Speed Racer

Speed Racer (2008)

FamilieActieAvontuurKomedie

Speed Racer is een jongeman uit een familie die wordt gedomineerd door racen. Hij wil meedoen aan 'The Crucible', een race die door het hele land gaat en waarbij Speed Racer zijn broer omkwam. Alles loopt op wieltjes, totdat Speed Racer wordt benaderd door 'Royalton Industries', een bedrijf dat niet het beste met hem voorheeft.

Regiseurs: Lilly Wachowski, Lana Wachowski.

Releasedatum: 2008-05-07
status: Released
Speeltijd: 135 minuten / 2:15
begroting: $120,000,000
inkomsten: $93,945,766
productiebedrijven : Village Roadshow Pictures, Warner Bros. Pictures, Studio Babelsberg, Anarchos Productions, Silver Pictures, Velocity Productions
productie Landen: Germany, United States of America

IMDB


Casts

Emile Hirsch
as Speed Racer
Christina Ricci
as Trixie
John Goodman
as Pops Racer
Susan Sarandon
as Mom Racer
Matthew Fox
as Racer X
Benno Fürmann
as Inspector Detector
Hiroyuki Sanada
as Mr. Musha
Rain
as Taejo Togokahn
Richard Roundtree
as Ben Burns
Karl Yune
as Taejo Body Guard
Ariel Winter
as Young Trixie
Roger Allam
as Royalton
Paulie Litt
as Spritle Racer
Kick Gurry
as Sparky
John Benfield
as Cruncher Block
Christian Oliver
as Snake Oiler
Ralph Herforth
as Cannonball Taylor
Scott Porter
as Rex Racer
Nan Yu
as Horuko Togokahn
Nayo Wallace
as Minx
Melvil Poupaud
as Johnny "Goodboy" Jones
Ramon Tikaram
as Casa Christo Announcer
Ben Miles
as Cass Jones
Peter Fernandez
as Local Announcer
Cosma Shiva Hagen
as Gennie
Moritz Bleibtreu
as Grey Ghost
Joon Park
as Yakuza Driver
Nicholas Elia
as Young Speed Racer
Melissa Holroyd
as Speed's Teacher
Gian Ganziano
as Everyman Announcer
Harvey Friedman
as Harold Ledermann Announcer
Sadao Ueda
as Japanese Announcer
Valery Tscheplanowa
as Russian Announcer
Sami Loris
as Italian Announcer
Olivier Marlo
as French Announcer
Sean McDonagh
as Celtic Announcer
Vinzenz Kiefer
as Crew Chief/Sempre Fi-Ber Driver
Mark Zak
as Blackjack Benelli
Willy
as Chim Chim
Kenzie
as Chim Chim
Julia Joyce
as Blonde Pack Leader
Clayton Nemrow
as Race Announcer
Ricky Watson
as Race Commentator
Brandon Robinson
as Big Mouth
L. Trey Wilson
as Press Man
Lauren Blake
as Flight Attendant
Waldemar Kobus
as Vinny - Cruncher Thug
Max Hopp
as Cruncher Thug
Julie T. Wallace
as Truck Driver
Matthias Redlhammer
as Marvin the Cleaning Man
Eckehard Hoffmann
as Joel Goldman
Art LaFleur
as Fuji Announcer
Peter Navy Tuiasosopo
as Fuji Announcer
Paul Sirr
as Dour Face
Kadý Taylor
as Queen of Casa Cristo
Junior Sone Enang
as Shark Driver
Jana Pallaske
as Delila
Dari Maximova
as Flying Fox
Werner Daehn
as Sempre Fi-Ber Leader
Komi Togbonou
as Thor-Azine Leader
Leila Rozario
as Hydro-Cell Driver
Steven Wilson
as C.I.B. Security Man
Togo Igawa
as Mr. Togokahn
Jonathan Kinsler
as Fuji Reporter
Anatole Taubman
as Fuji Reporter
Frank Witter
as Security Official
Megan Gay
as Senior Race Official
Corinne Orr
as Grand Prix Female Announcer
Joe Mazza
as Nitro
Ludmilla Ismailow
as Denise
Milka Duno
as Gearbox
Amira Osman
as Count Down Tower Woman
Ashley Walters
as Prince Kabala
Jens Neuhaus
as German Announcer
Sesede Terziyan
as Turkish Announcer
Ill-Young Kim
as Korean Announcer
Yuriri Naka
as Japanese Announcer
Oscar Ortega Sánchez
as Spanish Announcer
Fang Yu
as Chinese Announcer
Narges Rashidi
as Persian Announcer
Andrés Cantor
as Grand Prix Announcer

