Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023)

ActieAvontuurAnimatieSciencefiction

Peter Parker probeert als Spider-Man een reusachtige deeltjesversneller van de Kingpin te ontmantelen, maar komt om het leven. Later wordt zijn rol als superheld overgenomen door Miles Morales, een tienerjongen uit Brooklyn met Puerto-Ricaanse en Afrikaanse roots die op een dag door een mysterieuze spin gebeten wordt en superkrachten ontwikkelt. Via de deeltjesversneller van de Kingpin komt Miles in contact met de Peter Parker van een parallel universum. Deze Spider-Man, die wat ouder en klungelig is, probeert een mentor te zijn voor zijn jonge collega. Miles ontdekt vervolgens dat er nog meer universa met elk hun eigen Spider-Man zijn. Zo ontmoet hij onder meer Spider-Gwen, Spider-Man Noir en Peni Parker. Samen proberen ze de plannen van de Kingpin te dwarsbomen.

Regiseurs: Joaquim Dos Santos, Justin K. Thompson, Kemp Powers.

Releasedatum: 2023-05-31
status: Released
Speeltijd: 117 minuten / 1:57
begroting: $100,000,000
inkomsten: $221,579,351
productiebedrijven : Columbia Pictures, Sony Pictures Animation, Marvel Entertainment, Lord Miller, Pascal Pictures, Avi Arad Productions
productie Landen: United States of America

IMDB


Casts

Shameik Moore
as Miles Morales / Spider-Man (voice)
Hailee Steinfeld
as Gwen Stacy / Spider-Woman (voice)
Brian Tyree Henry
as Jeff Morales (voice)
Luna Lauren Velez
as Rio Morales (voice)
Jake Johnson
as Peter B. Parker / Spider-Man (voice)
Oscar Isaac
as Miguel O'Hara / Spider-Man 2099 (voice)
Jason Schwartzman
as Jonathan Ohnn / Spot (voice)
Issa Rae
as Jessica Drew / Spider-Woman (voice)
Daniel Kaluuya
as Hobie Brown / Spider-Punk (voice)
Karan Soni
as Pavitr Prabhakar / Spider-Man India (voice)
Shea Whigham
as George Stacy (voice)
Greta Lee
as LYLA (voice)
Mahershala Ali
as Uncle Aaron (voice)
Amandla Stenberg
as Margo Kess / Spider-Byte (voice)
Jharrel Jerome
as Miles G. Morales (voice)
Andy Samberg
as Ben Reilly / Scarlet Spider (voice)
Jack Quaid
as Peter Parker / The Lizard (Voice)
Rachel Dratch
as Ms. Weber (voice)
Ziggy Marley
as Lenny (voice)
Jorma Taccone
as Adriano Tumino / Renaissance Vulture / '67 Spider-Man (voice)
J.K. Simmons
as J. Jonah Jameson (voice)
Donald Glover
as Aaron Davis / Prowler
Elizabeth Perkins
as May / Quippy Spider-Person (voice)
Kathryn Hahn
as Doc Ock (voice)
Ayo Edebiri
as Glory (voice)
Nicole Delaney
as MJ (voice)
Antonina Lentini
as Betty (voice)
Atsuko Okatsuka
as Yuri (voice)
Peter Sohn
as Ganke Lee (voice)
Melissa Sturm
as Mary Jane (voice)
Lorraine Velez
as Maria (voice)
Nic Novicki
as Lego Spider-Man (voice)
Taran Killam
as Web-Slinger (voice)
Metro Boomin
as Metro Spider-Man (voice)
Josh Keaton
as Spectacular Spider-Man (voice)
Sofia Barclay
as Malala Windsor / Spider-UK (voice)
Danielle Perez
as Charlotte Webber / Sun-Spider (voice)
Yuri Lowenthal
as Insomniac Spider-Man (voice)
Rita Rani Ahuja
as Additional Voices (voice)
Ismail Bashey
as Additional Voices (voice)
Oscar Camacho
as Additional Voices (voice)
Freddy Ferrari
as Additional Voices (voice)
Kerry Gutierrez
as Additional Voices (voice)
Kamal Khan
as Additional Voices (voice)
Angelo Sekou Kouyate
as Additional Voices (voice)
Andrew Leviton
as Additional Voices (voice)
David Michie
as Additional Voices (voice)
Sumit Naig
as Additional Voices (voice)
Juan Pacheco
as Additional Voices (voice)
Chrystee Pharris
as Additional Voices (voice)
Ben Pronsky
as Additional Voices (voice)
Al Rodrigo
as Additional Voices (voice)
Jaswant Dev Shrestha
