockman Art Direction
Costume & Make-Up Armido Pezzato Hairstylist
Art Hauke Richter Art Direction
Visual Effects Scott Benza Visual Effects Supervisor
Production Nick Meyer Producer
Costume & Make-Up Jacqueline Fernandez Makeup Artist
Costume & Make-Up Dawn Victoria Dudley Hairstylist
Costume & Make-Up Caroline Hill Costume Supervisor
Visual Effects Ben Snow Visual Effects Supervisor
Sound Judah Getz ADR Mixer
Art Erin E. Riegel Art Direction
Art Jennifer Bash Art Direction
Costume & Make-Up Jodie-Marie Spencer Hairstylist
Sound Guillaume Beauron First Assistant Sound Editor
Costume & Make-Up Ryō Murakawa Hair Department Head
Visual Effects Axel Bonami Visual Effects Supervisor
Directing Matthew Booth Third Assistant Director
Sound Jeffrey Roy ADR Mixer
Costume & Make-Up Geneva Nash Morgan Makeup Artist
Directing Michael Salven First Assistant Director
Costume & Make-Up Dave Snyder Makeup Artist
Sound Ronan Hill Production Sound Mixer
Crew Tony Condren Stunts
Crew Thomas Forbes-Johnson Stunts
Costume & Make-Up Garrett Immel Makeup Artist
Costume & Make-Up Jacqueline Weiss Hairstylist
Sound Jake Valentine ADR Mixer
Crew Mark Epstein Stunts
Costume & Make-Up Toby Lamm Makeup Artist
Art Darren Lyttle Set Dresser
Costume & Make-Up Liz Ann Bowden Makeup Artist
Visual Effects Dave Dalley Visual Effects Supervisor
Art Dale Mackie Art Direction
Art Dale Mackie Set Designer
Crew Andrew Emilio DeCesare Stunts
Visual Effects Khalid Almeerani Visual Effects Supervisor
Art Olly Williams Assistant Art Director
Costume & Make-Up Gemma Hoff Makeup Artist
Crew Adam Behan Stunts
Crew Dave Boyle Stunts
Costume & Make-Up Sarah Ault Key Hair Stylist
Crew Ben Essex Stunt Double
Crew Elizabeth Donker Curtius Stunt Double
Art Lizzie Osborne Assistant Art Director
Crew Ryan Gray Stunts
Costume & Make-Up Leya Oakley Makeup Artist
Sound David Corwin ADR Mixer
Sound Patrick Downey Production Sound Mixer
Crew Lemuel Black Stunts
Camera Haraldur Hrafn Thorlacius Grip
Directing Sam Barry-Parker Second Second Assistant Director
Costume & Make-Up Katie Pattenden Hairstylist
Crew Jonathan East Stunts
Directing Therese Friel Second Assistant Director
Crew Jack Longmate Special Effects Technician
Costume & Make-Up Sevlene Roddy Key Hair Stylist
Art Kerry-Ellen Maxwell Standby Art Director
Crew Emily Fiora Parks Special Effects Technician
Costume & Make-Up Toryn Reed Makeup Artist
Crew Phil Campbell Stunts
Crew Sam Murdock Special Effects Coordinator
Crew Eden Ralph Special Effects Technician
Crew Tom Stroud Special Effects Technician
Sound Jamison Rabbe ADR Mixer
Crew Ellie Oster Special Effects Technician
Crew Stephanie Baur Stunt Double
Sound Owen Grieve ADR Recordist
Crew Beau Townshend Special Effects Technician
Camera James Pat Whelan Grip
Sound Mikel Parraga-Wills Foley Mixer
Costume & Make-Up Amanda Monk Costume Design
Crew Ange Cox Special Effects
Directing Andrew Carstairs Crowd Assistant Director
Visual Effects Brooke Meacham Visual Effects Producer
Art Kristi McLaren Set Decoration Buyer
Directing Graham Kinniburgh Third Assistant Director
Editing Jun B. Kim Assistant Editor
Crew Tom Mason Duffy Stunts
Costume & Make-Up Maurizio Grison Hairstylist
Directing Sheena Kelly Third Assistant Director
Crew Louis Albin Stunts
Crew Finn Allan Stunts
Crew Lucas Breathnach Stunts
Camera Tyrone Mayorga Grip
Crew Tandis Khodadadian Special Effects
Crew Niall O'Doherty Special Effects Technician
Crew Baliyan Abhishek Compositor
Visual Effects Mark Bortolotto Visual Effects Supervisor
Visual Effects Chantelle Searle Visual Effects
Visual Effects Corinne Teng Visual Effects Producer

Soortgelijke films