Crew

Production Lucinda Syson Casting
Production Joel Silver Producer
Production Bruce Berman Executive Producer
Production Lora Kennedy Casting
Editing Zach Staenberg Editor
Visual Effects Jill Brooks Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Kym Barrett Costume Design
Camera David Tattersall Director of Photography
Production Grant Hill Producer
Production Grant Hill Unit Production Manager
Directing Lilly Wachowski Director
Production Lilly Wachowski Producer
Writing Lilly Wachowski Writer
Directing Lana Wachowski Director
Production Lana Wachowski Producer
Writing Lana Wachowski Writer
Art Owen Paterson Production Design
Art Hugh Bateup Supervising Art Director
Sound Dane A. Davis Sound Designer
Sound Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Editing Roger Barton Editor
Production Jessica Alan Co-Producer
Production Roberto Malerba Unit Production Manager
Production Roberto Malerba Co-Producer
Production Henning Molfenter Co-Producer
Production Charlie Woebcken Co-Producer
Art Peter Walpole Set Decoration
Art Marco Bittner Rosser Art Direction
Directing Terry Needham First Assistant Director
Art Stephan O. Gessler Art Direction
Art Cornelia Ott Assistant Art Director
Camera David Appleby Still Photographer
Costume & Make-Up Petra Schaumann Makeup Artist
Production Marcus Loges Line Producer
Sound Michael Giacchino Original Music Composer
Costume & Make-Up Barbara Jäger Costume Supervisor
Art Anja Müller Art Direction
Costume & Make-Up Tanya Lodge Makeup Artist
Writing Tatsuo Yoshida Author
Visual Effects John Gaeta Visual Effects Supervisor
Sound Cory Mandel Sound Re-Recording Mixer
Sound David A. Whittaker Sound Effects Editor
Visual Effects Pierre Buffin Visual Effects Supervisor
Production Michael Lambert Executive Producer
Art David Scheunemann Assistant Art Director
Production David Lane Seltzer Executive Producer
Costume & Make-Up Lisa Lovaas Costume Supervisor
Sound Mike Chock Sound Editor
Sound Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Visual Effects Mark Freund Visual Effects Supervisor
Sound Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Julie Orosz Visual Effects Producer
Sound Rick Kline Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Mohen Leo Visual Effects Supervisor
Visual Effects Lisa Goldberg Visual Effects Producer
Sound David Werntz Sound Effects Editor
Visual Effects Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Visual Effects Edson Williams Visual Effects Supervisor
Visual Effects Daniel P. Rosen Visual Effects Supervisor
Visual Effects Sean Cushing Visual Effects Producer
Visual Effects Sam Khorshid Visual Effects
Visual Effects Fabrice Lagayette Visual Effects Supervisor
Visual Effects John T. Van Vliet Visual Effects Supervisor
Visual Effects John Knoll Visual Effects Supervisor
Visual Effects Kevin Scott Mack Visual Effects Supervisor
Visual Effects Danny Braet Visual Effects
Visual Effects Melinka Thompson-Godoy Visual Effects Producer
Visual Effects Douglas Bloom Visual Effects
Visual Effects David Van Dyke Visual Effects Producer
Visual Effects Denise Davis Visual Effects Producer
Art Stefan Speth Assistant Art Director
Visual Effects Daniel Perez Ferreira Visual Effects Technical Director
Visual Effects Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Sound Adam Kopald Sound Effects Editor
Visual Effects Brent M. Bowen Visual Effects
Visual Effects Steve Dellerson Visual Effects
Visual Effects Matthew Maners Animation
Visual Effects Chris F. Moore Visual Effects
Visual Effects Jeremy Stewart Animation
Visual Effects Geoffrey Niquet Visual Effects Supervisor
Visual Effects Danny S. Kim Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mark Webb Visual Effects Producer
Visual Effects Dan Glass Visual Effects Supervisor
Art Carsten Woithe Set Designer
Costume & Make-Up Metin Misdik Set Costumer
Visual Effects Kim Libreri Visual Effects Supervisor
Visual Effects Olivier Sarda Visual Effects
Sound Jason Oliver Sound Recordist
Visual Effects Chadi Abo Visual Effects Supervisor
Visual Effects Lori Green Visual Effects
Sound Zack Allen Sound Recordist
Costume & Make-Up Carol Anne Wegner Set Costumer
Visual Effects Gillian George Visual Effects
Visual Effects Laura Zentil Visual Effects Producer
Visual Effects Henrik Fält VFX Artist
Visual Effects Andrew Byrne VFX Artist
Art Christoph Heinecke Set Dresser
Costume & Make-Up Mareike Maya Mietke Makeup Artist
Visual Effects Ramprasad Sampath Visual Effects
Costume & Make-Up Claudia Gonschorek Set Costumer
Directing Emma Horton Second Assistant Director
Art Tim Sehling Set Dresser
Visual Effects Beau Janzen Visual Effects
Visual Effects Joshua H. Johnson VFX Artist
Visual Effects Pascal Etangsale Visual Effects
Visual Effects Simon Magnan VFX Artist
Sound Drew Yerys Sound Editor
Art Bettina Saul Set Dresser
Visual Effects Gregory L. Smith VFX Artist

Soortgelijke films