as Additional Voices (voice)
Libby Thomas Dickey
as Additional Voices (voice)
Ruth Zalduondo
as Additional Voices (voice)
Jasper Johannes Andrews
as Additional Voices (voice)
Gredel Berrios Calladine
as Additional Voices (voice)
Natalia Castellanos
as Additional Voices (voice)
Russell Tyre Francis
as Additional Voices (voice)
Deepti Gupta
as Additional Voices (voice)
Sohm Kapila
as Additional Voices (voice)
Pradnya Kuwadekar
as Additional Voices (voice)
Ashley London
as Additional Voices (voice)
Christopher Miller
as Additional Voices (voice)
Andrea Navedo
as Additional Voices (voice)
Lakshmi Patel
as Additional Voices (voice)
Jacqueline Pinol
as Additional Voices (voice)
Eliyas Qureshi
as Additional Voices (voice)
Lashana Rodriguez
as Additional Voices (voice)
Dennis Singletary
as Additional Voices (voice)
Amanda Troop
as Additional Voices (voice)
Sitara Attaie
as Additional Voices (voice)
Mayuri Bhandari
as Additional Voices (voice)
June Christopher
as Additional Voices (voice)
Michelle Jubilee Gonzalez
as Additional Voices (voice)
Marabina Jaimes
as Additional Voices (voice)
Rez Kempton
as Additional Voices (voice)
Lex Lang
as Additional Voices (voice)
Phil Lord
as Additional Voices (voice)
Richard Miro
as Additional Voices (voice)
Doug Nicholas
as Additional Voices (voice)
Shakira Ja'nai Paye
as Additional Voices (voice)
James Pirri
as Additional Voices (voice)
Marley Ralph
as Additional Voices (voice)
Michelle Ruff
as Additional Voices (voice)
Narender Sood
as Additional Voices (voice)
Cedric L. Williams
as Additional Voices (voice)
Kimberly Bailey
as Additional Voices (voice)
Sanjay Chandani
as Additional Voices (voice)
Melanie Duke
as Additional Voices (voice)
Jorge R. Gutierrez
as Additional Voices (voice)
Miguel Jiron
as Additional Voices (voice)
Deepti Kingra-Mickelsen
as Additional Voices (voice)
Luisa Leschin
as Additional Voices (voice)
Caitlin McKenna
as Additional Voices (voice)
Richard Andrew Morgado
as Additional Voices (voice)
Arthur Ortiz
as Additional Voices (voice)
Eliana A. Perez
as Additional Voices (voice)
Juan Pope
as Additional Voices (voice)
Mike Rianda
as Additional Voices (voice)
Stan Sellers
as Additional Voices (voice)
Warren Sroka
as Additional Voices (voice)
Jason Linere-White
as Additional Voices (voice)
Kimiko Glenn
as Peni Parker (voice) (uncredited)
Peggy Lu
as Mrs. Chen (archive footage) (uncredited)
John Mulaney
as Peter Porker / Spider-Ham (voice) (archive footage) (uncredited)
Andrew Garfield
as Peter Parker / Spider-Man (archive footage) (uncredited)
Denis Leary
as Captain Stacy (archive footage) (uncredited)
Tobey Maguire
as Peter Parker / Spider-Man (archive footage) (uncredited)
Cliff Robertson
as Ben Parker (archive footage) (uncredited)
Alfred Molina
as Doctor Octopus (voice) (archive footage) (uncredited)
Post Malone
as Bystander (voice) (archive footage) (uncredited)

Crew

Writing Stan Lee Characters
Writing Steve Ditko Characters
Production Avi Arad Producer
Production Mary Hidalgo Casting
Visual Effects Peter Nash Animation Supervisor
Sound Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Production Christina Steinberg Producer
Writing Dave Callaham Writer
Production Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Production Rodney Rothman Executive Producer
Crew Peter Zaslav Thanks
Writing Chris Mitchell Story Artist
Production Phil Lord Producer
Writing Phil Lord Writer
Directing Joaquim Dos Santos Director
Production Reggie Yates Production Consultant
Production Peter Ramsey Executive Producer
