Storm Boy

Storm Boy (2019)

DramaAvontuur

Een jongen genaamd Storm Boy groeit op aan de mooie, onbewoonde kustlijn in het zuiden van Australië. Op een dag weet hij drie verweesde pelikanen te redden waarna hij ze in huis opneemt. Er groeit een sterke band tussen de dieren en de jongen.

Regiseur: Shawn Seet
Schrijver: Justin Monjo

Releasedatum: 2019-01-17
status: Released
Speeltijd: 99 minuten / 1:39
productiebedrijven : Ambience Entertainment, Good Deed Entertainment, Best FX Adelaide
productie Landen: Australia

IMDB


Casts

Geoffrey Rush
as Mike 'Storm Boy' Kingley
Jai Courtney
as Hideaway Tom
Erik Thomson
as Malcolm Downer
Morgan Davies
as Madeline
Finn Little
as Storm Boy
Simone Annan
as Murujuga Lawyer
Trevor Jamieson
as Fingerbone Bill
David John Clark
as Police Officer
Thibul Nettle
as Police Officer (as Stinga-T)
Chantal Contouri
as Julie Sims
Emma Bampton
as Jenny
Michelle Nightingale
as Mrs. Marks
Paul Blackwell
as Cal Evans
Tim Whibley
as Office Worker
Martha Lott
as Pearl
Georgina Giessauf
as Smirking Schoolgirl #2
Brendan Rock
as Hunter #1
James Smith
as Hunter #2
Nick Launchbury
as Reporter #1
Emma Bargery
as Reporter #2
Rory Walker
as Murray
Miraede Bhatia-Williams
as Mildew
Lucy Cowan
as Belle
Edward Boehm
as Young Storm Boy
Alirio Zavarce
as Mining Company Lawyer
Bradley Trent Williams
as Jasper Davies
Caroline Mignone
as Angela
Luca Sardelis
as Smirking Schoolgirl #1

Crew

Production Geoffrey Rush Executive Producer
Production Christopher Figg Executive Producer
Production Ann Robinson Casting
Art Melinda Doring Production Design
Crew Lawrence Woodward Stunt Coordinator
Art Janie Parker Art Direction
Writing Colin Thiele Novel
Sound Alan John Music
Production Michael Boughen Producer
Production Robert Whitehouse Executive Producer
Writing Justin Monjo Screenplay
Directing Shawn Seet Director
Editing Denise Haratzis Editor
Production Matthew Street Producer
Art Glen W. Johnson Set Decoration
Costume & Make-Up Tracy Phillpot Makeup Artist
Costume & Make-Up Tracy Phillpot Hair Designer
Costume & Make-Up Louise McCarthy Costume Design
Camera Andrew AJ Johnson Steadicam Operator
Camera Andrew AJ Johnson "B" Camera Operator
Directing Susie Struth Script Supervisor
Camera Bruce Young Director of Photography
Directing Chris Webb First Assistant Director
Costume & Make-Up Jen Rossiter Hairstylist
Costume & Make-Up Jen Rossiter Key Makeup Artist
Directing Joshua Watkins Second Assistant Director
Costume & Make-Up Karen Gower Makeup Artist
Costume & Make-Up Karen Gower Hair Setup
Production Justin Deimen Executive Producer
Production Terence Kong Co-Executive Producer
Production Kylie Mascord Associate Producer
Production Sherman Ng Executive Producer
Production Paul Ranford Line Producer
Production Paul Ranford Co-Producer
Production Jeremy Sim Co-Executive Producer
Production Robert Slaviero Executive Producer
Camera Marcus Bosisto Best Boy Grip
Camera Rick Rifici Underwater Director of Photography
Sound Pete Best Sound Designer
Sound Pete Best Supervising Sound Editor
Directing James Dubay Third Assistant Director
Camera Jules Wurm First Assistant "B" Camera
Camera Pim Kulk First Assistant "A" Camera
Camera Matan Tatarko Assistant Grip
Camera Matt Richardson Key Grip
Lighting John O'Donoghue Best Boy Electric
Camera Sam Steinle Second Assistant "B" Camera
Camera Tony Driver Drone Pilot
Camera Chris Lever Assistant Grip
Lighting Andrew Robertson Gaffer
Camera Mira Soulio Second Assistant "A" Camera
Directing Steph Kemp Assistant Director Trainee

Soortgelijke films