Production Christopher Miller Producer
Writing Christopher Miller Writer
Crew Peter David Thanks
Sound Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Crew Hasan Minhaj Thanks
Sound Daniel Pemberton Original Music Composer
Production Matthew A. Cherry Production Consultant
Crew Trayce Gigi Field Thanks
Production Bob Persichetti Executive Producer
Crew Pablo Holcer CG Supervisor
Visual Effects Michael Kurinsky Visual Development
Directing Justin K. Thompson Director
Editing Arthur D. Noda Editor
Sound Matt Dunkley Orchestrator
Sound Matt Dunkley Conductor
Visual Effects Joe Moshier Character Designer
Crew Jeff Loveness Thanks
Sound Dylan Tuomy-Wilhoit Foley Artist
Crew Jeff Koons Thanks
Visual Effects Eric R. Huang Animation
Sound Randy Singer Foley Mixer
Production Aditya Sood Executive Producer
Editing T.J. Young Associate Editor
Crew Rachna Fruchbom Thanks
Visual Effects Craig Berry Animation Supervisor
Sound Gregg Barbanell Foley Artist
Sound Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Crew David Ehrlich Thanks
Production Brian Michael Bendis Executive Producer
Crew Katherine Renee Jones CG Supervisor
Production Alonzo Ruvalcaba Co-Producer
Sound David Werntz Sound Effects Editor
Sound Ryan Collins Additional Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Tyler Kakac Animation
Sound Barbara McDermott Music Editor
Sound Robert Getty Dialogue Editor
Sound Robert Getty ADR Editor
Sound Bruce Tanis Sound Effects Editor
Sound Geoffrey G. Rubay Supervising Sound Editor
Sound James Morioka Supervising ADR Editor
Sound James Morioka Supervising Dialogue Editor
Sound Alex Ullrich Foley Artist
Production Amy Pascal Producer
Sound Gary Summers Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Sound John Pospisil Sound Designer
Visual Effects Agustín Ross Beraldi Lead Animator
Crew Richard Daskas Thanks
Writing Matt Jones Story Artist
Visual Effects Toby Pedersen Animation
Visual Effects David Vandervoort Animation
Crew Philip Rudolph Supervising Animator
Visual Effects Aurélien Predal Visual Development
Visual Effects Dave Mah Animation
Visual Effects Mario Richard Animation
Visual Effects Frank E. Abney III Animation
Writing Max Perkins Story Artist
Visual Effects Jocelyn Cofer Animation
Writing Mark Ackland Story Artist
Visual Effects Ramón de la Cuesta Animation
Visual Effects Pedro de la Llave Animation
Sound Kier Lehman Music Supervisor
Sound Katie Greathouse Supervising Music Editor
Editing Michael Andrews Editor
Writing Denise Koyama Story Artist
Crew Craig Kellman Thanks
Crew Halavah Sofsky Thanks
Art Dean Gordon Art Direction
Camera Rich Turner Head of Layout
Editing Natasha Leonnet Digital Colorist
Production Jessica Berri Production Manager
Crew Emmanuel Gatera Supervising Animator
Production Mike Rianda Production Consultant
Visual Effects Florian Parrot Animation
Writing Miguel Jiron Head of Story
Visual Effects Florent Limouzin Animation
Writing Octavio E. Rodriguez Head of Story
Visual Effects Cynthia Collins Animation
Sound Andy Sisul Sound Effects Editor
Art Aymeric Kevin Other
Visual Effects Sam Surplice Animation
Production David Cohan Production Coordinator
Crew Theresa Bentz Thanks
Sound Will Digby Sound Effects Editor
Visual Effects Mike Feil Animation
Visual Effects Hiroya Sonoda Animation
Visual Effects Roberto Tifi Animation
Visual Effects Ami Thompson Character Designer
Visual Effects Spencer Wan Visual Development
Crew Jeffrey M. Thompson Thanks
Production Christian Hejnal Line Producer
Writing Violaine Briat Story Artist
Visual Effects Florent Arnould Animation
Visual Effects Hanung Lee Animation
Writing Darrell W. Johnson Story Artist
Visual Effects Francois F. Laurent Animation
Visual Effects Morgan N. Greene Animation
Visual Effects Jason Baldwin Modeling
Visual Effects Joan Marc Fuentes Iglesias Animation
Crew Daniel Pozo Supervising Animator
Visual Effects Nideep Varghese Animation
Visual Effects Megan Wong Animation Coordinator
Sound Alec Rubay Sound Designer
Visual Effects Eric Stinnissen Animation
Editing Erika Scopelli First Assistant Editor
Visual Effects Bhavin Joshi Animation
Visual Effects Yuchung Peter Chan Visual Development
Visual Effects Michael Lasker Visual Effects Supervisor
Crew Darren Lurie Digital Effects Supervisor
Visual Effects Kevin Jackson Animation
Crew Robert Lehman Supervising Animator
Visual Effects Ina Marczinczik Animation
Visual Effects Zachary Torok Animation
Crew Kelsey Wagner Supervising Animator
Crew Benjamin Aguillon CG Supervisor
Visual Effects Yohan Bang Modeling
Visual Effects Alan Hawkins Head of Animation
Sound Mike Marino Foley Mixer
Crew Jeff Panko Supervising Animator
Visual Effects Derek Esparza Animation
Visual Effects Yashar Kassai Visual Development
Visual Effects Brock Boyts Animation
Visual Effects Martin Campos Amoros Animation
Visual Effects Harinarayan Rajeev Animation
Visual Effects Jake Panian Visual Development
Visual Effects Marc Steinberg 3D Supervisor
Visual Effects Marc Steinberg 2D Supervisor
Sound Sam Okell Scoring Mixer
Visual Effects Jun'ya Otake Animation
Visual Effects Jamie Vickers Animation
Visual Effects Asuha Yasuda Matte Painter
Crew Matt Hausman Digital Effects Supervisor
Production Libby Thomas Dickey Casting
Visual Effects Allan Michaut Animation
Sound Colin Lechner Foley Supervisor
Visual Effects Diego Porral Animation Supervisor
Visual Effects Zac Overcash Animation
Visual Effects Em Guiry Animation
Visual Effects Michael Trikosko Animation
Art Patrick O'Keefe Production Design
Production Rebecca Karch Tomlinson Co-Producer
Visual Effects Nick Kondo Lead Animator
Visual Effects Federico Abib Animation
Visual Effects Byung Joo Choi Animation
Visual Effects Juan Couto Animation
Crew Chad Ellis Supervising Animator
Visual Effects Bianca Gee Animation
Visual Effects David Han Animation
Visual Effects Thanawat Khantrum Animation
Crew Nicholas Nøstbakken Supervising Animator
Visual Effects Ryan O'Reilly Animation
Crew Samuel Arturo Rico Supervising Animator
Visual Effects Humberto Francisco Rosa Animation Supervisor
Visual Effects Chris Su Animation
Writing Lauren Sassen Story Artist
Visual Effects Eleonora Bertolucci Animation
Visual Effects Thomas Thistlethwaite Animation
Crew Keiko Koyama Digital Producer
Visual Effects Felicia Chen Visual Development
Visual Effects Rohit Kelkar Animation
Directing Kemp Powers Director
Editing Anna Saathoff Assistant Editor
Visual Effects Elard Meneses Animation
Writing Kasey Fagerquist Story Artist
Editing Andrew Leviton Associate Editor
Crew Vincent G. Scotti Post Production Supervisor
Camera Tom Bruno Jr. Head of Layout
Visual Effects Daniel Ceballos Animation
Visual Effects Kristin Müller Animation
Visual Effects Tom Davis Animation
Production Dan Slott Production Consultant
Visual Effects Grace Villaroman Animation
Lighting Matthew McDonald Lighting Artist
Visual Effects Matthew McDonald Compositing Artist
Crew Chelsea Gordon-Ratzlaff Supervising Animator
Sound Kip Smedley Sound Designer
Editing R. Chett Hoffman Associate Editor
Crew Benjamin Hendricks CG Supervisor
Editing Kelvin Johnson Color Assistant
Visual Effects Julian Fumagalli Animation
Crew Guillermo Martinez Thanks
Visual Effects Wendell Dalit Visual Development
Writing Ben Choi Story Artist
Crew Jarelle Dampier Thanks
Visual Effects Omar Smith Character Designer
Visual Effects Ezequiel Torres Animation
Visual Effects Martin Gil Animation
Visual Effects Gerard Manresa Ortega Animation
Visual Effects Mònica Eggert Roig Animation
Writing Caitlin VanArsdale Story Artist
Visual Effects Evan Monteiro Character Designer
Visual Effects Kris Anka Character Designer
Visual Effects Emma Shih Animation
Visual Effects Christie Tseng Character Designer
Sound Jason W. Freeman Dialogue Editor
Sound Jason W. Freeman ADR Editor
Crew Adam Sarophim Supervising Animator
Crew Genevieve West Digital Producer
Visual Effects Nicolas Gillet Animation
Visual Effects India Barnardo Animation
Visual Effects Zac Retz Visual Development
Visual Effects Alaa Afifah Animation
Production Sharon Kikinis Production Coordinator
Crew Rachel Smith Thanks
Visual Effects Jesús Alonso Iglesias Character Designer
Editing Bret Allen Editor
Writing Anthony Holden Story Artist
Production Thenmozhi Soundararajan Production Consultant
Visual Effects Alissar Kobeissi Animation
Visual Effects Mike McCain Visual Development
Visual Effects Yuhki Demers Visual Development
Visual Effects Tony Ianiro Visual Development
Visual Effects Kellan Jett Visual Development
Visual Effects Tiffany Lam Visual Development
Visual Effects Chris O'Keefe Visual Development
Visual Effects Jay Thakur Visual Development
Visual Effects Kat Tsai Visual Development
Visual Effects Arran Jay Baker Animation
Visual Effects Joe Darko Animation
Directing Melanie Duke Script Coordinator
Writing Melanie Duke Story Coordinator
Visual Effects Quentin Marsollier Matte Painter
Editing Antonina Lentini Assistant Editor
Editing Freddy Ferrari Assistant Editor
Production Russell Tyre Francis Production Assistant
Crew Rohini Kumar Supervising Animator
Crew James Carson CG Supervisor
Crew Patrick Cohen CG Supervisor
Crew James Hyun Park CG Supervisor
Production Julie Groll Co-Producer
Sound Vinii Khullar Sound Mixer
Writing Sarah Jean Partington Story Artist
Writing Wynton Redmond Story Artist
Writing Stephanie Garcia Rizo Story Artist
Writing Gabriela Carolina Camarillo Story Artist
Writing Eugene Lee Story Artist
Production Jason Latour Production Consultant
Production Nilah Magruder Production Consultant
Production John Murad Production Consultant
Visual Effects Mauro Belfiore Character Designer
Visual Effects Brie E. Henderson Character Designer
Visual Effects William Coyner Visual Development
Visual Effects Mack Sztaba Visual Development
Visual Effects Amanda Jolly Visual Development
Visual Effects Marco Nelor Visual Development
Visual Effects Hethe Srodawa Visual Development
Art Jade Johnson Art Department Coordinator
Art Chloe Look Art Department Coordinator
Editing Joshua E. Perez Editorial Coordinator
Visual Effects Mikaela Pfeifer Lead Animator
Visual Effects Siggi Orri Þórhannesson Lead Animator
Visual Effects Mauro Affronti Animation
Visual Effects Nataliia Alekseieva Animation
Visual Effects Jesus Almela Animation
Visual Effects Giulia Arnaboldi Animation
Visual Effects Benoit Aubin Animation
Visual Effects Nir Avital Animation
Visual Effects Kyungmin Bae Animation
Visual Effects Matteo Bagnoli Animation
Visual Effects Jordan Barg Animation
Visual Effects Gage Birch Animation
Visual Effects Malick Bordonado Animation
Visual Effects Anthony Brewster Animation
Visual Effects Nicolas Burmester Animation
Visual Effects Emma Cartwright Animation
Visual Effects Andrea Centeno Animation
Visual Effects Max Chappell Animation
Visual Effects Tian Chen Animation
Visual Effects Dimitrios Christakis Animation
Visual Effects Kat Cisneros Angulo Animation
Visual Effects Jesse Cnockaert Animation
Visual Effects André Coelho Animation
Visual Effects Jeanne Coritama Animation
Visual Effects Antonio Cortes Animation
Visual Effects Terry Dankowych Animation
Visual Effects Eric De Carolis Animation
Visual Effects Romain Digonnet Animation
Visual Effects Madison Erwin Animation
Visual Effects Siroj Eshboev Animation
Visual Effects Naomi Fear Animation
Visual Effects Vito Ferber Animation
Visual Effects Andrea Ferrara Animation
Visual Effects Bruno Carias Fogaca Animation
Visual Effects Bohdan Frantsishko Animation
Visual Effects Ryusuke Furuya Animation
Visual Effects Mariana Galvao Duque Animation
Visual Effects Lucia Guirado Rubio Animation
Visual Effects Bruno Hamzagic Animation
Visual Effects Edward Euiyoung Han Animation
Visual Effects Victoria Hauser Animation
Visual Effects Daniel Hernandez Leyva Animation
Visual Effects Sangyeong Jeong Animation
Visual Effects Soh-I Jeong Animation
Visual Effects Scott Johnson Animation
Visual Effects Chelmin Joung Animation
Visual Effects Xin Ju Animation
Visual Effects Tony Kantaphat Animation
Visual Effects Vallen Koscheev Animation
Visual Effects Christine Kwok Animation
Visual Effects Saul Latorre Sebastian Animation
Visual Effects Sejin Lee Animation
Visual Effects Sophia Seung Hee Lee Animation
Visual Effects Yishen Li Animation
Visual Effects James Jian-Hua Lin Animation
Visual Effects Joy Liu Animation
Visual Effects Michael Loeck Animation
Visual Effects Remus Low Animation
Visual Effects Kleber Macedo Animation
Visual Effects David MacKenzie Animation
Visual Effects Dan Mao Animation
Visual Effects Felicia Rose Martin Animation
Visual Effects Domitille Mellac Animation
Visual Effects Nico Mendes Animation
Visual Effects Alex Olea Animation
Visual Effects Diego Oliva Monardes Animation
Visual Effects Guilherme Paiva Animation
Visual Effects Eura Pancaldi Animation
Visual Effects Vinayak Ambalal Pawar Animation
Visual Effects Ryan Pfeifenroth Animation
Visual Effects Tharitchonlathorn Sunny Pimpa Animation
Visual Effects Rafael Polanczyk Animation
Visual Effects Fabrizio Prioletta Animation
Visual Effects Leonardo Quert Animation
Visual Effects Sinu Raghavan Animation
Visual Effects Omid Rajabalipour Animation
Visual Effects Kirtikumar Rathod Animation
Visual Effects William Robson Animation
Visual Effects Ereifeoluwa Santos Animation
Visual Effects Cody Schiebelbein Animation
Visual Effects Stalin Ranjith Selvanayagam Animation
Visual Effects Stone Shi Animation
Visual Effects Rie Shibazaki Animation
Visual Effects Woo Youp Shim Animation
Visual Effects Jia Loon Sim Animation
Visual Effects Eulrang Song Animation
Visual Effects Joon Song Animation
Visual Effects Yuka Sonoda Animation
Visual Effects Julia Spurek Animation
Visual Effects Scott Stribling Animation
Visual Effects Shyam Suresh Animation
Visual Effects Tom Sutton Animation
Visual Effects Li Wen Toh Animation
Visual Effects Tad Topping Animation
Visual Effects Xavier Trudeau-Deschênes Animation
Visual Effects Joana Ullan Vieira Animation
Visual Effects Billy Ward Animation
Visual Effects JP Welsh Animation
Visual Effects Mikey Wong Animation
Visual Effects Syuan-Ru Wu Animation
Visual Effects Joro Zahariev Animation
Visual Effects Dylan Zhang Animation
Visual Effects Chalermphol Wattanawongtrakool Animation
Visual Effects Matthew Broughton Animation Coordinator
Visual Effects Elizabeth Leilani David Animation Coordinator
Visual Effects Clayton Goldhawk Animation Coordinator
Visual Effects Davin Hun Animation Coordinator
Visual Effects Karen Teoh Animation Coordinator
Visual Effects Emma Tooth Animation Coordinator
Visual Effects Stacey Ward Animation Coordinator
Production Carli Lynch Production Coordinator
Production Sofia Hurtado Production Coordinator
Production Andrea Onukwubiri Production Coordinator
Production Robert Jonker Production Accountant
Production Darius Cornea Production Accountant
Production Paige Minana Production Accountant
Production Jejo Sleeper Production Accountant
Production Camila Demarchi Production Assistant
Production Joere Estremadura Production Assistant
Production Angie K. Farella Production Assistant
Production Kaylee Yibing Hou Production Assistant
Production Roohi Kamal Production Assistant
Production Katya Viglione Production Assistant
Visual Effects Diego Polieri Animation Supervisor
Visual Effects Douglas de Azevedo Animation
Visual Effects Daniel Cuervo Arevalo Animation
Visual Effects Marcelo Fahd Animation
Visual Effects Damian Fernandez Gomez Animation
Visual Effects José Luis Rosado Animation
Visual Effects Rony Tores Animation
Visual Effects Aaron Smith Digital Compositor
Visual Effects Nico Piccirilli Digital Compositor
Visual Effects Fernando Bittar Animation Supervisor
Visual Effects Jenny Ko Animation Supervisor
Art Danilo Rodrigues Art Direction
Art Morgan Schweitzer Art Direction
Visual Effects Alex Dingfelder 3D Supervisor
Visual Effects Alex Dingfelder 2D Supervisor
Visual Effects Anton Thallner 3D Supervisor
Visual Effects Anton Thallner 2D Supervisor
Visual Effects Tina Chao Animation
Visual Effects Matt Deans Animation
Visual Effects Gilles Desmadrille Animation
Visual Effects Santiago González Animation
Crew Santiago González Thanks
Visual Effects Kien Hoang Animation
Visual Effects Wing Sze Lee Animation
Visual Effects Stephen Loveluck Animation
Visual Effects Zac Miller Animation
Visual Effects Kyle Snider Animation
Visual Effects Hannah Sun Animation
Visual Effects Chloe Tu Animation
Visual Effects Carlos Morán Villanueva Animation
Visual Effects Tinghe Yang Animation
Sound Cathryn Wang Sound Effects Editor
Sound Daniel McNamara Sound Effects Editor
Sound Kai Scheer Dialogue Editor
Sound Kai Scheer ADR Editor
Sound Ashley N. Rubay Assistant Sound Editor
Visual Effects Preston Mutanga Animation
Production Crystal Vilaikeo Finishing Producer
Visual Effects Christopher Perez Animation
Crew Laura Price Thanks
Crew Margaret Harris Thanks
Visual Effects David Jaraiz Sanchez Matte Painter
Visual Effects Alyssa Zarate Matte Painter
Visual Effects Jay Cassidy Matte Painter
Visual Effects Wiley Collinson Matte Painter
Visual Effects Wellington Douglas Duarte Matte Painter
Visual Effects Mindy Ha Matte Painter
Visual Effects Timothy Hoh Matte Painter
Visual Effects Minkyoung Kim Matte Painter
Visual Effects Laurie Kindiak Matte Painter
Visual Effects Isaac Miranda Rosas Matte Painter
Visual Effects Derek Moorhouse Matte Painter
Visual Effects Tracy Munch Matte Painter
Visual Effects Alixandriya Schafer Matte Painter
Visual Effects Nina Vazquez Matte Painter
Production Ethan Duffy Producer's Assistant
Production Griffin Johnston Producer's Assistant
Production J. Wheeler White Producer's Assistant
Crew Thomas H. Core Digital Producer

Soortgelijke films